Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
4444, denemiştim, mucizesi

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

muca66 Nickli Üyeden Alıntı

Tabiki haklisiniz ama hayirli olup olmadigini biz bilemeyiz ki Ozaman en dogrusu niyet ederken duaya baslamadan önce "Allah´im eger hayirliysa geri dönsün, ama eger degilse karsima hayirlisina,dogrusunu cikar" desem olur mu?

ben giden için dua etmeyi sevmem bırakıp gittiyse olmadıysa neden onun için uğraşıyım ki o benim için uğraşmamışsa bunda da bi hayır var deyip otururum bu duayı okuyacaksam da Allahım hayırlı olanı çıkar derim ama siz nasıl okumak istiyorsanız öyle yapın
insan ayrılınca evet çok üzülüyor herkes böyle şeyler yaşadı ben hayırlısını istemeyi öğrendim ve inanın o insanların sonradan gerçek yüzlerini öğrendim ve kurtulduğuma hep dua ettim hayırlısını ver deyip yoluma baktım

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

_yakarış_ Nickli Üyeden Alıntı

nacizane fikrim giden için dua etmek yerine hayırlısı için dua etseniz eminim Allah daha hayırlı kapılar açar canınız yanmışsa da zaten yerde koymaz yine de siz bilirsiniz

Tabiki haklisiniz ama hayirli olup olmadigini biz bilemeyiz ki Ozaman en dogrusu niyet ederken duaya baslamadan önce "Allah´im eger hayirliysa geri dönsün, ama eger degilse karsima hayirlisina,dogrusunu cikar" desem olur mu?

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

kibele_ Nickli Üyeden Alıntı

2008 hangi heyecan ve mutlulukla yazdıysam bunu kötü bi başlık açmışım şimdi ben de hayretle bakıyorum başlığa ne demek denemek diye bi tabir nasıl yazmışım aklım almıyo mucizevi bir dua nasıl anlatsam etkisini diyerek herhalde düşünmeden yazmışım yoksa duaları denemek de ne oluyo bize mi düşmüş

Peki merak ettim evleniyoruz demişsin evlendin mi o kişiyle sonra ne oldu

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

arkadşlar bu dua ck özel ve mucizevi bi duaeger kalpten ınanrsanz dha okumya başladgnz andan itibaren mucizelerni rabbım size göstermeye başlıoama eger olmıcaksa ve işin içinde hayırsz bi durum wrsa niyet etseniz bile ya bi sorun cıkıo okuyamıosunz,yada rabbım nasip etmıomesela kimiisi sıkıldm deyip dvm etmı,kimisi tesbihi kaybedıo,kimisi istedgi işten vazgeçip soguo gbi gbiçogaltabılırzama eger rabbım yazmışsa ck kısa sürede şaşırmadan okyup bitirıosunuz we imkansz gbi görünen durumlar bile hayırla sonuclanıoama yıne herşei ALLAH bilirO OL derse olrwe heşyden önemlısı hayrlısını dılemekve okurken kalpten teslim olup inanmakyapan ve sonucunu alan ck kişi biliyrmolumlu yada olumsuzokuma adabına dikkat etmek lazım4444 tam olmalınys herkesin adına hayrlısnı dılyrmrabbım yardmcınız olsnAEO

--- Sonraki mesaj ---

Bu arada nasil okunacagni neler yapmaniz gerekgtni sorabilirsnzyardimci olurum seve sevehatta okumaniza bile

