Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikayelerkurgularkabuslarkasırgalar, korkunç

Korkunç Hikayeler-Kurgular-Kabuslar-Kasırgalar

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

KORKMAKTAN HOŞLANMIYORSANIZ BU BAŞLIKTAKİ MESAJLARI OKUMAYINIZ!

Çok da korkunç bir şeyler yazmayacağım kendi adıma ama sizin ne yapacağınız belli olmaz Bir uyarı koyalım kimseyi korkutmayalım

İnsanlığı en çok korkutan şeyin bilinmeyen olduğunu düşünüyorum

Öykü değil ama bir kurgu yazayım Örnek olabilecek nitelikte kısa bir anlatı:

Gece saat 2 Tek başınıza tv izliyorsunuz evde Aileniz tatilde 1 saat önce konuştunuz annenizle haftaya geleceklerini söyledi Salondasınız İçerdeki odalardan birinin kapısının kapandığını duyuyorsunuz Dikkat kesiliyorsunuz Salonun kapısında anneniz beliriyor Üzerinde günlük kıyafetleri var Gözleri parlıyor sanki "Daha yatmadın mı oğlum?" diyor sakin vurgusuz tek düze bir sesle

Bunu hayal edinÖlmüş bir yakınınız da olabilir söz konusu kişi Ama o zaman hayalet olduğu bellidir Hemen çığlık atmaya başlayabilirsiniz Ama o anda orada bulunması olanaksız olan anneniz babanız sevgiliniz olduğunu hayal edin karşınızdakinin Kimdir bu? Uzaylı mı? Öldü de hayaleti mi geldi? Delirdiniz mi? NE OLDU!?! Ben ağlardım sanırım görsem böyle birini "neler oluyor sen kimsin annem misin niye geldin" filan diye

Beni en çok bu tip kurgular-öyküler korkutur Cin-hayalet öyküleri ve güzel kabuslarım da var anlatacağım Ama siz de yazın bir şeylerGerisi gelir

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

BANA İLGİNÇ GELDİ Bİ OKUYUN BAKALIM

Bundan bir yada iki ay onceydi Mersinde oturdugmuz icin Mersinin yerlileri olarak yaz geldimi yaylaya giderizki serin havalarda rahat olalim diye Bu yaz yine yaylaya gitmistik Bizim ev Namrun (Camliyayla) da ve en guzel yerinde Yalniz tek kotu yani evin yaninda bir mezarlik vardi ve bazi geceler mezarliga bazi insanlar gelirdi Bu olaylari yazarken su anda meazrliga burdan iki kisinin girdigini rahat gorebiliyorum Olaylar soyle baslamis Bundan yillar once bir araba dolusu genc surat denemeleri yaparken onlerine bir iki cocuk cikmis e bunlara carpmislar Fakat ani manevra yaptiklari icin hem couklar olmus bunlarda yol disina cikip bir agaca carpmislar Bu gencler birer yil arayla olmusler ve her yil her ay kazanin gerceklestigi gun ve saat vakti gelince mezarliga gelirlermis Bunlari bana koyun imami anlatti Yine bir gece onlari izliyordum Ve birinin bana baktigini hissettim Perdeyi hemen kapadim ve yatmak icin Karimin yanina gittim Ertesi gun arabamin caminin kirik oldugunu gordum Ama hicbir yerde cam parcasi yoktu Ertesi gece yine izledim ve bu sefer iki tanesi bana bakiyordu Cok korkmustum Olenlerin ruhlari icin Fatiha okudum dua ettim olmadi Sabah kalktigimda arabamin ustunde bir hirka buldum Bu ogun kazada olen cocuklardan birine ayitmis Aradan bir kac gun gecti ve mezarliga gittim Ve mezarlarin uzarinde iki tane kutu vardi Birinin ustunde benim arabanin kirilmis camlari birisinde ise benim saclarim Bu olayi hocaya anlattim 'Oglum sen buyuk gunah islemissin bu yaptigina kizmis olacaklar' dedi Eve gittigimde gorduglerim beni dehsete dusurdu Arabamin elfreni cekilmis ve mezarlarin uzerine itilmisti Kapilarin kilitli oldugundan adim gibi emindim Anahtarlar cebimde ve camlarida yaptirmistim Arabam ise o iki cougun mezarlarinin ustunde duruyordu Ogunden sonra bir daha ailemle oraya gitmedim Ve siz siz olun asla olulerin islerine burun sokmayin

