Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çevirgel, duası

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #31
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

Merhaba arkadaşlar Ben de bu siteye bu dua için üye olanlardanım Çok garibime gitti bu dua Herkes gibi bende korkuyorum Ama okuyacağım Bugünden başlayıp günde 7 şer defa okumak istiyorum Ama gözümü karartıp değil, bana hayırlısıyla dönmesi için Şimdi dersiniz ki o zaman niye okuyorsun Giden illaki birgün pişman oluyor Olanlardan bazıları geri dönüyor Ama pişman olduklarında da geri döndüklerinde de çok geç oluyor Bu bu şeyi bu sevdiğim insanla yaşamak istiyorum Ve İnşallah Yüce Rabbim hepimizin gönlündekileri hayırlısı ile verir
Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #32
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

selam arkadaşlar,geçtiğimiz aylarda devinsu arkadaşıımızın eklediği çevirgel duasını inceledim,bazı eksikler v kelimelerde yanlışlar var,en yakın zamanda düzeltip sizinle tekrar paylaşıcam,ama hemen bi ayrıntıyı belirtmek istiyorum aşağıda devinsu'nun eklediği şeklin aynısı var ,burada secde yazmakta ,bana anlatan bazı arkadaşlarım olduğu için üye oldum ,onlarda çözemediklerini söyleyip eksikler yapmışlar,şimdi ilk düzeltmeyi yapıyorum,kelime düzenlemelerini cumâ gününe yetiştiririm inşallah,

"ve secde Allahümme ellebena sıktırlı kalbixMuhammedinXbinXelacelü elacelü elacelü essahatü essahatü essahatü ervahan ervahan ervahan sonra oturunuz ve okumaya başlayınız
bu ayetleri secde yaparak okuyoruz,ayakta niyet edin ,(örneğin:falanın niyetine okuduğum çevirgel duası için secde etmeye niyet ediyorum Ya Rabbim gibi)
ve secdeye kapanıp bu ayetleri okuyun,selam vermiceksiniz,sadece secde edin ,okuyun ve kalkıp kaldığınız yerden okumaya devam edin"
sevgiyle kalın :düsh

