Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
250, anlatımveri, hdd, kurtaran, kurtarma, program, resimli

250 Gb Hdd Mi Kurtaran Program Resimli Anlatım.Veri Kurtarma

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

250 Gb Hdd Mi Kurtaran Program Resimli Anlatım.Veri Kurtarma

499$ lık Veri kurtarma Programı
EasyRecovery Pro 610 Retail - Profesyonel veri kurtarma yazılımı (499 $)
Harddiskin uçmuş Her yerinde hatalar var veya harddiske hiç ulaşamıyorsunuz Bu program ile harddiskinizden dosya, klasör, partition kurtarabiliyorsunuz Çok gelişmiş bir program

Evet Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim Program FULL olup hiçbir serial ***** yapmanıza gerek yoktur HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık Diğer piyasada bulunan programlar hikaye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım Saygılarımla

İşde efsane programın nasıl kullanılacağı Alttakı Dosyada !!

DOWNLOAD

Size : 39 MB

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com