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

GÖZLERİME İNANAMADIM

Bu olay Bursada oldu 17 yaşında bi genç kız aniden öldü Aile perişan

Aradan bikaç gün geçtikten sonra Baba kızını rüyasında görmüş Kız sürekli titriyor ve Çok üşüyorum baba Yalvarırım üstümü ört diyormuş Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış Gül gibi evladımı kaybettim Rüyama giricek tabii diye düşünmüş Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş Ama ertesi gece sonraki gece daha sonraki gece hep aynı rüya: Çok üşüyorum baba N'olur üstümü ört!

Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış Dayanamamış karısının Nereye bey bu saatte? demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş Allahım o an gördüğüne yürek dayanmaz& Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yapıyormuş

Mezarlık bekçisi tutuklanmıştı ve olay gazetelerde de yeralmıştı Hatta bayağı ayrıntılı bir şekilde ölülerin üzerine sıcak su dökerek ısıttığı gibi şeyler yazılmıştı Burada olan olayda fark rüyayı kızın nişanlısı görmüştü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

BU KORKUNÇ İŞTEOKURKEN KORKMADIM DESEM YALAN OLURTÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU

Zamaniyle bizde ruhlara cinlere meraklıydık Aslında bunu yazmak istemiyodum ama paylasmak istedim

Yaklasık 6 sene once ben 15 yasındaydım ve arkadaslarla her zamanki gibi evin onunde oturup muhabbet edecektikBende hemen assaga indim Assaga indigimde bir cocugu korkutuyolardıBende buna katıldım ve bu apartmanda gizlice biri oldu ve bizde onu duvarların arasına gomduk dedik ve ruhunun hep gezindigini ve herkesin cok korktugunu solemistik Tabi cocuk aklıyla inandı buna bizde bunu korkutmaya calısıyoruz Bunlar evin arkadasında yururlerken ben dısarı cıkardıgım muzik setinin kolonlarıyla mikrofon dan cıkardıgım garip garip sesleri assagıdakilere dinletiyorum Cocuk olesine korkmustuki bunu bilmeyen baska cocuklarda buna inanmaya baslamıstı Bizde bunun devam etmesi icin yan blogun bodrum katına bir yer hazırladık ve sanki insan olusu varmıs gibi duruyodu arkadaslarda duvarların arkasından yerlere cam lar atıyoar icerde cıkan sesler yankılanıyodu

Artık butun mahallenin cocukları buna inanmıstı Hepsi olamaz bole bir sey diyodu Sonunda bir aksilik cıkmadan aksamı getirmistik Bu arkadaslardan bir grubu yine assaga ineceklerdi İnanmıslardı ama gece ne olacagını merak ediyolardı Gece biz bunların buraya gidecegini ogrendik ve arkadaslarla bir sey yapamayacagımız icin kara kara dusunmeye basladık cunku oyunumuz ortaya cıkacaktı Cardakta oturuyoduk o sırada kapkara bir sey onumuzden gecti biz ya kedi ya kopek dedik bunun icin En sonunda karar aldık Gizli saklanma yerimize gidecektik Bu bos bir evdi apartmanın zemin katı panjurdan giriyoduk Eve girmistik Isıkları acmaya calsıtık ama yanmadı ve birden onumuzden yine o siyah sey gectiİnanamamıstık kedi degildi kopek olsa saldırırdı Cok urkmustuk O sırada cıglıklarla arkadasları bizi aramaya basladılar biz bize bir oyun oynadıklarını dusunduk Fakat oyun degilmis Assaga indiklerinde bodrumun ısık alan camları kırılmaya baslamıs ve duvarların icinden sesler gelmeye baslamısBizde buna inanmayıp assaga indik Ve gordugumuz sey sonunda bizide korkutmutuOrada bir sey ler fazla idi ve bunu bir insan bizden habersiz yapamazdı anahtarlar bizde idi