Arkadaşlar bu dua çok istendi bende yazıyorumYalnız eimdeki defter çok eski olduğu için bazı yazılar silikona göre okursanız iyi olurHatam olursa affedilirim inşallahBunun asıl çevirgel olduğunu sanıyoruzYalnız cuma günleri ezanla sela arası okuyun kesinlikle birden fazla okunmaması gerekiyor sair günler okusanız bile 1 adeti geçmesincidden çok korkutulan arkadaşlar olduAbdestli olmak şartfalan yerine o kişinin anne adı anne adı yoksa Hava oğAhmet vs olabiliyor ÇEVİRGEL Yarabbi falanın uykusunu ve kendisini bağladımuykusu ve kendisi aman bulmasın benim emrim olmadıkça benden ayrılmasın ve beni görmedikçe susuz otlar gibi yansın aşkım ile yüreği dolsun ön eteği at art eteği kamçı olsun gelsin beni bulsun bi ferman hüdai taala ismi şerif hürmetine 10 kere salavati şerif 1 kere Fatiha okuyunSAdakati kuranın ruhuna hediye ondan Hzisakın ruhuna ondan şeyhül ekber mukaddeme hazretlerinin ruhuna hediye ondan sonra duanın kabulüne Allahtan rica 3 kez Allahümme ellebbena Allahümme ellebbena Allahümme ellebbena ve secde Allahümme ellebena sıktırlı kalbixMuhammedinXbinXelacelü elacelü elacelü essahatü essahatü essahatü ervahan ervahan ervahan sonra oturunuz ve okumaya başlayınız21 kez Bismillahirrahmanirrahim Yarabbim falanın uykusunu bağladım rüyaları benimle olsun sen bu duamı kabul et Gönlü benim olsun sana el açıp yalvarıyorum benim güzel rabbim sağ yanımda can peygamberim Muhammet mustafa sol yanımda Allah aslanı Hzali kuvveti beni falan sevsin ve aklını ve fikrini ve zikrini ve cemii endamını ve efkarını benden yana çevirgelbenden tarafa dönsün aşkından yansın beni düşünsün ay doğar yemenden gün doğar gülşandan gül elimde mühür dilimde bekle yanımda falanın gönlü kalsın hemen bende uzaktan gel gör beni ay ile gün bil gel beni sen koyun ben kuzuyum gel bel gel beri karşıdan gördüm seni 3 kere(yahü ya hü ya hü) yemlifa mekselina mislina mernuş debernuş sazenuş keffeş tatayuş kitmırvela havle vela kuvvete illa billahil aleyyül azimAllahümme sıkkıslı kalbi falan ve ben filan ala muhabbeti ki ve celbil aşkı atiki hamilel mektubelil esmai ve behurimdil kelamil kadim ve habibikel keramya rahmanü yarahim kema el leyte beyne yusuf ve zaliha ve bi hakkı ismikel azimve bi hürmetil fatiha ve surei yasin vetasin ya erhamerrahimin ya eksamel ekvemin veya şafial müşafin veya giyasel müstagısin bismillahirrahmanirrahim elhamdülillahirabbil alemin ve sallatu vessalamüala hayri halgihi ve alihi ecmainilahi falanın gönlünü benden yana çevirgel bana dost kılıvergel aklını fikrini ve aşkını benden yana çevirgel o rabbimki 7 kat yerleri ve 7 kat gökleri yarattın o izzetin hakkı için falanın gönlünü ve aşkını benden yana çevirgel bi hakkı ahiyyen şerakiyyen ezunu esbalüs ilahi bu evsatlar hakkı için falanın gönlünü aşkını sabrını fikrini zikrini benden yana çevirgel hızır ilyas aleyhisselamın yüzü hürmeti için falanın gönlünü ve hükmünü benden yana çevirgel eğer uyur ise uyandır oturursa tarafıma getir gelaşkını ve muhabbetini benden yana çevirgel aşkı artsınBi hakkı Allahüla ilahe illa hüvel Hayyül KAyyüm la te huzühü sinetüv vela nevm lehu ma fissemavati ve ma fil ard Men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih ya lemü ma beyne eydihim vema halfehum vela yühitüne bi şeyim min ilmihi illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel ard vela yeudühü hıfzuhüma ve hüvel aliyyül aziymİlahi