Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
4444, denemiştim, mucizesi

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #46
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

fantoma Nickli Üyeden Alıntı

4444 adet
1 dakikada 1 tane okusan
1 saatte 60 tane eder,

4444 :60= yaklasik 74 saat

74 : 7 gün = 10,5 saat ediyor

1 günde 10,5 saat okuyacaksin ve 7 günde bitireceksin

varmi böyle süper insan dakikada 1 tane ,günde 10,5 saat

Basaran varsa helal olsun valla

Fantoma kardeş mrbÇok karamsar bir varsayım yaptığını gördümİnsanın bu salavatı ezberlemesi marifet bile sayılmazKaldıki daha çoçuk sayılacak yaştaki insanların kuranı ezberlemesini duyduğumuz oluyorBenim öyle bir iddiam yok tabiiAma senin yazını görünce bende meraktan bi test ettim kendimiKronometreyi açıp herseferinde besmeleyle beraber 60saniyede tam 5 kez okudumTekrar denedim yine 5 okudumYani senin formül çöktüAyrıca ben süperde değilim hatta kendimi yavaş bile bulurumDediğim gibi ezberde olunca su gibi akıyo zatenSelam ile

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #47
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

lakito Nickli Üyeden Alıntı

cok sevindim cnm, bende okumaya basladim ama daha bitmedi ve daha cok var, simdi devam etmedim ara verdim yeniden baslamammi gerekiyor? bi bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim

canım çok tşk ederim ya ben de ara verdim ama sayısını biliyorum kaldığım yerden devam edicemsen de biliyorsan sayısını kaldığın yerden devam etmenin yoktur herhalde bir sakıncası umrımm dileğin hayırlısıyla biran önce kabul olur canımm

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #48
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

arkadaşlar dünden beri ayaklarım yerden kesilmiş bi durumda leyla leyla dolanıyorum
çoookk mutluyum ve sizinle paylaşmak istedim
umarım benim gibi hissedenler için bir çare olur
1 sene sonra evet 1 sene sonra aradı ve biz yenidenn başladıkk en kısa zaman da da evleniyoruzzzmucize gibi bir şey
umarım sizin için de etkili olurr
4444 kere salatı tefriciye yi okuyorsunuz (ben bu sayıyı tamamlamadan dileğim oldu) bu duanın etkisini öğrendiğimde hemen okumaya başladımha çok inanarak yaptım mı(ara ara olmaz dediğim oldu hani) aklıma başka birşey gelmedi mi derseniz(tabiyki geldi çünkü insanızzz )geçen cuma başlamıştım bu cumratesi beni aradı ikimizin tanıdığı bi arkadaşa ulaşır benim numaramı istemiş(ayrıldığımızda değiştirmiştimm)
ve ağlayarak aradıııçoooook mutluyum umarım dileğen isteyen herkesin dileği gerçekleşir
1-duayı okumadan önce abdest alın
2-saati önemli değil
3-başınızı kapatın ben oyle yaptım
4-niyetinizi soyleyin(Allahım şu şu dileğimin olması için peygamberimiz HzMuhammed MUstafa sav'ı aracı kılıyorum ya Rabbim ona getirceğim bu mübarek salavatların yüzü hurmetine dileğimi kabul eyle ya Rabbel Alemin)
5-başlangıçta euzu besmele çekin bi daha çekmenize gerek yok çünkü çok zor ilerleyen bir dua
6-
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek
7-bana bu duayı soyleyen 7 gün içinde bitir dedimişti ben bitiremedim ama 7 gün haber aldımallah mutlaka bir kapı açıyor olacak işleri çabuklaştırıyorbir sebep yaratıyor dedioyle de oldu çoook şükür
dileğinizin gerçekleşmesi dileğiyleallah yardımcısı olsun tüm sevenlerin

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 02-17-2014   #49
asik kiz
icon110

Arkadaslar bende bu mucizeden tatmak istiyorum 4444 salati tefriciye okumaya basladim ama sayida yanlislik oldu sanirizkafam cok daginikti ama kismet olursa cuma gunu yeniden baslamak niyetindeyim Rabbim izin verirse Tabiiki cogunuz gibi benimde niyetim sevdigimle bir an once mutlu bir yuva kurmakbana yardimci olabilirmisiniz okumamda ya da daha etkili olsun diye yalniz mi okumam lazim? Dilekleri kabul olanlar adina cok mutlu oldum Rabbim buyuktur ve yer gok duayla insallah cumlemizin dualari ve dilekleri hayirlisiyla kabul olur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-18-2014   #50
Şengül Şirin

Kendin tek başına okayabileceğin gibi ,başkalarıyla paylaşarak da okuyabilirsinizDuaların kabul olması dileğiyle

Eski 04-03-2014   #51
Kayıtsız

Arkadaslar lütfen benim gönlümdekinin olmasi icin hayirlisiyla dua edinTüm dua edenlerden Allah simdiden razi olsun ve gönlünüzde ne varsa hayirlisiyla tez zamanda versin insallahAMIN
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2014   #52
Şengül Şirin

Allah ne istiyorsan onu sana nasip etsin Dualarımız seninle
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-03-2014   #53
Kayıtsız

Sengül - Kardesim Allah senden binlerce kez razi olsun Benim icin diledigin sana da bin misli verilsin insallah Sagolun dualariniz icin
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-25-2014   #54
Kayıtsız

İyi aksamlar arkadslar ben bu sitede yeniyim nasilsiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-25-2014   #55
Kayıtsız

Ben 4444 duasini okuyorum ama 21 kere tobe etmeyi bilmyordum yapmadim bunun bi etkisi olur mu bilgilendirirseniz sewinirim simdiden tesekkr ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-31-2014   #56
Kayıtsız

[QUOTE=FrmSinsi;409926]
Alıntı:
mrsd tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ölümlü Nickli Üyeden Alıntı

bak sana bisey soyliyim,bundan sonrada yine bir istegin için okursan okuma bittikten sonra bir fakire sadaka verecekmissin yoksa yarim kaliyormuscok guvenilir bir kaynaktan aldim birsey daha selevat-ı tefriciyyenin hatmi 4444 dur an
cak diyelim olmasına imkan yok dedigin bisey için 7 defa hatmedeceksin yani 7 kere 4444 okuyosun iste sen asil o zaman gor mucizeyi

7 defamııııııııııı))

Allah kabul etsin ben şuan 2sini yapıyorum valla olacağını bilsem değil 7 70 tane yaparım)hem manası çok güzel bi salavat okunur yani

olup olmayacağı baştan belli demişsn yaa ben ilkini yaparken 4444ü 4-5 günde bitirdim bi günde 700-800 okuduğum oldu kabul olacak mı yani dileğim ay Allah ım inşallaaahhh nası ümitle doldum yine sağolasın

evet olacaktır fakat zamanı vardır ama mutlaka oluyor

Cidden olması imkansız bir dilek için 7 defa 4444 tefriciye mi okunur? Bunu ilk kez duyuyorum, cidden doğru mu?

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : 4444 Mucizesi Denemek istiyorum

Eski 06-20-2015   #57
Kayıtsız

Cevap : 4444 Mucizesi Denemek istiyorum

Ben yaklaşık 2 hafta önce bir dileğim içim 41 Yasin okumuştum hala bir gelişme yok Salavatı tefriciye yi okumak istiyorum ama Yasin süresini okuduğum için bunu da okuyabilir miyim bilmiyorum sizce?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com