Oradaki masa ve bıcakResmen kanlıydı ve o sırada iceriden dısarıya yine o siyah sey cıktı Artık altımıza dolduracaktık kactık en iyisi herkezin evlerine gitmesiydi Evlere gittikBen durmadan dua ediyodum En sonunda anneannem bizde kaldıgı icin bende salonda yatacagımdan esyalarımı aldım ve salona gittim Uyumak icin gozlerimi kaptıgımda bir ses duyuyodum Bunlar sanki birinin bana dogru yurudugu sanki yaklastıgı gibi ayak sesleriydi gozumu actım ve sesler kesildiTekrar gozumu kapdıgımda yine bana bir sey ler yaklasıyo gibiydi ama cok hızlı sekilde gozumu actık Dayanamıyodum cıglık atacaktım en sonunda bildigim butun dua ları okudum ve uyudumFakat cagre etmedi resmen icimden bir ses kesinlikle dua etme ve gozunu acma diyodu Dayanamamıstım birden cıglıkla kalktım ve iceriye kostum O gun abimin yanında yattım Fakat oburgun uyandıgımda bulusma yerinde bir seyler olmustu Sabah o ısık girmeyen evde onlarca göz ve insan golgesi sesler duymuslardı Hepimiz delirmis gibiydik İyilesene kadar cıkamadık bir yere Sondan biz bu oyunu yaptıgımızda birilerinin ruh cagordıgını ogrendik ve bir daha bole bir sey yapmamaya soz verdim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Bu olayı belki duyan olmuştur kulaktan kulağa yayılan öyküler arasında cidden ürpentenler arasında benim listemde

ÖLÜ TAMİRCİ

Bir Ölüden Yardım: 17 Ağustos depreminde ve sonrasında meydana gelen bir çok olayı televizyon ve gazetelerden tanık olmuşsunuzdur Ben de televizyonda seyrettiğim bir olayı size anlatmak istiyorum Depremden sonra bir çok insan evsiz kalmış ailesini yitirmiş ve yardıma muhtaç hale gelmişti işte böyle bir durumda hayır severler hemen bölgelerdekilerin yardımına koşmuştu İstanbul'da oturan orta halli bir ailenin çocuğu olan Mustafa babasının arkadaşının yardım göndermek istediğini bölgedeki insanların her türlü yardıma muhtaç olduğunu duyunca ve de babasının yoğun ısrarlarına dayanamayınca arabasının bakıma vermekten vazgeçip hemen yola koyulmak üzere hazırlıklara başladı fakat bilmediği bir şey vardı arabasının çok önemli bir kusuru vardı ve bu kusur onu ölüme bile ???ürebilirdi İnsanlara yardım etmek için arabayı bakıma sokmadan gittiği için bu arızayı öğrenememişti Ve yola çıktı hiç durmadan gidiyor ve içinde insanlara yardım etme hazzını hissediyordu Yolda arıza gittikçe arttı fakat arıza arabanın tekerlerinde olduğu ve çok hissedilir olmadığı için farkına varamadı Hava karamak üzereydi lastiğinin kabaklaştığının farkına vardı hemen indi arabasının arkasına gitti ve yedek lastiği aradı daha fazla yük alabilmek için çıkardığını hatırladı ve kahroldu kim bilir kaç insan bu yardımı dört gözle bekliyordu Birden yolda tamirci elbisesi giymiş bir adamın geldiğini gördü ve de elinde bir lastiğin olduğunu adam az ileride lastiği patlamış birine ???ürdüğünü söyledi Mustafa ona derdini anlattı adam istersen bu lastiğini sana verebilirim ben daha sonra yine getiririm dedi Ve tamirci arabaya lastiği taktı arabanın tekerlerindeki hayati derecede önemli arızayı da görüp onardı Mustafa isterse onu gideceği yere kadar bırakabileceğini söyleyecekti ki arkasını döndüğünde adamın olmadığını gördü hayretler için yola devam etti yaklaşık 5 dakika gitti veya gitmedi bir kazanın olduğunu ve içinden çıkarılan cesedin kendisine yardım eden kişi olduğunu gördü çevredeki adamlara sordu ve kazanın yaklaşık 1saat kadar önce gerçekleştiğini öğrendi adeta nutku tutulmuş kul sıkışmış ve Hızır yetişmişti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