beyti ezanlar hürmeti için bi hakkı incili isa ve bi hakkı tevradı musa ve bi hakkı zeburu davut ve bi hürmedil kuran Muhammedinül mustafa Aleyhivesellim alane biyyuna ve aleyhim ecmain ve bi hakkı sonfelrahim ve hakkı suffu adem ve hakkı souffu idris ve hakkı souffu sit ve bi hakkı imamil müslimin ehliman ilahi senin yüceliğin için ilahi senin lütfü ihsanın için ilahi senin kudretin için falanın gönlünü aşkını sevğisini benden yana çevirgel ilahi musanın tevradı ve ayetleri ve kelimeleri ve harfleri hürmeti için ilahi isanın incil sureleri kelimeleri ayetleri ve harfleri için ilahi davudun zeburu ayetleri kelimeleri harfleri duaları hürmeti için ilahi 4 kitap hürmeti için falanın gönlünü aşkını ve canını benden yana çevirgel askını aklını zikrini kararını ve hulğunu benden yana çevirgel ve bi hakkı adem safiyulllah ve bi hakkı ibrahim halilullah ve bi hakkı musa kelimullah ve bi hakkı isa ruhullah ve bi hakkı davut hak fatullah ve bi hakkı süleyman eminullah ve bi hakkı muhammet resulullah hürmeti için ilahi falanın gönlünü benden yana çevirgel peygamberlerin hürmeti için gelsin muhabetini ve sevgisini gayrı şeylerden ayırsın benden yana gelsin yarabbi yarabbi yarabbi ya hannan ya hannan ya hannan ya mennan ya deyyan ya deyyan ya deyyan albar ya kahhar ya kayyu ya kayyum ya zelellahi vel ikram ilahi 124 bin peygamberler yüzü hürmeti için ilahi musanın turda müracatı hürmeti için ilahi Muhammedin müracaatı hürmeti için ilahi Muhammedin varliği hürmeti için ilahi Muhammedin namazı ve niyazı hürmeti için ilahi Muhammedin şefaatı hürmeti için ilahi muhammedi selamü ve kelame hürmeti için ilahi Muhammedi cümle işleri hürmeti için makamı hürmeti için cihatları hürmeti içinilahi Muhammedin cümle ashapları hürmeti için ilahi muhammedi mümminin ve mümbiat hürmeti için falanın gönlünü benden yana çevirgel aşkını aklını fikrini ve zikrini benden yana çevirgel sözümden taşna bi iş etmesinbi avni züafi ankü ya erhamar fukarai ilahi ne yerde ise beni arasın beni bulsun gönlünü muhabbetini benden yana çevirgel üzerime bırakgel ve muhabbetine doldur gel ziyade kılıvergel ya cemiu ya Allah ilahi hasani basri ve habibi alemi ve serir sekati ve davudu tahiri ve cüneydi bağdadi evliyayı izan ve evliyayı kuran sedvanı ilahi aleyhim ecmain ilahi bu canlar hürmeti için falanın gönlünü aşkını benden yana çevirgel ilahi havvacai mensun ve havvacai veysel karani ve hacı bektaşi veli ve beyazıtı lestane bu evliyalar hürmeti için hacetimi kabul kılıvergel ve bahtımı açık kılıvergel amin yarabbel alemin bi hürmeti yevmela yenfau mabin vela benune illamen ettalahebi kalbin selim ilahi falanın aklını fikrini kararını sevğisini benden yana çevirgel gayrı şeylerden ayırıp benim hükmümde kılıvergel ya ilahel alemin ve hayren nasirin birahmetike ya erhamerrahimin yarahmanil ya rahim ilahi falanın aşkını sevğisini benden yana çevirgel subbuhun kuddüsün rabbuna rabbul melaiketihi tuk veruh HzMikail Hzİsrafil HzCebrail Hz Azrail aleyhisselam ların ve meleklerinin yüzü suyu hürmetine falanın aklını fikrini muhabbetini benden yana çevirgelbana bırakgel ya hü yahü yahü ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain velhamdülillahilrabbil alemin Bismillahirrahmanirrahim Vein yekadüllezine keferu le yuzlikuneke bi ebsarihimlemma semi uzzikra ve yekulune innehu le mecnun Ve ma hüve illa zikrul lil alemiyn

