Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alzheİmer, düşünenlere, evli, evliliği, hastasi, olanlara

Evliliğİ DüşüNenlere Veya Evli Olanlara (AlzheİMer Hastasi)

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evliliğİ DüşüNenlere Veya Evli Olanlara (AlzheİMer Hastasi)

Evliolanlara, evlenmeyi düşünenlere İngiltere;de geçen güzel birhikayeYaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yoldailerlerken, birbisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafifyaralanmışSokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimineulaştırmışlarHemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama;birazBeklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olupolmadığını inceleyeceklerini; söylemişlerYaşlı bey huzursuzlanmış,;acelesi olduğunu istemediğini söylemişHemşireler merakla acelesinin sebebini sormuşAdamcağız da karım huzurevinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geç kalmakistemiyorum; demiş;Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuzherhaldeDemiş hemşireAdam üzgün bir ifade ile;ne yazık ki karım Alzheimerhastası ve benim kim olduğumu bilmiyor; demişHemşireler hayretle; mademsizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı yapmak içinkoşuşturuyorsunuz&; demişlerAdam buruk bir sesle;ama ben onun kimolduğunu biliyorum; demiş
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com