OTOSTOPÇU KIZ

Adamın biri bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış''Gece yarısı böyle ıssız bir yerde napıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır? '' demiş Kız''Uzun hikaye Rica etsem beni evime ???ürür müsünüz? Buraya çok yakın Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam'' diyerek arka koltuğa oturmuş Kızın üzerinde cicili bicili hoş bi elbise varmış Evinin adresini vermiş Gerçekten de yakınmış ev Adam eve vardığında önünde durmuş''İşte geldik küçük hanım'' diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş Gözlerine inanamamış tabi Hemmen arabasından inip evin kapısını çalmış Beyaz saçlı çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı Adam heyecanla''Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde'' Yaşlı kadın adamı susturmuş''Biliyorum biliyoru'' demiş''Sonra da ortadan kayboldu di mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyo Her cumartesi akşamı aynı şey olur'' Meğer kız bi cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş Evet kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

İliklerinize kadar donacağınız bir olay daha ( şayet ben dondum ) Kendine güvenenler ben hiçbişeyden korkmam diyenler !!! Hikaye sizi bekliyor

TAVLA

Genç bi kız ailesinin evde olmadığı bi akşam arkadaşlarını davet etmiş Kız kıza yemişler içmişler derken içlerinden biri Hadi cin çağıralım demiş Ev sahibi kız da hiç inanmazmış böyle şeylere ama arkadaşlarına ayıp olmasın diye kabul etmiş Harfler kesilmiş fincan ortaya konmuş ve elele bir masanın etrafında daire olunup cin çağırma olayına girilmiş Cin gelmiş gelmesine ama bizim kız hala fincanı arkadaşlarının ittiğini düşünüyomuş Bi ara fincan hızlı hızlı harflere giderek şöyle demiş: İçinizde bana inanmayan biri var Yarın saat 4’te o kişiyle tavla oynamaya geleceğim! Kızlar feci tırsmıslar ama ev sahibi kız hala dalgasındaymış işin Saat çok geç olmadığı halde seans hemen bitirilmiş ve kızlar evlerine dağılmış Bizimki zaten o tür şeylere hiç inanmadığından cin olayını ertesi sabah unutmuşmuş bile Öğlene doğru telefon çalmış Arayan kızın çok sevdiği çok iyi anlaştığı teyzesiymiş Bugün içimde bi sıkıntı var evdeysen bi ara sana uğruycam Dertleşelim biraz demiş Kız da sevinmiş teyzesini görecek diye Hemen gel ben de seni çok özledim demiş Kız teyzesini hakikaten dertli ve solgun görmüş Hoşbeş etmişler ama teyze hala dalgınmış Kız Teyzecim sen konuştukça daha kötü oldun istersen başka bişey yapalım demiş Teyzesi de O zaman tavla oynayalım Ne zamandır seninle oynamadık Kafam dağılır biraz demiş Kız tavlayı almaya giderken bi gece önceki olay aklına gelmiş Meğer benim teyzem cinmiş deyip gülümsemiş Kızla teyzesi güle oynaya tavla oynarken bi ara teyze tuvalete gitmek için kalkmış O içerdeyken telefon çalmış Arayan kızın babasıymış Adamcağız çok üzgün bi sesle konuşuyomuş: Kızım teyzen öğlen bi trafik kazası geçirdi Durumu çok iyi değildi ama Allahtan ümit kesilmez deyip sana haber vermedik ama az önce teyzeni kaybettik başımız sağolsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Alttaki yazı Kalp hastaları Çocuklar ve Yaşlılar için değildir !!!