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #33
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

Arkadaslar ya kimisi ter teper diyor olurmu boyle birsey ama benim icimden bir ses oku diye baski yapiyor cevrgeli 15 gun once gordum ama korktum okumadim ter teper diye ama icimden cikmaz oldu sanki okusam olcak gibi ama bilmiyorum
--------------------
ARKADASLAR YA BILMYORUM ICIMDEN BI SES OKU DIYOR CEVRGELI AMA BIR TARaftanda korkuyorum ya anlam veremıyorum ters teper dıye lutfen bırı akıl versın

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #34
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

bütün dualar karmançorman oldu herşey birbirine karıştıkarıştıkça etkileirini hissedemez oluyoruz yada ters etkilerini hisediyoruz o da içimizdeki umutsuzluktanbence herkes kendi bildiği kendine en yakın en rahat okuyabildiği ve okurken tam anlamıyla konsantre olabildiği duaları okusundua duadır Allah için sayı ya da gün önemli deildir yeterki kabul etmek istesinonun bizim dualarımıza da ihtiyacı yokturbu şekilde sadece biz nefsimizi terbiye ediyoruz ve Allah tarafından sabrımız ölçülüyor bence çünkü belirli bir süre dua etmek için dünyevi şeylerden uzaklaşıyor insan konuştuğu lafa hereketlerine yaşam tarzına dikkat etmeye başlıyor,Allahı daha çok zikrediyor ve dolayısıyla nefsine söz geçirmek zorunda kalıyorhiçbirşey sebepsiz deil düşünürsenizben bu siteye yeni üye oldum ama 2 haftada öyle çok şey deişti ki kafamda ve düşüncelerimdeanladım ki önemli olan hangi duanın kaç kere kaç gün okunması gerektiği değil ne kadar inanarak ve günlük hayatımızı nasıl yaşadığımıza kalbimizin ne kadar temiz olduğuna,insan ve kul olarak hangi görevleri yerine getirdiğimize bağlıAllahın sevgili kuluyanız eğer kalbiniz ve niyetiniz temizse,kendiniz için istediğiniz iyilikleri başkaları için de isteyebiliyorsanız(bencil deilseniz)yüce Rabbim 1 kere de okusanız kabul eder o duayı yürekten yalvarıp yakarırsanız eğer
--------------------
benim dileğim oldu mu hayır ama bunun da sebebi vardırdaha çok dua ederek daha çok sevap kazanmamı istiyordur belki Rabbimbelki henüz zamanı gelmedi yada belki yapmam gereken başka şeyler daha bir de böyle düşününumudumu kaybettiğim anlar çok oldu ama hala bekliyorum dileğimin gerçekleşmesini ama Allahın beni duyduğunu hissediyorumkalbinizi temiz tutun ona layık kul olmaya çalışın yeterbir damla gözyaşı bir tek dua bile yeter küçücük ümitleri okyanus yapmasınaonun hikmeti sonsuzdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #35
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

duaların kabul olduğu haller vardır,bunlardan biri de çaresiz durumdaki insanın halidir,bende buradaki hemen herkes gibi aynı durumdayım elim kolum bağlı o severek gitti mecburdu bende seviyordum ama ayrıyız işteŞimdi çok şükür dualarım var (önceden de dua eden biriydim yanlış olmasın ve bu konuda da Allah a sığındım ve kendimi güçlü hissediyorum hayırlısıyla geri gelir İnşallah (hepimiz için dileğim bu )
Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #36
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

gökyüzü Nickli Üyeden Alıntı

Üzüldüm Bilirim acısını Hakikaten çok acı çekiyor insan Ben zaten her gün mutlaka Kur'an okurum birkaç sayfa Bir gün yine bozuştuk, çevirgeli falan bıraktım ve ağlayarak, "Allah'ım, ya bana dönsün, ya bana onu unuttur" dedim, çok içten ve zavallı haldeydim Kısa süre sonra buluştuk inan Yine bozuğuz ama Allah büyük Şu ara yapmıyorum pek bir şey İçten gelen neyse, onu yapmalı İçgüdüler yönlendiriyor insanı Allah, yardımcısı olsun herkesin

amin gökyüzü Allah sana da yardım etsin hayırlısı neyse hakkında o olsun önemli olan hayırlısını istemek bence çünkü zamanında ben hayırsızsa da olsun istiyorum diye dua ettim rabbim verdi bana ama sonu hayırsız olduç o yüzden hayırlsını dilemek en güzelii

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #37
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

Üzüldüm Bilirim acısını Hakikaten çok acı çekiyor insan Ben zaten her gün mutlaka Kur'an okurum birkaç sayfa Bir gün yine bozuştuk, çevirgeli falan bıraktım ve ağlayarak, "Allah'ım, ya bana dönsün, ya bana onu unuttur" dedim, çok içten ve zavallı haldeydim Kısa süre sonra buluştuk inan Yine bozuğuz ama Allah büyük Şu ara yapmıyorum pek bir şey İçten gelen neyse, onu yapmalı İçgüdüler yönlendiriyor insanı Allah, yardımcısı olsun herkesin
Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #38
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

gökyüzü Nickli Üyeden Alıntı

Hislerine güven Ben de rahatlamıştım Sana sevgisi olduğuna eminsen, kesin geri geliyor İnsan, ne olursa olsun sevildiğini hisseder Eğer kendini iyi hissediyorsan, olumlu bir şeyler vardır mutlaka Bana son ayrılıkta iyi hisler gelmedi ve sonuç yok İnşallah, iyi gider seninki hep Maşallah diyeyim

