Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dökülmesi, faydasını, folixir, folixir kellik, folixir saç dökülmesi, gören, işe, oldu, sac, yarıyor

Folixir İşe Yarıyor Mu, Folixir Faydasını Gören Oldu Mu, Folixir Nasıl, Folixir Saç Dökülmesi

Eski 03-29-2014   #1
[KAPLAN]

Folixir İşe Yarıyor Mu, Folixir Faydasını Gören Oldu Mu, Folixir Nasıl, Folixir Saç Dökülmesi

Folixir nasıl bir ürün diye soranlar için saç dökülmesine karşı folixir kullananlar tarafından bu kullanım sonuçları üzerine yaptıkları folixir yorumları, aşağıda olumlu ya da olumsuz ayrımı yapmadan aktarmaya çalıştık Umarız aşağıda yer verdiğimiz bu folixir yorumları, saç dökülmesi sorunu yaşayanların folixir hakkında aydınlatıcı bilgi sahibi olmasını sağlar

Folixir kullananlar, folixir kullanıcı yorumları, folixir nasıl, folixir yorumları:

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-1:

Folixir şampuanı bugün itibarıyla bir ay, folixir losyonu ise 19 gündür kullanıyorum Folixir’in işe yarayıp yaramadığı noktasında 3 ay geçmeden olumlu olumsuz bir görüş belirtmek yanlış olur kanaatindeyim Ancak kullanıma ilişkin şunları söyleyebilirim: Losyonunun damlalığının deliği küçük ve kötü bir yapıda Folixir losyon leke bırakmıyor, kötü kokmuyor ve çabucak kuruyor Kullandıktan sonra da yağlı bir görünüm bırakmıyor

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-2:

Folixir’de yedinci ayı bitiriyorum fakat saçlarımda hala gözle görülür bir iyileşme olmadı Ancak ayva tüylerinde çoğalma var gibi o da çok dikkatli incelediğim için bana öyle geliyor olabilir Sekizinci ayın sonuna kadar folixir losyonu kullanmaya kararlıyım

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-3:

Folixir set kullanalı 113 gün oldu Sonuçlar olumlu yönde, reklamcı olmadığımı da özellikle belirteyim Tablet de kullanıyorum tabletin 2 kutusunu açtım Şu an full seti kullanıyorum, gelişmeler devam ediyor

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-4:

Folixir losyonu 4 ay kullandım ama saçlarımda hiç bir değişiklik olmadı İlk ay şampuanını da kullandım saçımı mahvetti Folixir’e yaklaşmayın derim

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-5:

Malesef bu ürünün de piyasadaki diğer klasik ürünlerden hiç bir farkı yok 6 aydır losyon ve şampuan kullanıyorum saçlarım dökülmeye devam ediyor

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-6:

Benim sadece yanlardan açılma var ve yaklaşık 4 aydır folixir losyonu kullanıyorum Kepek yaptığı için folixir şampuanı kullanmıyorum Ayrıca folixir tableti de kullanıyorum Bana denemeye değer gibi geldi ve sonuçlarına gelince seyrelen yerlerde kullanıyorum sadece ve küçük küçük tüyler çıktı Sonuçlar kişiden kişiye değişken olabilir ama folixir şimdilik bana iyi geldi

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-7:

Folixir’i yaklaşık 6,7 ay kullandım İlk başlarda iyi gibi görünüyordu ama bir ilerleme kaydetmedi Sonunda da bıraktım, folixir’in bir işe yarayacağını sanmıyorum

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-8:

Yaklaşık 6 ay kullandım Saç dökülmesini çok az bir şekilde azaltması dışında kayda değer bir faydasını göremedim

Folixir kullananlar-Folixir kullanıcı yorumları-9:

Folixir’i 6 aydır kullanıyorum Çoğu kişi en fazla 2 ay kullanıp bu boş bir üründür diyebiliyor Benim yıllardır denemediğim ürün kalmadı Şuan folixiri kullanıyorum, başlarda şampuanını da kullanıyordum ancak kepek yaptığı için bıraktım İlk 2 ay sadece saçımı döktü ama sağlıklı bir saç oluşumu sağlıksız saçların dökülmesiyle başlamaktadır Bir losyonun çok çabuk sonuç vermesi bu yüzden beklenmemelidir Bu dökülmelere rağmen sabırla kullanmaya devam ettim ve ikinci aydan sonra dökülmeler az da olsa devam etse de gözle görülür tüylenmeler oluştu Sonuç olarak şimdilik bu üründen memnunum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com