Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
günü, ilk, yazın

Yazın İlk Günü

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yazın İlk Günü

Yazın İlk Günü
Yazın İlk Günü

Yazın İlk Günü Google
yaz mevsiminin ilk günü
21 haziran kuzey yarımkürede Yaz gündönümü yazın ilk günü olarak kabul edilir Fakat insanlar genellikle 1 haziranı yazın ilk günü olarak düşünürlerGooglede 21 haziran yazın ilk günü için renkli bir logo hazırlamış

Alıntı Yaparak Cevapla

Yazın İlk Günü

Eski 09-11-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Yazın İlk Günü

Hoşgeldin Yaz Özlettin kendini

Alıntı Yaparak Cevapla

Yazın İlk Günü

Eski 09-11-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Yazın İlk Günü

Alıntı:

ArchAngeL´isimli üyeden Alıntı

Yazın İlk Günü

Yazın İlk Günü Google
yaz mevsiminin ilk günü
21 haziran kuzey yarımkürede Yaz gündönümü yazın ilk günü olarak kabul edilir Fakat insanlar genellikle 1 haziranı yazın ilk günü olarak düşünürlerGooglede 21 haziran yazın ilk günü için renkli bir logo hazırlamış

Akşam dikkatimi çekmişti güzel logo

Alıntı Yaparak Cevapla

Yazın İlk Günü

Eski 09-11-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Yazın İlk Günü

Alıntı:

Crash´isimli üyeden Alıntı

Akşam dikkatimi çekmişti güzel logo

Akşam Dikkatinizi çekiyor da neden bizlerle bu güzel logoyu hemen paylaşmıyor yada hatırlatmıyorsunuz crash benim de geç haberim oldu tesadüfen görmeseydim Aşkolsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com