Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gore, sözler, sözleri, vidal, özlü

Gore Vidal Sözleri Özlü Sözler

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gore Vidal Sözleri Özlü Sözler

Ünlü Gore Vidal Sözleri, Gore Vidal quotes

Gore Vidal özlü Sözler

Anlatamıyorsan yaz, Yazamıyorsan anlat Her ikisini de beceremiyorsan sadece sus

Aşka inancını kaybetmiş her kadının arkasında, başarılı bir erkek vardır

Bir insan eğer çok gülümsüyorsa, emin olun ruhunda depremler vardır Çünkü acıyan kalbinse, kimse bilsin istemezsin

Ayrılıktan hemen sonra kendini; Başkasının kollarına bırakana rezil alkole bırakana sefil zamana bırakana ise asi denir

İnsanın unutamadığı; aklına geldiğinde canını acıtandır

Moraliniz bozuk olduğunda neden? diyen değil, neredesin! diyecek insanlar olmalı yanınızda

Bir ana oğlunu aklı başında biri yapabilmek için 20 yıl uğraşır - Bir başka kadın gelir 20 dakikada aklını başından alır

‎Hastalığını öğrenip 'geçmiş olsun' diyenler değil, Birgün sonrα 'nasıl oldun' diyenler olmalı yanında

Her seferinde tamam bu son, bitti dediğimiz şeylere, Bir kereden bir şey olmaz diye başlamıştık oysa

Aslında onu değil onun bizde yarattığı güven duygusunu severiz Ve asıl içimizi acıtan, onun gidişi değil o güveninin yitişidir

Bazı insanlara kazanmak yetmez Onlar diğerlerinin kaybettiğini de görmek isterler

Empati yapmayı severim Bana aşık olanların yerine geçip, kendime bakıyorum da; gerçekten doğru bir tercih yapmışlar

Aslında bazen, hayatına girenleri düşünmeyi bir kenara bırakıp, kimlerin çıkması gerektiğini düşünmek gerek

Yalnızlığın sebebi ne o, nede bir başkasıdır Sadece ulaşamayacağı bir hayale gitmeye çalışan kalbin,gerçeği anlamasıdır

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com