1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum)

OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmışTaksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamışİşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmişBayan gördüğü manzara karşısında dona kalmışBütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış

OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor

-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordumGözüm birden Cami'nin duvarına iliştiDuvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardıMezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişlerÇocuk;

-Su ve yemek ihtiyacım yokYaşlı bir amca bana suda yemekte verdi

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymışÇoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim

Bu ve bunun gibi onlarca olay anlatıldıDediğim gibi bunlar ne kadar doğrudur bilinmez

(Ben deprem sırasında GöreledeydimBu olayları İstanbul'a geldikten sonra aldığım duyumlar neticesinde biliyorumBu olaylar ne kadar doğru asla bilinmezYa bir uydurmaca ya da bir gerçekTakdir sizlerin)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Bu hikaye Efsane Hikayelerin sağlamlarından arkadaşlar Okuyun derim

1974' teki Kıbrıs çıkarmasına katılan bir asker anlatıyor:

'' Çok şiddetli bir taarruz vardı Mermiler kulağımızımın dibinden geçiyordu Siperde daha önce hiç görmediğim bir asker yanıma yaklaştı Belli ki bizim birlikten değildi Bir zarf çıkardı ve:

'' Memlekete dönünce bu zarfı üzerindeki adrese bırakır mısın? ''

-''İkimiz de döneriz inşallah'' dedim

Israrla kendisinin dönemeyeceğini benim ise memleketime ve aileme kavuşacağımı söylüyordu Biraz isteksiz de olsa zarfı aldım Ancak o çatışma sırasında birbirimizi kaybettik Taarruz bitip memleketime döndüğümden bir iki yıl sonra eski eşyaları karıştırırken o zarfı buldum Unuttuğum görevi geç de olsa yerine getirmek için İstanbul' a gittim Üzerindeki adres Akasaray' da eski bir eve götürdü beni Kapıyı yaşlı bir amca açtı

'' Merhaba amca Ben Kıbrıs' ta savaşan oğlunuzdan bir mektup getirdim Belki kendiside gelmiştir ''

'' Bizim Kıbrıs' ta savaşan oğlumuz yoktu ''

Beni içeri davet ettiler Eşi bir fotoğraf albümü ile geldi Fotğrafları gösterip:

- ''Sana zarfı bu genç mi verdi? ''

- ''Evet Çok iyi hatırlıyorum Buydu '' ve işte o an beni şok eden ve hala aklımı başından alan şu cevabı verdi:

- '' Bu çocuk benim oğlumdu Fakat onu 15 sene önce Kore harbinde şehit verdik!! ''

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

Üst Kattaki Katil

Büyük bahçeli bi villada yaşayan genç bi çift çocuklarını bakıcıya bırakıp dostlarının verdiği bi partiye gitmiş Bakıcı kız çocukları yatırdıktan sonra televizyon seyretmeye başlamış Bi ara telefon çalmış Kızcağız telefonu açtığında karşısında hırıltılı bi sesle konuşan biri varmış: Şu an üst katta çocukların başucundayım Sen de gelsene buraya Kız feci korkmuş haliyle Ama kendini Kesin salak bi telefon şakası bu diye düşünüp sakinleştirmeye çalışmış ve televizyonun sesini sonuna kadar açmış Telefon tekrar çalmış Aynı hırıltılı ses yine o histerik kahkahasını attıktan sonra Çocukların yanındayım Hadi sen de gel yukarı demiş Kız daha da korkmuş ve santrali arayarak durumu anlatmış Santralde iyi bi kadın varmış Adam sizi aradığında bi’kaç dakika konuşturun Numarayı tespit eder sonra da polise bildiririz diyerek kıza yardımcı olmuş Bakıcı kız telefonu kapatır kapatmaz hemen çalmış telefon Aynı ses yine aynı sözleri tekrar etmiş Kız konuşmayı uzatmaya çalışmış ama sapık anlamış bunu ve hemen telefonu kapatmış Bi’kaç dakika sonra tekrar çalmış telefon arayan santral memuresiymiş ve panik durumdaymış: Hemmen kaç oradan! Arayan numaranın da adresi aynı Yukarıda bi telefon hattı daha var demek ki! Kız koşa koşa kaçmış evden Bu arada santraldeki kadın polisi olaydan haberdar etmiş bile Polisler bi’kaç dak’kada adrese gelip eve girmiş Gerçekten de üst katta elinde satır olan bi katil yakalamışlar Üst kat pencerelerinin birinden eve giren sapık katil iki çocuğu öldürdükten sonra o telefonları etmeye başlamışmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Ölümcül Saç Modası

