Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baskı, makineleri

Baskı Makineleri

Eski 09-28-2016   #1
kombici

Baskı Makineleri

Bildiğiniz gibi Baskı SEKTÖRÜNDE tişört, kupa şapka 3d tabak ettik telefon kapak Baskı Makineleri bulunmaktadır Biz Burada En Fazla satılan Makineleri inceleyeceğiz

Eger kupaya sihirli kupalara Baskı yapmak istiyorsanız kupa Baskı Makineleri 2 li ettik tekli seri Makineler önerebilirim
Bu Konuda transfermatik markasını firmasını öneriyorum ettik

Tişört ettik düz Üzerinde Olan ürünlere imkb isi presi önerebilirim Baskı sırasında dijital aksamlı Olan bu Ürünler Basınç olarakta boyutu istenileni verebilir
Özellikle tekstil Için Kullanılan tişört Baskı Makineleri değişik düz Üzerinde ürünlere de Baskı yapabiliyor Mesela Doğal taşlar bu
ürünlerin başında geliyor

Cardio sekılde şapka AŞ tabaklarada Baskı yapabilen mekineler MEVCUT transfermatik firmasinda Adından da anlaşılacağı gibi sıcak transferi Baskı sistemleri Mevcuttur
Sıcak transferi Iki sekilde oluyor kağıdın Üzerindeki boyanın karşıya geçmesi Veya kağıdın Üzerindeki kaplamanın eriyip boya ile beraber karşıya geçmesidir

Biz Burada Baskı Makineleri ni genellemiyoruz zira direkt Olarak ürünlerin Üzerine Baskı yapan makinelerde bulunmaktadır
Ama lazer yazıcıdan ama süblimasyon yazıcıdan çıktı aldığınız da bu yukarıda saydığım Makineleri kullanabilirsiniz
Kendiniz Baskı yapabilirsini Kullanımı çok ziyaretinde kolay basittir videoları da onu yerde Mevcuttur

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com