Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkeğin, kopamayan, mesajları

Kopamayan Erkeğin Mesajları

Eski 02-01-2007   #1
sevdalibulut

Kopamayan Erkeğin Mesajları

Kopamayan erkeğin mesajları

Kopamayan kadınların da pek farklı olduğu söylenemez

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdığım son mektup İlişkimiz hakkında doğru kararı verdiğimizi düşünüyorum Birlikte olağanüstü bir beş ay geçirdik Herşey için teşekkürler Bilmeni isterim ki, birlikte geçirdiğimiz zamanların, kalbimde hep özel bir yeri olacak Ama bundan sonra görüşmememiz (hatta telefonlaşmamız) ikimiz için de en doğrusu

Sevgiler,

Joey

Sevgili Amanda,

Dün gece seni aramamın sebebi, o hep görmek istediğin film vardı ya, işte televizyonda o gösteriliyordu Neyse, sana haber vermek için telefon açtım Ve n'oldu? Alışkanlık işte, telesekreter kodunu girdim ve yanlışlıkla mesajlarını dinledim Yapmamam gerekirdi, ne de olsa ayrıldık biz Özür dilerim Bu arada Francisco kim? Sadece meraktan soruyorum

Joey

Sevgili Amanda,

Birdenbire ne fark ettim biliyor musun , altı çift saki kadehin bende kalmış! Hani sana ben hediye etmiştim Japon yemeğini cok sevdiğini bilirim, ihtiyacın olur diye düşündüm Bir şekilde onları sana ulaştırmak istiyorum Ne zaman uygun olur? Beni bir arasana Herzamanki numaradan Ama işten de arayabilirsin, 19:00'a kadar işteyim 19:45'de evde oluyorum Ama yok o arada arayacaksan, lütfen araba numaramı dene Eminim saki kadehlerini sen de özlemişsindir Bu sana yazdığım son mektup

Joey

Sevgili Amanda,

Ne büyük tesadüf değil mi, kedim patisiyle telefonun hafıza düğmesine basıyor ve küt diye sen karşıma çıkıyorsun! İyi oldu aslında uzun zamandır konuşmuyorduk Gerçi 'Bitti artık Joey Bunu kafana sok!' derken, neyi kasdettiğini tam anlayabilmiş değilim Bu arada, o telefon konuşmasından sonra kendimi senin sokağında buluverdim Dalgınlık işte Gecenin bir yarısında evinin önünde sarı bir Mustang gördüm, şaşırdım, tanıdık birininin mi? Yoksa esrarengiz Francisco'ya mı ait, hani o hakkında pek iyi konuşulmayan adam! Neyse önemli değil Saki kadehlerini sokak kapısının önüne bıraktım Neyse O içeriden gelen müzik neydi? Sesini fazla açmışsın, neden?

Sevgiler,

Joey

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdığım son mektup Seni incitmek inan bana, isteyeceğim en son şey, ama bilmen gerekir diye düşündüm: Yeni bir sevgilim var! Tanışsan çok seversin Adı Marisa Çok saçma değil mi, ikinizin de isminde aynı harf var! Tesadüf işte! Bu arada, Francisco'nun vergi borçları olduğunu öğrendim Üzüldüm tabii Yardımcı olmamı ister misin? Biliyorsun ilişkiniz beni artık yaralamıyor, elimden ne gelirse yaparım Yine de seni Latin erkekleri konusunda uyarayım dedim! Biliyorsun onlara bir kadın asla yetmez

Joey

Not: Kırmızı keçeli kalemin var mı? Gerçekten ihtiyacım var Kitapçılarda
bulamadım Varsa beni
haberdar et, çağrıma mesaj yolla

Sevgili Amanda,

Bu sana yazdığım son mektup Telefon numaranı değiştirmiş olduğunu öğreniyorum Bana haber bile verme ihtiyacı hissetmeden! Gerçekten incindim Ya acil bir durum olursa ve sana ulaşmam gerekirse, hiç düşünmüyorsun değil mi? Bir de sana ait bir dolu şey var hala bu evde Geçen gün Marisa bu konuyu açtı ve biraz tartıştık Lütfen gel al onları, çünkü bu durum Marisa'yla ilişkimizi ciddi bir şekilde zedeliyor En iyi zaman Çarşamba'ları 17:00 ila 19:00 saatleri arası Cuma'ları öğle saati hariç ne zaman istersen Bir de tabii Salı'ları olabilir Bu arada, internette Francisco adında bir herif var, resmen kızlara asılıyor Yani öylesine söyledim işte

Joey

Sevgili Amanda,

Yarın Sevgililer Günü Bu mektubu posta yerine bir taşa bağlayarak pencerenden attığım için kızmazsın sanırım Postayla zamanında eline geçmeyebilirdi Taşı farkettin mi? Birlikte tatile çöle gitmiştik ya, biliyordum hatırlayacağını Bugün birlikte öğle yemeği yeriz diye düşündüm İstersen Francisco'yu da getirebilirsin Ona sıkıştığı ödemeler konusunda yardımcı olabilirim Bir de ne diyeceğim biliyor musun, sana yazdığım mektupları senden geri almam gerekiyor Bu son yazdığımı da getirir misin? Ben de sana ait olan şeyleri yanıma alırım Ama çıplakken paraşütle atladığım o fotoğraf var ya, o sende kalsın! Bana haber verir misin? Aslında ben aşağıdayım Bu sana yazdığım son mektup Hep seviyorum,

Joey

yorumları unutmayalım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-06-2007   #2
angelesdream

ewet sanırım bu erkeklerdede kadınlardada her zaman alışılaglmış bır durum(tabı kopmak ıstemıyorsa) ama kadınlar bunu daha çok yapıyorlar gıbıme gelıyorteşekkrüler paylaşımın için sevdalıbulut
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com