1970'lerde saçları dimdik yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo haftalarca da yıkamıyolarmış Bir liseli kız okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış E havasını atacak ya banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden şak diye bayılmış Hastaneye kaldırmışlar fakat maalesef kurtaramamışlar Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler Bu olaydan sonra Amerika'da saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

KANLI GÖMLEK

Bu olay Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü 1993 yılında bitiren Dilek isimli bi kızın başından geçmiş Dilek bi gün okuldan çıkmış durakta minibüs bekliyomuş Yalnız korkunç da yağmur yağıyomuş bu arada Kızın önüne bi araba yanaşmış İyi giyimli temiz yüzlü bi genç ''Yanlış anlamayın n’olur Ben de yakın zamana kadar öğrenciydim Islanmayın gelin ben sizi uygun bi yere kadar bırakayı'' demiş Dilek kız başta biraz tereddüt etmiş ama çocuğun iyiniyetine inanmış ve arabaya binmiş Yolda sohbet filan etmişler Hoşlanmışlar birbirlerinden Çocuk''Lütfen izin verin sizi evinize bırakayım Bakın yağmur da iyice hızland'' demiş Dilek kabul etmiş taabi Sohbet iyice koyulaşmış Kızın evine gelmişler bu arada telefon değiş tokuşu yapmayı da ihmal etmemişler

Dilek çok etkilenmiş çocuktan O hafta her telefon çaldığında yüreği hop etmiş ''Ay benimki mi arıyo? '' diye telefona koşmuş Ama arayan olmamış maalesef Dilek yüzünü kızartıp çocuğu aramaya karar vermiş''Belki numaramı kaybetmiştir n’olucak ki ben arasa'' deyip kandırmış kendini Telefonu ağlamaklı bi kadın sesi açmış Meğer teyze bizim çocuğun annesiymiş ve hıçkıra hıçkıra oğlunun trafik kazasında öldüğünü söylemiş Anlattıklarından Dilek anlamış ki çocuk onu bıraktıktan 5 dakika sonra yapmış kazayı ''Keşke eve bıraktırmasaydım Benim bunun sorumlus'' diyerek hemen kendini suçlamaya başlamış Suçluluk duygusundan kurtulmak için teyzeden adresi almış ''En azından başsağlığına gideyim bar'' diye düşünmüş

Ziyaret ağlamaklı ve de yaslı geçmiş Ayrılma vakti geldiğinde iyice havaya giren kız ''Bana oğlunuzdan bi hatıra verir misiniz? Onu gerçekten çok sevmişti'' demiş Bunun üzerine anne içeriye gitmiş döndüğünde elinde çocuğun kaza günü üzerinde olan gömlek varmış Üstelik de hala kanlar içindeymiş gömlek Dilek çok kötü olmuş gömleğin niye saklandığı ve niye ona verildiği anlamsızlığına rağmen yine de kadını kıramayıp almış kanlı gömleği Ama eve gelir gelmez ilk işi gömleği yıkayıp ütülemek olmuş Bütün gece gömleğe baka baka zır zır ağlamış Sürekli de ''Onu ben öldürdüm onu ben öldürdü'' diye tekrar ediyomuş kendi kendine