İnşallah gökyüzü aslında ben herşeyin hayırlısının olmasından yanayım yani dönüp beni üzecekse gelmesin zaten ama şunu da söylemeliyim aslında çevirgel duası değil bence rabbime gönülden dualar etmek gerekir belki dediğiniz gibi etkisi vardır fakat ben surelerle dua etmekten yanayım çevirgeli okumadım değil 5 defa okudum fakant devamını getiremedim ama öyle bir his ki bu arkadaşlar yani biliyor gibisiniz geleceğini hissediyorsunuz içinizden bazen acaba diye geçiyor fakat elinizdeki gücün dualarınız olduğunu hatırlayınca feraha eriyorsunuz ben 4 ay ağladım 2 aydır dualarımla ayaktayım ve o da allah inancı olan biri eminim hayırlısıyla rabbim döndürecek onu bana

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #39
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

wireles Nickli Üyeden Alıntı

Bazı arkadaşlarımızda sanıyorum upload ettigim word belgesi açıldıgında anlamsız karakterler cıkıyor bu kendi pc lerinde harf karakterlerinin uyuşmadıgından ve yahut ofis 2007 ile açmadıgından kaynaklanıyor çünki bende hiç bir problem yoktur yazılar dogrudur aşagıdaki linkte gif resim formatında 2 sayfa olarak aynı cevirgeli upload yapıyorum burdan da bakıp anlıyabilirler

http://rapidsharecom/files/15803225l_gifrarhtml

Şunu da eklemek itiyorum fazla okundugunda arkadaşların dedikleri gibi geri tepme riski vardır çünki bu sadece dua değildir duanın sonlarına dogru celp için etkili kasemler vardır bunlar ile dua edilenleri huddamlarını bu emre itate zorlamış oluyorsunuz

peki ters tepmeden en dogru okunusu nasıl?

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #40
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

Dilin kemiği yok tur ama bu sözleri düşünüp ağızdan cıkmasına müsade ederseniz dinden çıkacagınız kesindir, Dua Allahtan başkasına yapılmaz,Dua, yalnız Allah için ve Allah’a yapılır Yani, insan istediğini sadece Ondan ister, başkasından bir şey istenmez Çünkü, “El açıp yalvarmaya lâyık olan ancak O'dur O'nun dışında el açıp dua ettikleri onların isteklerini hiçbir şeyle karşılamazlar
2 ci yanlışınız başkası sizin için niyet edip okuyabilir en basit anlayabileceğin şekli ile okunan duaları namazlarımızda ölmüşlerimizin ruhuna havale ettim diye okuduğumuzda edilen dualar yerlerini bulmaktadır, tabiki bunu yapanın ilk sizin olması daha makbul ve kabul olanı olacağı kuşkusuzdur

size bu konuda katılmıyorum evet bozuk bir Türkçe fakat bu arkadaşımız Allah'tan başkasına dua edilmesi ile ilgili bir şey söylememiş Allah kendisine dua etmeye devammı edeceğiz yoksa medyumlara büyücülere mi gideceğiz şeklinde bizi sınıyor diyor Yani o da yalnızca Allah'tan istenileceğini savunuyor burada dinden çıkacak bir durum yok

Ayrıca bizim için bir başkası dua edemez diye bir şeyde söylememiş Sadece hocalara büyücülere gidip okutmamıza gerek yok, kendimizde bunu yapabiliriz demek istemiş renklendirerek özellikle belirttiğiniz bölümde yanlış anlaşılacak bir durum yok

belki ALLAH bizleri siniyor bakalim halen ondan mi isteyecegiz dilekleri yoksa halen medyumlara mi ianaip ondan vazgeceegiz, sunu ogrendm ben baskasin sizin icin duasi ile degil kendiniz isteyrek yapamak isteyceklerinizi inanarakdan kendinizin ilaci ve geleceginzi hazirlayablirsiniz bir medyuma yada baskasina gerekmiyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #41
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

