Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Resimler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fotoğrafta, geçmis, hayatım, işte, kısa

10 Fotoğrafta İşte Benim Hayatım (Kısa bir öz geçmis :))

Eski 02-06-2007   #1
rebellious23

10 Fotoğrafta İşte Benim Hayatım (Kısa bir öz geçmis :))

ÖNEMLİ NOT:Aşağıda yer alan çalışma kendi özgün kurgulamam olup, bu senaryoda yer alan kişi, kuruluş ve olayların gerçekle bir ilgisi yoktur

10 FOTOĞRAFTA İŞTE BENİM HAYATIM:

1-) Doğduğum zaman miniminnacık ama sevimli bir çocuktum:

2-) Sonra biraz daha büyüdüm ve daha sevimli bir çocuk oldum:

3-) Eee, insanoğlu bu; büyümesi, gelişmesi bitmiyor Bu yüzden ben yine biraz daha büyüdüm ve daha da sevimli bir çocuk oldum:

4-) Fakat büyüdükçe biraz yaramaz bir çocuk oldum Fazla yaramazlık yapmayayım diye annem beni sık sık duvara asardı; ben de misafirlerin ayak altında dolaşamaz; sehpalara, kanepelere tırmanamaz, vazoları filan kıramazdım Böylece herkes çok rahat ederdi:

5-) İşte size yaptığım ve annemin çok kızdığı yaramazlıklarımdan biri Annem çok kızmıştı bu yaramazlığıma, ama ne yapayım? Hava çok sıcaktı; duş almak istemiştim, boyum da sadece klozete yetmişti:

6-) Annem zaten çok temizlik sever bir kadındı; eline ne geçerse yıkardı Yıkarken de Omo kullanırdı Hatta karşı komşumuzun oğlu Michael ağabey vardı Annem onun biraz fazla kirli olduğunu düşündü bir gün ve yine Omo kullanarak yıkadı Oğlan bembeyaz oldu, eski siyahlığından eser kalmadı Şimdi Michael Ağabey büyüdü, ünlü bir sanatçı oldu Her konserinde anneme "Allah razı olsun" diye teşekkür eder:

7-) İşte bu da benim babam O zamanlar yaşlıydı ama deli-dolu bir adamdı Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi annem babamın gözlerindeki o güzelim ifadeye vurulmuş ve yıldırım nikâhıyla evlenmişler:

8-) Babamın av merakı vardı, yalnız biraz sakardı Üstelik bir de talihsizdi de Bir gün ormana babamla beraber ayı avlamaya gitmiştik, ama aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi ayıyı bu halde yakalayınca ayı, bunu namus meselesi yaptı ve babamın tüfeğini elinden kaptığı gibi bayır aşağı kovalamaya başladı:

9-) Yine bir gün babamla geyik avlamaya gitmiştik ormana, fakat geyik babamdan daha akıllı çıktı Babam sürekli kendi kendine "Allah Allah, bu geyik şimdi buradaydı, nereye gitti?" diye sorup durdu:

10-) Hayvansız kalmayalım diye bu sefer evimize bir kedi aldık Fakat bu kedi de bir gün evde otururken televizyonda bir amca gördü ve: "Ah ulan ah, böyle adamlara sunuculuk yaptırılan bir ülkede yaşanır mı beaaaa" diyerek intihar etti:

özellikle son resim favorim :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2007   #2
polat

gerçekten bu senin hayatın mı yaa :))

güzelmiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2007   #3
asyaland

baban cok fotojenik belirtmek istedim ;)
son fotoğraf gercekten güzel
saoll ellerine sağlık

Eski 02-11-2007   #4
mate

güzel olmuş yaaa emeğine sağlık uğraşmışsınnn teşekkürlerrr
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-12-2007   #5
aalperennn

müthiş yapmısın ya
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-13-2007   #6
alpin02

eline saglıkk kardeşş baban yakışıklıymışşş:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-13-2007   #7
angelesdream

sen ne güzel duş alıyorsun bakıım oylee
güzel olmuşş ellerine sağlık:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com