Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
1hafta, çalismanin, çok, esma, etkili, içinde, kolay, yolu

Esma Çalismanin 1.Hafta İcinde Çok Etkili Ve Kolay Yolu..

Eski 07-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Esma Çalismanin 1.Hafta İcinde Çok Etkili Ve Kolay Yolu..

Esmaul-Hüsna Yaratıcının zatını ve sıfatlarını belirten çeşitli kutsi kelimelerdirKutsal kaynaklarda geçen esmaların toplamı doksan dokuzdur ama yanildigimiz bi nokta var Esmaul-Hüsna 99 ismin 1001 yüzü ve 1002001 tan Sifa ve Mucize kapisi vardirsöz gelelim simdi Esmaul-Hüsna okuma düsünce kavraminaRuhaniler Esmaul Hüsnanın sırrına mazhardırlarKendi yaşam kanunlarında Allah'ın dilediği sınırlar çerçevesine çıkmadan değişip dönüşebilmeye Ruhanilerin kendine öz isimleri varKendi hayat kanunlarının dışına çıkmak için kullandıkları çeşitli kelimelerle şekilden şekile girebilirlerMelek-Ruhani-Cin bunlar ayri boyutlarda yasarlar hic bi zaman Esmaul-Hüsna yada Dua okurken bunlar gelecek diye beklememek lazimneyse simdi size verecegim tertipi uygulayin ama sadece bununla calisin 1 hafta icinde neticeler arka arkaya gelecek Insallahöyle 1 elham 2 felak 3 nas okumalari birakalim simdi verecegim tertibi okuyun gerisini acaba olurmu olmazmi sorgulamadan temiz Ruhsal olarak Pozitif olmaniz gerekilk önce Manevi yönümüzü yükseltmek lazimbuyurun gelelim bizim Mucize Ilim perdesine

MANEVi OLARAK ENERJi KAPAZiTEMiZI YÜKSELTELiM
FATiHA SURESi YANI ELHAM SURESi MANASINA GELIR
BUNU HERGECE ESMA YADA DUALARI OKUMADAN ÖNCE
96 DEFA OKUMAK LAZiM Korkularinizi yenmek lazim bu Sart ilim yolunda!!

Bismill?hirrahm?nirrah?m
Elhamdü lillâhi rabbil'alemin
Errahmânir'rahim
Mâliki yevmiddin
İyyâke na'budü ve iyyâke nesta'în
İhdinas sırâtel müstakîm
Sırâtallezîne en'amte aleyhim ğayril mağdûbi aleyhim ve lad dâllîn

FATiHA SURESi OKUDUKTAN SONRA CALiSMA ESMALARIMIZI SECELiM:

YA ALiMUYA BATiNUYA ZAHiRUYA MÜHEYMiNUYA MUSAVViRUYA FETTAHU AZiM170 DEFA SAAT 2330 DASONRADA UYUMAK LAZiM KiMSE iLE KONUSMADAN SAG TARAFA RÜYA YADA YAKAZA HALiNDE GÖRDÜKLERiNiZi LÜTFEN DEFTER HALiNE GETiRiN VE NOT EDiN SONRADA BU SAYFAMIZDA PAYLASiMLARiNiZi GÖRELiM HERKESDE ÖGRENSiN GERCEKLERi

BUNLARI HEPSiNi BERABER OKUMAK LAZiM VE ARDiNDAN HER 1 TANE OKUMA YAPTIGIMIZ VAKiT (CELLE CELALUHU) CEKMEK ALLAH CC YÜCELTMEK COK BÜYÜK ENERJi AKIMI SAGLAR BiZE

BUNLARI YAPTIKTAN SONRA YALVARMA DUAMiZi OKUYALiM BU SARTALLAH CC YALVARiRKEN SAKIN SiRK YADA ORTAK KOSMAK GiBI SEYLERDEN UZAK DURUN YOKSA NAFiLE COK BEKLERSiNiZ

BUYURUN SiZE GÜZEL Bi ETKiLi YALVARMA DUASI:

Allahım senı tüm eksık sıfatlardan tenzıh ederım sen birsin teksın alemlerın rabbısınEy sebeplerin sebebi Rahman ve Rahim olan ALLAHim,
Ey kapıları açan Ya Rab,
Ey sesleri duyan Ya Rab,
Ey duaları kabul eden Ya Rab,
Ey ihtiyaçları gideren Ya Rab,
Beni ikramınla zenginleştir ki başkasına muhtaç olmayayım Ya Rab!
Bu okuduklarımdan hasıl olan sevabı bilhassa Peygamber Efendimizin (sav) mübarek ruhu şeriflerine, Enbiya ve Evliyarin da ruhlarına ve Tüm Dostlarimi koru Ya Rab bana senın yolunda ilerliyecek güç ver bana senın yolunda ilerlıyemem ıcın yardımcılar ver senın ol dedıgın vakit hemen hersey olur senın yardımın olmadan hic bisey yürümez senın istegın olmadan ben hıc bırsey yapamam aciz kuluna yardim eyle Ya Rab bana bu gucu bana ıstedıklerımı verecek yanlızca sensın sana sükürler olsun sana hamd olsun Sana sigindim Ya Rab

iNSALLAH HERKESE ILIM SAHiBi OLURYAKiNDA SIZE BORC VE ASK iCiN GÜZEL YOLLAR ACACAZ

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com