Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hamile, kalmışmıdır, sevgilim

Sevgilim Hamile Kalmışmıdır?

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

merhaba hocam ben ve sevgilim 4 gün öncesinde sürtünme yoluyla ilişkiye girdikk ancak ikimizdede çok büüyk bir korku var ancak korkumuz ilk önce oral yoldan ben boşaldım daha sonra kız arkadaşımın pantolana sürttü menilerim daha sonra fermuarını açarak tam olmasada vajinaya yakın bir sürtünme oldu şimdi benim korkum sevgilim hamile kalmışmıdır ?ihtimali var mı bu korku ikimizide yiyip bitiriyor eğer hamileyse ertesi gün hapı kullanmak için geç kalmışmıdırız ? veya başka ne gibi çözümler tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorumm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bir kadının hamile kalabilmesi için ; penisin vajina içine girmesi ve boşalma sonucu çıkan sağlıklı spermlerin vajina içerisinden rahim derinliklerine giderek yumurtayı döllemesi gerekir
sürtünme ile hamilelik olmaz zaten yaptırdığınız test negatif çıkmıştır
kız arkadaşınızın adetinin gecikmesinin nedeni ; hamilelik değil , jinekolojik bir rahatsızlığından ileri gelmektedir
bizzat bir kadın doğum uzmanına muayene olmak suretiyle adet düzensizliğine neden olan hastalığının tespit edilerek , gerekli tedaviyi yaptırması gerekir
geçmiş olsun

Sürtünme ile hamile kalınır mı?

Hamile kalmaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

Sürtünmeyle kızlık zarı bozulur mu?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

haydar dümene yazsaydın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

iyi geceler hocam ben sevgilimle geçenlerde ilişkiye girdim ilkinde prezervatif kullandım ikincisindede kullandım ama bi anda prezervatif yırtıldıALLAHDAN HEMEN GERİ ÇEKİLDİM ÜÇÜNCÜSÜNDE PREZERVATİF KULLANMADIM TAM BAŞALIRKEN TEKRAR GERİ ÇEKİLDİM BİRAZ SONRA TEKRAR İLİŞKİYE GİRDİK VE YİNE BŞALIRKEN GERİ ÇEKİLDİM ACABA HAMİLELİK DURUMU MÜMKÜNMÜDÜR BİRDE İLİŞKİ SIRASINDA KAN GELİYORDU VE ACIMA OLUYORDU NEDEN?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Cevabı bir önceki mesajımda bulamıyorsanız en güzeli bir test yapdırmanız ve adet zamanını beklmeniz
İlk ilişkiyse kızlık zarı yırtılması olabilir eğer değilse adet dönemi kanıda olabilir
Ya bende Cinsel Tıp Derneği Başkanı DrCem Keçe oldum sanki onun konularını aça aça :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

peki hocam biz bu ilişkiyi adetinden2 3 gün sonra yaşadık şimdi diğer adet zamanı geldi ve sızlamalar başlamış ama hiiiiç bir hamilelik belirtisi yok sadece sızlamalar ama ben yinede huzursuzum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

gangs Nickli Üyeden Alıntı

peki hocam biz bu ilişkiyi adetinden2 3 gün sonra yaşadık şimdi diğer adet zamanı geldi ve sızlamalar başlamış ama hiiiiç bir hamilelik belirtisi yok sadece sızlamalar ama ben yinede huzursuzum

Korkulacak bir şey yok rahat olun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

slm sevgilimle ters ilişki yaşadık ama bu ayki adati 15 gün gecikmiş arkadan içeriye boşalma oldu ama ya vajinaya da gittiyse korkuyoruz ikimizde hamilelikmi var diye mide bulantısı ve sık sık tuvalete çıkma gibi bazı belirtiler var
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

mekan-81 Nickli Üyeden Alıntı

slm sevgilimle ters ilişki yaşadık ama bu ayki adati 15 gün gecikmiş arkadan içeriye boşalma oldu ama ya vajinaya da gittiyse korkuyoruz ikimizde hamilelikmi var diye mide bulantısı ve sık sık tuvalete çıkma gibi bazı belirtiler var

Ters ilişkiye girdiğinize eminseniz sorun olmaz
Yinede belirtiler nazarında bir test yapın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

merhaba 1 hafta once falan erkek arkadasımLa ılıskıye gırdım yanında prezrw oLmadığını ve ıcıme bosalmayacağını kendını tuttabıLeceğını soyLedı ona guvendım we ılıskıye gırdık ama tutamadı ben farkettığımde ıse gectı ama bır kısmı dısarı aktı acaba hamıle kalırmıyım hamıle kalırsam bebeğı aldırmam gerek daha yasımkucuk aılemın bundan haberı yok kurtaj fıyatLarını oğrenmek ıstıyorum yada bu durumda bana yardımcı oLabıLecek seyLer soyLemenızı=/
son ıkı gundur kaburgalarımda ve kasıklarımda agrılar belırdı ve tuvaletımı yaparken sonunda yanma oluyo ve kahverengı renkde sıvı akıyo bazende parcacıklar gelıyo buyuk gecen yıne rahımınde sperme benzer bısey gordum bazıları onun tenya olabıleceğını soyLuyo ama değil benzemıyo
okadar kucuktukı basında et parcası vardı cok ınce kuruğu vardı ve kafaya bağlanmıstı elıme aldım 510 dakıka sonra kurudu sızce ne oLabılır bu
acaba düşükmü yapıyorum yada spermler dısarımı atılıyo=/
sımdıden tesekkr ederm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

canımbunlar özel olduğu için sana özelden msj attımumarım korktuğun gibi değildirselametle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

KIZ arkadasmla korumasız birlikde olduk cok az bi içine bosalma oldu ama bana içine girmediğimi ve tamamen bosalsamda birşey olmuyacagını söyledi güvenemedm yinede cektim ama az bi bosalma olmusdur sizce bunu demesnın nedeni nedir ve gebe kalma ihtimalı varmı

ya bana cvp flan gelmedi msjlarda birsey yok

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşım büyük olsalıkla kardeşim demeliyimmüjde yüzde seksen dokuz ay on gün sonra baba oluyorsun tabi bu işin espirisibunu en iyi anlamının yolu bir doktordurgeç kalmadan bir kadın doğum uzmanına gidinkan testi ile erkenden öğrenebilirsiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

idrar örneklerinizi gönderin bize tahlil ettirir sonucu size ulaştırırız anca bu kadarı denir sizlere sizin hiçmi kafanız çalışmıyor ya da dalgamı geçiyorsunuz adamla bunları soru diye bile yazmaya uttanır insan madem bu kadar cahil ve bilgisizsinizi yapmayın o zmaan bilmediğiniz işi sonra gelip buralarda yok hamilemiyim yok cocuğum olacakmı bunları anca laboratuar ve testlerde bilinecek işler buraya tııbbı bir sonucu öğrenmek için gelip soru sorun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

aradan zaten 2 bucuk ay gecdi:D öle bişey olsa anlardı sanırm görüşmediğimz için bilmıyorum ama yinede öle aklıma takıldı sordum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com