Dilin kemiği yok tur ama bu sözleri düşünüp ağızdan cıkmasına müsade ederseniz dinden çıkacagınız kesindir, Dua Allahtan başkasına yapılmaz,Dua, yalnız Allah için ve Allah’a yapılır Yani, insan istediğini sadece Ondan ister, başkasından bir şey istenmez Çünkü, “El açıp yalvarmaya lâyık olan ancak O'dur O'nun dışında el açıp dua ettikleri onların isteklerini hiçbir şeyle karşılamazlar
2 ci yanlışınız başkası sizin için niyet edip okuyabilir en basit anlayabileceğin şekli ile okunan duaları namazlarımızda ölmüşlerimizin ruhuna havale ettim diye okuduğumuzda edilen dualar yerlerini bulmaktadır, tabiki bunu yapanın ilk sizin olması daha makbul ve kabul olanı olacağı kuşkusuzdur

sanirim kotu turkcem le yanlis anlasildim benim maksadim , benim gibi insanlarin medyumlara ve buyuculerle karsilasip onlara inanip onlardan medet bekleyenlere idi sozum, ki sunu demek istedim allah kendiniz siginin kendiniz dileginizde bulunun, bir falci yada buyucun yapacaklari ile degil bunu bizat siz kendisinden isteyin ki duaniz daha cabuk kabul olsun, ki yasadiklarimla dinden uzaklasmiyorum aksine yakinlasiyorum demeyi calisdim, cunku sunu ogrendim ALLAH siginmayi ondan dilek de bulunmayi, ve dularim yavas yavas yerini buluyor gibi ama bunu bilemeyiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #42
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

kemtamin Nickli Üyeden Alıntı

bırıncısı sewgılsı warsa yapam derm benıkıncısı yaptıgın hıcbırseyı söleme acıladıkca tutması zorlasır ucuncusu cewırgelın sana benm uyguladıgım we tutan formulunu sölım ben erkek arakdsmla bır yıl ayrıydım yaptıgımn ucuncu haftası döndu bana bır yıllık ayrılıktan sonra keske en basta yapsaymısmcnm yedı cuma dnıor ya ben de yedı cuma yaptım sela ıle ezan arasındaboy abdestı aldım kadeh we kudurıye dualaır wr ılk önce onalrı 4 er kere okudum sonra 7 cewırgel okudum cok ınandım yaptım we oldubence en zaarsız uygulamardan bırı allah gönlune göre wersın cnmpardon yedı cuma yaptım demısm yedı cuma yapmaya nıyet ettım ama ucuncu hafta dolmadan geldı

duanın kabul saati diye bir şey yoktur ama yıne de sormak ıstedım cuma ile sela arası değilde aksam okumak bir şey farkettırır mı kı çalışıyorum mumkun değil

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #43
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

sekoist Nickli Üyeden Alıntı

arkadaşlar merhaba ,

ben 10 gün önce terkedildim , benden önceki sevgilisi buna zamanında büyü yapmış 3 bucuk sene çok istediği halde terkedememiş onu,sonra bi hocaya götürmüş ailesi büyü oldugunu söylemiş hoca bozmuş ve 40 yıl korumaya almış ,ondan hemen sonra benle başladı ve sadece bir bucuk ay sürdü ,acaba diorum o büyünün etkisindenmi oldu ,bende bugün başladım çevirgel duasına ,umarım bana geri döner Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Arkadas bence sen bu dua'yi bi dene bakalim

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #44
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

arkadaşlar merhaba ,

ben 10 gün önce terkedildim , benden önceki sevgilisi buna zamanında büyü yapmış 3 bucuk sene çok istediği halde terkedememiş onu,sonra bi hocaya götürmüş ailesi büyü oldugunu söylemiş hoca bozmuş ve 40 yıl korumaya almış ,ondan hemen sonra benle başladı ve sadece bir bucuk ay sürdü ,acaba diorum o büyünün etkisindenmi oldu ,bende bugün başladım çevirgel duasına ,umarım bana geri döner Allah hepimizin dualarını kabul etsin

Alıntı Yaparak Cevapla

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #45
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

zubi Nickli Üyeden Alıntı

Kemtamin siz de yazmışsınız, bir yıl sonra döndü diye Benim merak ettiğim bunca zaman sonra döndüklerinde neden döndüklerini söylüyorlar mı? Mesela 'birden çok özledim' filan mı diyorlar? Merak ediyorum duaların nasıl bir etkisi oluyor üzerlerinde?

ya benmkı benı hep cok sewdgını ama gurur yaptıgını fakat sonra dusunup hıcbıseyın benden muhım olmadıgını anladıgını sölemıstı sanırım ınaıdnı kırdı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com