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

ben bu dua için kendime exel tablosunda sayfa hazırladım isterseniz siz de bunu exel tablosunda yapabilirsiniz yada kendi yaptığım tabloyu buraya yukleyebilirsem sizde indirebilirsiniz
buraya sıgar mı bilmiyorum ama bi deneyim buradan print alırsınız
benim tablomda 83 satır var
bir gün 24 saat
bunun 12 saati yeme icme vs gibi ugraslarımızla geçse 12 saat kalır
her gün saat başı okusanız 12 saat içinde 80 adet mesela
80 X 12 1 günde 960 adet okursunuz 4444 / 960 = 4,6 gun ediyor
daha da relax yapabilirsiniz tabii mesela
80 X 9 saat deseniz 720 adet 6 bucuk günde -TEK BAŞINIZA - okursunuz

ben yapmaya çalışacagim
Dua edin yapabileyim arkadaşlar kabul olur dilerim
zannedersem başkaları ile de okunuyordu bu dua

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

arkadaşlar bu duayı hiç okumadımbir isteğim var canı gönülden istiyorum ama ne kadar dua ettiysemde bir türlü olmuyorbazen hayırlısı değil herhalde diyorum vazgeçiyorumsonra bu ayet geliyor aklıma;

Kullarım Beni sana soracak olursa, muhakkak ki Ben (onlara) pek yakınım
Bana dua ettiği zaman dua edenin duasına cevap veririm Öyleyse, onlar da
Benim çağrıma cevap versinler ve Bana iman etsinler Umulur ki irşad olurlar
(Bakara Suresi, 186)

tekrar başlıyorumHerşeyin hayırlısı öncelikle tabii
Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

çaresiz-ama-umutlu:) Nickli Üyeden Alıntı

ya bunu abdestli okumamız gerekmio mu?

--- Sonraki mesaj ---

çok teşekkür edrim oziii o zaman ben buna devam edeyim en azından bitirmedim die içim huzursuz olmasın ama aklıma bişey takıldı bunu abdestli yapmak gerekmio mu? özel günlemizde nasıl olcak ve bide illa kıbleye dönük okumak lazım die biliorum ? beni bu konuda aydınlatır mısın biraz ?

arkadaşım temizliğine dikkat ederek ve özel günlerinizde normal namaz abdesti alır gibi abdest alıp okunuyor,içiniz rahat etsin ayet değil sonuçta

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

ecem23 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar ben kpss için okumuştum hemde annemle okuduk ve su gibi akıp geçti1 haftada bittiÇok şükür sınav anında süremde felan problem yaşamadım ama istediğim gibi de güzel geçmediSonuç daha belli değil bilmiyorum ama kısmetOkurken ağlayarak dileğimi Rabbimden dilemiştimEğer olmazsa demekki çok hayırsızdı ondan olmadı diye düşünücem ve Allahın mutlaka kaç puan alırsam alayım bir yerden bu dua sayesinde hayırlı bi kapı açacağını düşünüyorumAma size bi sır vereyimki eğer beklediğim puanı alamazsam çok üzülücem yinede hayırlısı

hakkında hayırlısı olsun arkadaşım inş kazanırsın da emeklerin boşa gitmez amin

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

daisy29 Nickli Üyeden Alıntı

ben bundan 5-6 ay önce başladım bu duaya ve neredeyse yarılamıştımsayısını bir kağıda yazıyordum ve kağıt o sırada okuduğum bir kitabın arasında duruyordubir akşam duamı okuyup yine kağıdı kitabın arasına koydum ve yatağımn başucundaki masanın üstüne bıraktımhergün yaptığım şey buydu ve ertesi gün duaya devam edeyim diye kitabı açtım ama kağıt arasında yoktu kitap bıraktığım yerdeydibelki düşmüştür dedim her yeri aradım ama bulamadımböylece duam yarım kaldı sayıyı hiç hatırlamıyodum çünkü evde alabilecek kimsede yok üstelikçok ilginç değilmidemekki bitirmem hayırlı değilmiş dedim ve bıraktım ama yine başlamayı düşünüyorum aynı dileğim içinsizce ne yapmalıyım bu bir işaretmiydi acaba

ilginç dedigin gibi ala hayırlısı istersen tekrar niyet et başla bu defa daha sağlam bir yere koy kağıdı

