Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, bakalim, buyrun, sorulari, zehirli

Eski 02-09-2007   #16
rebellious23

yav ergene bi öğrenemedin nereye ne yazacağını burası senin slogan atma yerinmi ala ala

neyse ben sorumu sorayım sevgiliniz sizi en yakın arkadaşınızla aldattı ne yaparsınız ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-12-2007   #17
enb

ilk önce bir tokat atar sonra terk ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-13-2007   #18
angelesdream

sevgili enb birde sorunu sorarsan sewınırım
hadı arkadaşlar soru beklıyorum yaa

bi tanede ben sorayım
4 yılı aşkın süredir birlikte olduğun we canından çok sewdiğin herşeyini paylaştığın sevgilin, seni internetten tanıştığı birisiyle aldatırken yakaladın
ne yapardın(lütfen ıkı cınsıde açıklayınyanı hem erkek yapsın bunu hemde kadın )

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-13-2007   #19
RaHaTSiZ

~~Cevaßı ßasit " 2 LEeee" Derim AskınDan oLsemde is aLdatıLma oLduqu Zaman turu fark yapmaz neTten, meTten ,marstan, ottan ,bocekTen aLdatmanın turu yokTur tek CesiTTir ve iki Cins icinDe Sonuc aynı oLmaLıdır ARKANI DON VE CEK GIT !! ~~

>>>SevdiqinizLE ßeraßersiniz ve OzeL ßir gunde ßiraraya geLdiqiniz anda Size ßaskaSına aSık oLduqunu yaLnız sizide sevdiqini soyLuyor ßu seßepTen DoLayı ayrıLıyorsunuz ama o Sizi aramaya devam eDiyor aYrıca asık oLduqu kiSi iLe ßirLikte artık sizinLe deiLDerKen zaman akıp Geciyor Siz ne haLDesiniz? ve ßu oLayLar ustune ne oqRendiniz? o kiSiyLe qorusmeye Devam eTtiniz mi ?

(GuzeL soruLAr sordum Sanırım :) )

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #20
ErGENEKON_GS_48

O Kİm Yafff

TrİbÜndesİnİztakiminizin MaÇini İzlİosunuz seyİrcİler Arasindan GÜsel-yakiŞikli Bİ Şahsİyet (ŞÖlekİ Tabe Bu Şahsİyet Sİzİnde İlgİnİzİ Çekio Olarak DÜŞÜnÜn) Hade Burdan Cikip BaŞka Bİyere Gİdelİm Dİoro Esnada Takiminiz Ataa Kalkiobu Durumda;
A)sen Gİt Ben Gelİorum
B)maÇ İzlİorum Gelemem
C)hemen Gİdelİm
D)hemen Toz Olmassan Yerİm Senİ
E)hİÇbİrİ

Ne Derdİnİz??

Eski 03-26-2007   #21
ctn_86

hiçbiri

sevgilinizle ilişkinize kurallar koydunuzbu kuralları O TEKLİF ETTİ ve karşılıklı olarak bazı şeyleri yapmayacağınızı sööledinizbu kurallar ilişkinizi iyi bi yöne götürmek için konulmuş şeylerdiyalnız birgün tesadüfen onun bu kurallardan birini çiğnediğini öğrendinizve siz sorduğunuzda önce İNKAR ETTİ yani yalan sööledi sonradan kabul ettibu durumda ne yapardınız???(yaşadım da bu olayı :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #22
ErGENEKON_GS_48

Yafff kuralına bağlıHem şimdi kuralı boşveyYalan sölemesi ters Emrah abinin dedii gibi çizerdim bi kalemle çok mu zor yafff

Bir şahsa ona karşı içinde duygular olduunu nası anlatırsın??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #23
ctn_86

açık ve net bi şekilde söölerim hiç dolandırmadan sana karşı biiler hissediorum derim

uzun süreli bi ilişkini bitirmek istiosunkarşı tarafı kırmadan bunu nası söölersin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #24
ErGENEKON_GS_48

yaff ne bilem hiç düşünmedimAma heyal bişi sölemes soğutmaa çalışırdım kendimdenOnun tarafından bırakılan olmaaa çalışırdım

Sevdiin için neleri feda edebilirsin?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #25
ctn_86

hiçbişeyimi feda etmemzaten bişiler feda edilecekse o sevgi değildir bence

bi kıza aşık olman için onda ne gibi bi özellik olması gerekli

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #26
ErGENEKON_GS_48

tek bişi dürüstlük bu oldumu taam

''zaten bişiler feda edilecekse o sevgi değildir bence''biras acsana

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #27
ctn_86

ya şimdi karşımdaki insan benim için şunu bırak bundan vazgeç diosa beni sevmio olduğum gibi kabul etmio demektiroldu mu????

sen sevdiğin için nelerinden vazgeçersin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #28
ErGENEKON_GS_48

Hayatimi DeİŞtİrmeecek Ne Varsa Bİlmiom Şİmdİ Yaff

Şipsevdİmİsİndİr??

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #29
ctn_86

hayır

sevdimi tam seven bıraktı mı tamamen unutan biri misin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #30
ErGENEKON_GS_48

GİBİ GİBİ

İlişkide eller senin için beyi mana edıo

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com