Artık ağlamaktan bi’tap düştüğünde gömleği yastığının altına koymuş ve yatmış Sabah uyandığında kendini daha iyi hissediyomuş Ama yastığı kaldırdığında bi de görmüş ki gömlek yine kanlar içinde İnanamamış bu duruma ''Heralde dün o kafayla iyi yıkayamadım'' diyerek yeniden yıkamış gömleği Ama ertesi sabah da hiç bi değişiklik yokmuş gömlekte yine kanlar içindeymiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

MEZARLIKTAKİ GELİN

Bir akraba dügününden dönen Kemal ve arkadasi Recep 20 kasim aksami yaklasik 0030 sularinda sehir mezarligindan otomobille geçiyorlardi

Her iki tarafi mezarlik olan dar bir yoldu geçtikleri Aniden soldaki duvarin üstünden arabanin önüne beyaz bir sey atladi Iki arkadas bunun beyaz bir köpek olabilecegini düsündü Ancak normal sartlarda ona çarpmalari gerektigi halde her ikisi de çarpma sesi duymamis ve çok sasirmislardi

Arabayi durdurup arkalarina baktilar ama hiçbir sey görmediler Her ikisi de garip bir seyler oldugunu fark etmislerdi Mezarliktan çikmalarina çok az kalmisti ki araci kullanan Recep bir çiglik atti Dikiz aynasindan bakiyordu

Bunun üzerine arkaya dönüp bakan Kemal arka koltukta oturan gelinlik giymis bir kadin gördü Kadin sessizce iki arkadasi izlemekteydi Büyük bir korkuya ve telasa kapilan arkadaslar mezarliktan nasil çiktiklarini ve arabadan nasil indiklerini hala hatirlamiyorlar Ön cama yapismis bir sekilde arabayi durdurdular fakat kadin artik orada degildi

Bunun üzerine olayi arastirmaya baslayan Kemal ayni gün ölen bir kadin oldugunu ögrendi Kadin yakin bir köyde yapilan dügününden dönerken trafik kazasinda hayatini kaybetmisti Ve öldügünde üzerinde gelinligi vardi

Ölen kadinin yakinlarini ziyaret eden Kemal kadinin ayni kadin olup olmadigini ögrenmek istedi Gittigi evde kendisine bir fotografi gösterildi Fotograftaki kadin o gece otomobilin arka koltugunda gördügü kadindi Ölen kadinin yakinlari da olaya sasirdilar Bir daha o mezarliktan geçemeyen Kemal ve arkadasi olayi bir süre daha irdelemelerine ragmen o gün ölen kadinin neden onlara gözüktügünü ögrenemediler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

ÖLÜMÜN KEHANETİ-

Aldigimiz bir telefon üzerine hemen verilen adrese gittik Olayi yasandigi yerde inceleyecektik Bize kapiyi açanlar hala olayin soku içindeydi Sesleri titriyor hep bir agizdan bagirarak konusuyorlardi Yasadiklarinin ne anlama geldigini bilmediklerini ve bunlara yanit verecek kimseyi bulamadiklarini söylüyorlardi Bu evde tüm ev halkinin gözleri önünde garip bir seyler olmustu

Önce sessiz olmalarini istedik Ve sirayla dinlemeye basladik: Hatice Kara babasi Ismail Öz'ün ölümünden sonra hasta olan annesini yalniz birakmamak amaciyla annesinin evine yerlesmisti Esi ve çocuklariyla artik bu evde yasamaya baslamislardi Annesi ise yalniz kaldigi her an ölen kocasini gördügünü iddia ediyordu Hatice Kara annesinin duydugu derin üzüntüden dolayi bazi görüntüler gördügünü düsündü

Bir gece Hatice Kara esi ve çocuklariyla kaldigi odadan su içmek için disari çikti Mutfak uzun dar bir koridorun siralanmis odalarin en sonuncusuydu Hatice Kara ve esi en bastaki odada kaliyordu

Hatice Kara mutfaktan dönerken önünden geçtigi annesinin odasina bakti Gördügü sey karsisinda sanki dili tutuldu kaskati kesildi ve hareketsiz kaldi Babasi egilmis annesinin yüzüne bakiyordu Hatice Kara'yi fark eden baba odadan disari çikti ve kizina bakarak "Korkma simdi degil iki yil sonra yanima gelecek" dedi