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

ben bundan 5-6 ay önce başladım bu duaya ve neredeyse yarılamıştımsayısını bir kağıda yazıyordum ve kağıt o sırada okuduğum bir kitabın arasında duruyordubir akşam duamı okuyup yine kağıdı kitabın arasına koydum ve yatağımn başucundaki masanın üstüne bıraktımhergün yaptığım şey buydu ve ertesi gün duaya devam edeyim diye kitabı açtım ama kağıt arasında yoktu kitap bıraktığım yerdeydibelki düşmüştür dedim her yeri aradım ama bulamadımböylece duam yarım kaldı sayıyı hiç hatırlamıyodum çünkü evde alabilecek kimsede yok üstelikçok ilginç değilmidemekki bitirmem hayırlı değilmiş dedim ve bıraktım ama yine başlamayı düşünüyorum aynı dileğim içinsizce ne yapmalıyım bu bir işaretmiydi acaba
Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

nilgunn Nickli Üyeden Alıntı

benimde 4444 duası dileğim şöyle oldu
yengem tüp bebek yaptırmıştı, yanında kaldım 10 gün bekardım o zaman yengem bu duayı ben hayırlı biriyle evleniyim yuvamı kuruyum diye 2 günde okudu
tam 1 yıl sonra hiç planda hesapta yokken başladığım işyerinde aynı gün eşimle tanıştım ve 1 hafta sonra evlenme teklifi aldım şimdi 3 yıllık evliyiz artık bebeğimiz olsun istiyoruz yine bu duayı forumdaki arkadaşların yardımıyla tekrar okuyacağız

ne güzel haberler yazdın bizlere allah razı olsuninş hayırlısıyla bebişinizde olurda bizlerle paylaşırsınız selametle

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

selam arkadaşlar sizlerden yardım istiyorum bana fikir verin nolursevdiğim kişiyle ayrıldığımızdan beri dualarımı bırakmıyorumçok etkisini gördüm okumalarımın fakat sevdiğim kişi beni bırakıp başkasına gitmişti,ben gözzyaşı dökerken onlar birllikte gezip eğleniyorlardıbirlikte ne hayaller kurduğum gözümün içine aşık bakan adam bi başkası için deli divaneydi artıkölüm gibiydi hatta ölümü istedim çünkü daha kolaydısonra ayrıldılarkız onu bıraktı bir süre sonra da eski sevgilisi (aslında hiç unutmadığı,benimkiyle çıkarken bile onu düşündüğü) sevgilisine döndüaradan bikaç ay daha geçti ben dua etmeyi bırakmadımzamanla öfkem de geçti sadece yaşattığı güzellikler kaldı bende vazgeçemedim bi türlü yeri geliyor dualarım sayesinde bana aşkım canım özledim dediğini bile işitiyorum ama hep bir yere kadaronu unutamıyorbu o kadar belli kiduaların etkisiyle bana yanaşıyor muhabbet ediyor sevgiliymişiz gibi bikaç saat geçiyo o kızın bıraktığı yara deşiliyorbenim onu çok sevdiğimi ve üzmeyeceğimi biliyor bunun için benimle bir şeyler başlamak istiyor belki ama belli işte onu seviyor hala nasıl ben her şeye rağmen onu affettim o da bugün gelse onu kabul eder ve ben umrunda olmam ya da iki arada bir derede kalırnapıcam bilmiyorum yani muhabbet dualarının etkisi değil benim sorunumartık sabrım kalmadı yanlış anlamayın sevmeye değil devam etmeye değil yaşamaya sabrım kalmadıondan vazgeçemem vazgeçemiyorumcanım çok yanıyobaşkasını düşündüğünü gördükçe mahvoluyorumnapıcam günlük yaşamımı sürdüremiyorum ailem halimi gördükçe bana üzülüyorönümde önemli bir sınav var çalışamıyorumhayırlı değilse onu unutuyum diye çok dua de ettim oluru varsa hayırlı olabilecekse kıymetimi anlayabilecekse benden başkası kalmasın kalbinde aklında beni çok sevsin diye de dua ettim yardım edin bişey söyleyin nolur4444 okudum onun için ilk ayrıldığımız zamanlardaydı ama hayırlı değilse unutuyum demiştim tam hatıtrlamıyorum ama kesinlikle olsun demedim hiç Allah çok büyük var elbet bir bildiği ama sizlerin düşüncesi ne,konuşabileceğim fazla kimse yok olsa da aşk acısından anlamazlar fikirlerinizi söyleyin nolur
Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

