Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ertelemedim

Ertelemedim

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ertelemedim

Hiçbir duygumu ertelemedim ben Yaşayacağım hiçbir şeyi sonraya bırakmadım Sonra diye bir şeyin olmadığını biliyorum çünkü Hep yarına dair hayaller kurmak, gelmesi mümkün olmayacak zamanları beklemek benim işim değil

Aşk zamana meydan okur ama sen karşı koyamazsın ona Orada durup öylece bekleyemezsin geleceği Bir adım atmalısın, bir el uzatmalısın aşka doğru!

Aşkın anahtarı cesaret değil mi yar? Cesur olmak gerekmez mi bir sevdayı yaşamak, büyütmek için?

Kaç gece yalnız geçti hesaplasana… Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti Neler yapabilirdik, neler yaşayabilirdik düşünsene! Her sabahı birlikte karşılamak vardı seninle Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum ve sen benim yüzümde mutluluğu görürdün

Bu kentin sokaklarında el ele dolaşabilirdik Girmediğimiz sokak kalmazdı Bakışlara aldırmadan sokağın ortasında sarılıp öpebilirdim seni

Bir şarkıyı sözlerini bilmesek bile bağıra çağıra söyleyebilirdik Sonra bir filme gider, bir kitap okur, bir martının bir lokma simit kapabilmek için vapurların peşinden bıkmadan uçuşunu izleyebilirdikPaylaştığımız her an beynimize bir daha çıkmamak üzere kazınırdı Özlerdik birbirimizi delicesine Bir saati yalnız geçirsek, bir sonraki saati iki saatlik yaşardık

Peki biz ne yaptık Aşkı bir bekleyişin sırtına yükleyip ona sadece uzaktan bakmakla yetindik Her an aşkı yaşamak varken, her gün birbirimizi yeniden keşfetmek varken, bu yolda birer kaşif olmak varken sürgünleri yaşamaya mahkum ettik birbirimizi Bu sürgünlüğe son vermenin zamanı geldi artık Sana huzur vaat etmiyorum Aşkta huzur arayan yanılır Ben tutkunun, en koyu sevdanın sözcüğüyüm Onlar adına konuşuyorum

Gözlerinin içine bakıp "Seni Seviyorum" demek istiyorum Aşkın akışına kapılıp hiçbir kaygı duymadan gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum Kokunu içime çekmek, teninin sıcaklığıyla irkilmek istiyorum Yaşama senin adınla anlam katmak, mutluluğu bulmak ve bir daha kaybetmemek istiyorum

Seni istiyorum eey yar!

Canıma bir can daha katmak için, ruhumun yalnızlığına, yüreğimin acısına son vermek için, daha mavi bir deniz, daha mavi bir gökyüzü, daha mavi bir sevda için…

Seni İstiyorum, Yarın, Öbür Gün, Öbür Hafta, Öbür Ay, Öbür Yıl değil… Şimdi!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com