Hatice Kara koridorda agir adimlarla bakan babasinin ardindan bakakalmisti ki; annesi çigliklar içinde uykusundan uyandi "Baban geldi buradaydi" diye bagiriyordu

Ayni anda Hatice Kara'nin esi ve çocuklarindan da bagirislar yükseldi Onlarda ayni anda odanin kapisinin önünden geçen kisiyi görmüstü Tüm ev halki ayni dakikalari yasamis ve ayni görüntüyü tarif ediyordu Ve hep bir agizdan söyledikleri bu tarz olaylarin sahitlerinin söyledikleriyle benzerdi: Ismail Öz en az 15 yas daha genç haliyle görünmüstü

Ancak olayin en ilginç yani biz arastiranlar için iki yil sonra 1997'de yasandi Hatice Kara'nin annesi Zeliha Öz vefat etmisti ve aile bize bu gelismeyi de bildirdi Zeliha Öz olaydan 1 yil sonra kansere yakalanmis ve 1 yil içinde ölmüs öylece ölmüs esinin 2 yil önceki kehaneti gerçeklesmisti

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

KİLİSEDEKİ YÜZLER

Mutlaka bilinenlerden cok daha fazla anlasilmaz hayaller vardir ama bunlardan soz etmeye kim cesaret edebilir? Bircok kimse gulunc olmaktan ya da deli ve yalanci sayilmaktan cekinir Bu olaylardan soz edebilmek icin yalniz emin olmak yetmez ayni zamanda cesaret sahibi olmak da gerekir

Iste bu cesareti Bahama Adalari'nda Nassau'da yasayan genc bir kadin gosterebildi Bir kilisede vaaz dinlerken Rahip Paul Roberts'in sozunu kesip ayaga firlayarak Isa'yi gordugunu soyledi

"Iste orada! orada!" diye kilisenin yeni boyanan duvarini gosteriyordu

Herkes sadece bej rengi duvari goruyordu ama Bayan Euna Lowe kendinden emindi Baskalarinin inanmamalarina aldiris etmeden Isa'nin yuzunu acikca gordugunu ve onun yaninda da tanimadigi bir baskasinin durdugunu tekrarladi Bayan Lowe iyi bir aileden yetismis genc ve guzel bir kadindi Onun bu kadar emin olduguna bakilirsa iddiasinda gercek payi muhakkak olmaliydi Fakat ne rahip ne diger kimseler butun cabalarina ragmen duvardan baska bir sey gorebildiler

Bayan Lowe'nin yarattigi karisiklik kisa zamanda Nassau'ya yayildi Aksam oldugunda kilise tiklim tiklim dolmustu Bu sefer kilisenin duvarinda beliren yuzleri bircok kimse gorebildi Yuzler iki degil uc taneydi ve bir tanesinin Isa'ya ait oldugu suphe goturmezdi

Chicago Daily News gazetesi hemen unlu muhabirlerinden Luther Evans'i oraya gonderdi Gazetecinin niyeti duvar hakkinda alayli bir yazi kaleme almakti Ama Evans kendisi de duvardaki siluetleri belirgin bir sekilde gorunce butun tasarladiklarini unuttu Isa'nin yuzunu tanimis diger yuzlerden birisini de Buda'ya benzetmisti

Evans duvara yaklasinca yuzler kayboluyordu Ancak belirli bir uzakliktan gorunuyorlardi Gazeteci mesleginin yarattigi merak hissine kapilarak duvari boyayanlari aradi Fakat onlardan fazla bir bilgi edinemedi Adamlar duvarin boyanmadan once kirli ve renksiz oldugunu soyluyorlardi Bunu sonradan baskalari da dogruladi Zaten kilise o kadar eski olmadigi icin duvarlarinda eskiden kalma resimler yoktu

Bu olay 1963 yilinda oldu Sonradan duvardaki yuzler yavas yavas belirginliklerini kaybettiler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com