Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çatlatan, kaynana, kitap, tarifler, tavsiye

Kaynana Çatlatan Tarifler Kitap Tavsiye

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkeğin kalbine giden yol midesinden mi geçiyor, annesinin onayını almaktan mı?

Akıllı kadınlar, hem onay almayı hem de farklılık yaratmayı başarıyor

Şimdiye dek öğrendiğiniz tariflerin ve yöntemlerin biraz dışına çıkmayı göze alın Zorlanmayacağınız, lakin biraz daha özen göstereceğiniz ve pratiklik kazanacağınız bu tariflerle, birbirinden leziz yemekler, tatlılar, salatalar, pastalar yapacaksınız Hem göze hem mideye hitap eden sofralarıyla anılan kişiler olacaksınız

Anne ile kız, anne ile gelin veya iki arkadaş arasında bu kitaptaki tarifler yüzünden ufak tefek çekememezlikler olacaktır O da artık hayatın ve sofranın tuzu biberi…

Kitabın adı: KAYNANA ÇATLATAN TARİFLER
Yazar adı: LALE KARABULUT

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com