21mart Nickli Üyeden Alıntı

cemre çok teşekkürler çok güzel şeyler yazmışsın ama ben hala düşünüyorum hep acaba diyorum işte ne bileyim onun yüzünden böyleyim tövbe et demişsin ne için tövbe edicem benim bu konularla alakalı hiçbir bilgim yok aydınlatırsan sevinirim bir de ben çalışıyorum abdestsiz olarak okuyabilirim di mi önce niyet mi edicem

yani canım tövbe et derkentertemiz kalple okuman için dedimmesela başlamadan önce 2 rekat namz kıl Allah rızası içinsonra 100 defa estağfirullah çeksonra salavat getir niyetini söyle okumaya başla canımsenin istediğini Allah zaten biliyorhiç bir bilgim yok demişsinbunları zaten zamanla öğrenirsinbişey bilmemen demek duanın kabul olmayacağını göstermezsakıın ümitsizliğe kapılma kardeşimhangi duayı okursan oku, yeterki önce Allah rızası için sonra dileğin için okugöreceksin kısa zaman sonra nasıl rahatlayacaksınsanki olmayacak gibi hissettiğin anlarda Rabbim seni sınarşükürmü edecek isyanmı edecek diyeşükret cnm kalpten isteAllah seni en kısa zamanda sevdiğine kavuştursun inşallah

Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

Arkadaşlar dün gece Rabbim izin verdi ve bende salavatı tefriciyeye başladım çok şükürİnanın öyle bir ağlama tuttki okuyorum ve gözlerimden yaşlar kitaba damlıyorduGerçekten çok içli içli ağladım nedir bilmiyorum ama sanki içime bi huzur doğduSanki bu salavata başlar başlamaz dur bekle sevdiğin için üzülme çünkü sen bu salavatta ilerledikçe sevdiğini Rabbim sana göndericek diye bir his doğdu içime şimdi tereddüt etmiyorum biliyorumki Rabbim hayırla onu bana isterse aylar geçsin üzerinden göndericek banaGerçekten nedendir bilmiyorum ama ertesi gece bu salavata başlama hissi geldi içimehalbuki ş u an hiçbir iletişimiz de yok ama inanıyorum bu salavat bir mucize
Alıntı Yaparak Cevapla

4444 Mucizesi Denemiştim

Eski 06-27-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

4444 Mucizesi Denemiştim

canim önemli degil ali imran süresi 2 ayeti birincisi elif lam mim 2Hayy ve kayyûm olan Allah’tan başka ilâh yoktur
canim simdi sana verdigim o 4444 duayi niyet et namaz kil 2 rekat sonra vs 10 allahuekber falan onlari 4444 kere bismillahirahmanirahim bitdigindede duayi et tamamdir 2 saat icinde falan bitiyor zatenötekinide bi normal kagit al dilegini söyle yaz bir kagida sonra bir havaya as ve geri dönecegine inan olucam insallah yani istedigin zaman insallah yapabilirsin daha sorun varsa cekinme yardim edebildigim kadar ederim
benim icinde kardesim bana ve aileme sevdigime ve onun ailesine sagliklii huzurlu mutlu uzun bir hayat nasip etsin RABBIM ona inananlara hepsinebize bir hayirli kapi acsin ve isimiz olsun meryem teyzem isimize vesile olsun böyle dua edersen cok sevinirim canim iyi gecelerrr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com