Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akhmedova, bilgiler, hakkında, hayatı, muhteşem, nelerdir, sandra, yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl Sandra Akhmedova Hayatı Hakkında Bilgiler Nelerdir ?

Eski 09-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Muhteşem Yüzyıldaki Rus Güzel Sandra Akhmedova Röportaj,
Sandra Akhmedova kimdir,
muhteşem yüzyıl rus nina Sandra Akhmedova,
Sandra Akhmedova formunu nasıl koruyor,

Muhteşem Yüzyıl Sandra Akhmedova Röportajı

Muhteşem Yüzyıl dizisinin son bölümlerinde rol alan Kanuni’nin son gözdesi Rus Nina’yı canlandıran Güzel Sandra Akhmedova verdiği bir röportajda kendini anlattı

Antalya turistik Belek Beldesi’nde oturan ve profesyonel mankenlik yapan Sandra Akhmedova, geçen Çarşamba akşamı yayınlanan bölümde Kanuni Sultan Süleyman’a sunulan Rus cariye Nina’yı canlandırdı Hürrem Sultan’ın sinir krizi geçirmesi ve Kanuni’nin karşısına hançer ile dikilmesine neden olan cariye olarak dikkat çeken Rus güzel, Antalya’nın yerel dergisi ‘Masculine’ için at çiftliğinde poz verdi Fotoğraf sanatçısı İbrahim Kahraman’ın objektifinin karşısına geçen Sandra Akhmedova, röportajında başarısının sırlarını da anlattı

Geçen yıl Antalya’ya yerleştiğini doğa ile içiçe yaşamayı sevdiği için evini Belek’te tuttuğunu anlatan Akhmedova, boş zamanlarını plaja gidip güneşlenerek ve tenis oynayarak değerlendirdiğini, deniz kabuklarından oluşan koleksiyonu olduğunu söyledi Güzelliğinin sırrını düzenli beslenme ve yeterli dinlenmeye borçlu olduğunu kaydeden Akhmedova, şöyle dedi:

“Yağlı ve kızarmış ürünlerden uzak duruyorum Alkol ve sigara kullanmıyorum, düzenli spor yapıyorum En önemlisi ise öğünlerime dikkat ediyorum Örneğin her sabah yarım bardak taze sıkılmış maydanoz suyu içiyorum Kahvaltı ise bol enerji dolu oluyor Kısacası yiyeceğim herşeyin zamanı ve yeri var Bunlara dikkat ederseniz güzel bir vücut sizi karşılıyor

Televizyon ekranlarında izlenme rekorları kıran ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin setinden de söz eden güzel manken, “İlk kez bir dizi filmde rol aldım O atmosferi koklamak bile çok keyifliydi” dedi
Kaynak
Ensonhabercom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com