Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
700, elle, sayfa, sözü, yazılmış, şarkı

700 Sayfa Elle Yazılmış Şarkı Sözü

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

700 Sayfa Elle Yazılmış Şarkı Sözü

Selam arkadaşlar hepinize iyi formlar diliyorum

Şimdi soracağım bir sorum var Elimizde 700 sayfaya yakın şarkı sözleri var Bu 700 sayfa şarkı tamamen elle yazılmış durumda Biz bunları tarayıcıdan tarayıp fihrist (alfabetik sıraya göre ) yapacağız Şimdi sormak istediğim soru şu

Bu elle yazılmış şarkı sözlerini tarayıcıdan tarayıp word te normal yazı sitillerine dönüştürebilirmiyiz bunu hangi progRamla yapabiliriz Adobe Fine reader veya scansoft omnipage bu işi yaparmı

Not : Bu iş bizim için çok önemli olduğu için konuyu okuyup yardımcı olabilecek arkadaşlardan görüş ve düşüncelerini bekliyorum ve şimdiden çok teşekkür ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com