Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2024, aÇiklanditikla, dakika, duyurdu, görüntülenir, hızlı, kpss, ÖĞren, ortaöğretim, ösym, sonuçları, sonucosymgovtr

KPSS ORTAÖĞRETİM 2024 SONUÇLARI AÇIKLANDI-TIKLA HIZLI ÖĞREN (sonuc.osym.gov.tr) || 2024 Ortaöğretim KPSS Sonuçları Nereden, Nasıl Görüntülenir? ÖSYM Son Dakika Duyurdu!

Eski 6 Gün Önce   #1
Şengül Şirin

KPSS ORTAÖĞRETİM 2024 SONUÇLARI AÇIKLANDI-TIKLA HIZLI ÖĞREN (sonuc.osym.gov.tr) || 2024 Ortaöğretim KPSS Sonuçları Nereden, Nasıl Görüntülenir? ÖSYM Son Dakika Duyurdu!

KPSS ORTAÖĞRETİM 2024 SONUÇLARI AÇIKLANDI-TIKLA HIZLI ÖĞREN (sonucosymgovtr) || 2024 Ortaöğretim KPSS sonuçları nereden, nasıl görüntülenir? ÖSYM son dakika duyurdu!
Güncelleme Tarihi: Ekim 04, 2024 11:06

KPSS ortaöğretim 2024 sonuçları ve puan durumu, ÖSYM son dakika duyurusu ile açıklandı Ortaöğretim KPSS sınav sonuçları ve puan durumu bilgisi, sonucosymgovtr üzerinden bugün adayların erişimine açıldı Adaylar 4 Ekim Cuma günü itibarıyla puan durumu 'sonucosymgovtr' üzerinden görüntüleyebilecek 15 Eylül'de düzenlenen sınavda adaylara, genel yetenek ve genel kültür testlerinden toplam 120 soru soruldu KPSS ortaöğretim sonuçları TC Kimlik Numarası ve aday şifresi ile sorgulanabilecek Peki ÖSYM KPSS ortaöğretim sonuçları nereden ve nasıl sorgulanır? İşte, o detaylar

KPSS ORTAÖĞRETİM 2024 SONUÇLARI AÇIKLANDI-TIKLA HIZLI ÖĞREN (sonucosymgovtr) || 2024 Ortaöğretim KPSS sonuçları

nereden, nasıl görüntülenir ÖSYM son dakika duyurdu
KPSS ortaöğretim sonuçları açıklandı 2024 KPSS Ortaöğretim sınavına giren lise mezunu kamu personeli adayları merak içerisinde sonuçları bekliyordu ÖSYM tarafından yayınlanan sınav kılavuzunda merak edilen tarihler yer aldı Yapılan değerlendirmelerin ardından KPSS ortaöğretim sonuçları ÖSYMgovtr üzerinden ilan edildi Peki, KPSS Ortaöğretim sonuçları nereden öğrenilir? İşte ÖSYM sonuç ekranı

ORTAÖĞRETİM KPSS SONUÇLARI BELLİ OLDU

KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları 2024 ÖSYM tarafından ilan edilen kılavuza göre 4 Ekim'de ilan edilecek

15 Eylül 2024 tarihinde uygulanan 2024-KPSS Ortaöğretim Sınavı'nın değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır

Adaylar, sınav sonuçlarına 4 Ekim 2024 tarihinde saat 1100’den itibaren ÖSYM’nin https://sonucosymgovtr adresinden TC kimlik numarası ve aday şifresiyle erişebilecektir

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR

KPSS Ortaöğretim sonuçları ÖSYM'nin sonuç sorgulama ekranı "sonucosymgovtr" üzerinden giriş yapılarak ve ÖSYM AİS e-Devlet uzantısıyla giriş yapılıp AİS Sınav Sonuçları bölümünden sorgulanabilir

ÖSYM SONUÇ SORGULAMA ERKANI İÇİN TIKLAYIN

KPSS P94 puanı ile nerelere başvurulur

KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından adayların KPSS P94 puanı belli olacak KPSSP94 puan türü Devlet kurum ve kuruluşlarına yerleştirme işlemlerinde ortaöğretim mezunları için kullanılıyor

KPSS ortaöğretim puanıyla çeşitli üniversiteler, enstitüler, bakanlıklar, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Türk Dil Kurumu Başkanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve diğer birçok kamu kurumu alım yapıyor

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com