Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
180, cevap, soru

180 Soru 180 Cevap

Eski 08-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

180 Soru 180 Cevap

Olmuyordu�Evet gene istediği neti yapamamıştı180 soru olmasına rağmen o ancak 90-100 net arasında yapıyorduBazıları için bu rakam çok yüksek gelebilirdi ama onun için en az 150 net yapmak gerekliydiYa kalan bir ayda yemeden,içmeden soru çözecekti ya da�

O zor olanı seçmek yerine gidip en kolay ve en tehlikeli yolu seçmişti�EVET EN YÜKSEK NETİ YAPAN ARKADAŞLARINI ÖLDÜRECEKTİ!!! �Hemen Hazırlıklara başladıYa üniversiteyi kazanamazsam diyerek biriktirdiği dersane parasını sniper silah almaya harcadığını annesi bir duysaİçinden gülümsedi,acaba bir sorun çıkar mı diye düşündüAma doğru ya o artık 18 yaşındaydıİstediğini yapabilirdi

İçinde nedense bir korku vardıDersane birincisi olan A�nın evinin karşısındaki çatıya çıktıKalbi filmlerdeki gibi hızlı atmıyorduAksine acaba yaşıyor muyum diyerek kendine çimdik attıMermiyi silaha yerleştirdi ve �BAMM�� İşte yapmıştı İçinde bir sıcaklık aynı zamanda da bir hüzün vardı,ve hüzün ağır bastırınca gözlerinden yaşlar damladıDüşündü, eğer aynısını ona bir başkası yapsaydı ne olurduAnnesini gözlerinin önüne getirdi ve oradan uzaklaştı

Evet�Bu da bitti diye düşündüA�nın ölümünden 1 ay eçmişti ama onu hala kimin öldürdüğü bilinmiyorduVe bu da 10�su dedi,silahını sakladı,yağan kara aldırmadan evine gitti

Bu da 180�ci dediArtık öyle ağlamalar falan yoktuİçini ne biraz sıcaklık, ne de biraz da hüzün vardıTaş gibiydiAyrıca kaç aydır dersaneye de gitmemiştiÖyle ya aylardan mayıstı artıkÖSS�ye ne kalmıştı ki�

Yine odasındaydı,yine elinde o berbat sınav karnesi duruyorduAma tek fark,puanının baraj olan 180′in bile altında olmasıydıAma nasıl oldu diye düşündüHalbuki neredeyse herkesi öldürdüm dediO anda gözü sniper�ına takıldıAcaba?

Ve yine eskisi gibi vücudunu sıcaklık kapladıAma bu sefer bildiğiniz sıcaklıklardan değil,yakıcı,kavurucu,ızdırap verici bir sıcaklıktı buEtrafına baktıEtrafını arkadaşları A ve diğerleri kaplamıştıEllerine bir baktı,hepsinde benim silahım var diye düşündüA ona yaklaştı:

Birinci soru:Bizi niye öldürdün? dediO çok korktu ve bulunduğu yerin cehennem olduğunu unutarak:

Sizi ben öldürmedim,şeytan öldürdü dedi

A Bu cevabı beklercesine:

Yanlış, dedi ve demesiyle katilini kafasından vurdu

Bu kaçıncı bilmiyorduEtrafındaki heryerden kan fışkırıyorduBir başka arkadaşı da aynısını yaptıktan sonra kendisine bir baktı,ama ben bunları böyle düşünmedim ki dedi

Bu sonuncusu dedi diğer bir arkadaşıO da katilini kafadan vurduktan sonra baktıO güçlü katili,�ÖLDÜRÜN BENİ� diye sayıklıyorduA öne çıktı ve:

�ALDIN MI 180 SORUNUN CEVABINI� dedi�

alıntıdır!!!!!

lütfen bir teşkkrü çok görmeyin!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com