Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dilekleri, geceler, güzel, iyi

Güzel İyi Geceler Dilekleri

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güzel İyi Geceler Dilekleri

Güzel İyi Geceler mesajları

Güzel İyi Geceler sözleri

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Herşeyim!

İyi geceler aşkım En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun

Seni çok seviyorum gülüm Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca İyi geceler aşkım

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm

uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler aşkım

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yaLnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken Şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com