Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşk, haritası

Aşk Haritası

Eski 02-01-2007   #1
sevdalibulut

Aşk Haritası

Okuyun, ondan emin olun!

BİRBİRİNİZİ gerçekten sevip sevmediğinizi anlamak için ipuçlarına ihtiyacınız var İşte biz de bu ipuçlarını araştırdık Biliyoruz aşk bağlarınız kuvvetli ama siz yine de emin olun!

1- "Seni seviyorum Sensiz duramıyorum" demeye doymuyorsanız

2- En bakımsız halinizi görmesine bile aldırmıyorsanız Onunla rahatsanız

3- O sizin en bakımsız halinize bile bayılıyorsa Sizi her halinizle seviyorsa

4- En sarhoş olduğu zamanlarda bile, asla size eski sevgilisinin adıyla hitap etmiyorsa

5- Eski sevgilinizi gördüğünüzde içiniz kıpır kıpır olmuyorsa

6- İş seyahatine çıktığında ondan haber alamadığınızda, sinirlenmek yerine, başına birşey gelmesinden endişe ediyorsanız

7- Gazetenin 3 sayfasını okurken gördüğünüz kötü haberler sizi çok etkiliyorsa ve "ya o da böyle bir kaza geçirirse" diye düşünüp telaşa kapılıyorsanız

8- Başınız çok ağrıdığında, uyumanıza yardım etmek için, bütün gece size Sindrella'yı ve Robin Hood'u anlatıyorsa

9- Birlikte tatlı yaparken çok eğleniyorsanız Her yeriniz tatlıya bulanıyorsa

10- Alışverişten sonra sizinle ilgileniyorsa Ama sadece kredi kartı borcunuzu öğrenmek için değil, aldığınız şeyleri görmek için

11- Yedekte adam tutmak huyunuz, esrarengiz bir şekilde sizi huzursuz etmeye başladıysa

12- Sizin için çok önemli bir toplantıda, yüzünüzde bir gülümsemeyle hayallere dalıyorsanız

13- En aptal aşk şarkıları bile size son derece anlamlı geliyorsa

14- Eski Türk filmleri sizi ağlatmaya başladıysa

15- Çevrenizdekiler, sizin çok daha anlayışlı ve pozitif biri haline geldiğinizi söylemeye başladılarsa

16- Daha telefon çalarken, onun aradığını anlıyorsanız

17- Siz seyahatteyken, hergün çiçeklerinizi sulamak için size uğruyorsa

18- Size araba kullanmayı öğretirken, sabrını sonuna kadar muhafaza edebiliyorsa

19- Saçınızın rengini bir ton bile değiştirseniz, loş ışıkta dahi farkı hemen anlıyorsa

20- Birbirinizin kredi kartı şifresini biliyorsanız

yorumlar ve eklemeler alta pls

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-10-2007   #2
rebellious23

1- "Seni seviyorum Sensiz duramıyorum" demeye doymuyorsanız

bu sözü çok kullanıp yıpratmamak lazın bence

emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-11-2007   #3
tatia27

bende seni sewiyorum kelimesinin çok kullanılmasına karşıyım kullanılması gerektigi anda önemini yitirmemesi için

tşkl güzel paylaşım olmuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-18-2007   #4
XXXÇARŞIXXX

GardaŞ SÜper Ugulaycam
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com