Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
deneyimleri, erkeklerin, genelev, ünlü

Ünlü Erkeklerin Genelev Deneyimleri

Eski 02-01-2007   #1
sevdalibulut

Ünlü Erkeklerin Genelev Deneyimleri

Ünlü erkeklerin genelev deneyimleri

İlk cinsel deneyimini Karaköy'de genelevde yaşadığını söyleyen Kaya Çilingiroğlu, ünlü erkekler arasında tartışma başlattı Tüm Türk erkeklerinin bu deneyimden geçtiğini söyleyen Çilingiroğlu kiminden onay aldı, kimini delirtti!

İşte ünlü erkeklerin genelev maceraları

Mehmet Ali Erbil 'Abim beni 14 yaşındayken özel bir yere götürmüştü Deneyimli bir kadın tarafından milli olmuştum Ağabeyimin yanında arkadaşları da vardı Benden sonuç bekleniyor; ama olayın stresiyle zevk alamadım İğrenç bir deneyimdi!'

Alişan 'Ben 30 yaşındayım 40'lı yaşlarındaki insanlar gençlik döneminde Karaköy'e gidiyormuş Ben bir kere gittim 'Aynalı Tahir' dizisinde böyle bir sahne olacaktı Yapımcılar bana git Karaköy'de gözlem yap dediler Gittim, gezdim Orada hiç de erotik bir ortam yoktu Ticarethane gibiydi İnsanlar belli bir ücret ödüyor, karşılığında da hizmet alıyor Oradaki kadınlar bu işi zevk için değil ekmek parası için yapıyor Bu yüzden onlara da saygı duyuyorum'

Burhan Öçal 'Nasıl yani? Bütün Türk erkekleri, Karaköy'e mi uğramış? Ben askerliğimi yaptıktan sonra New York'a gittiğim için Karaköy'e uğramak nasip olmadı! Askerliğimi de İstanbul dışında yaptım New York'ta Soho diye sokak vardır Ben gittiğimde maalesef Soho da normale dönmüştü Karaköy'e gitmek de nasip olmadı'

Behzat Uygur 'Karaköy'e gitmedim desem yalan olur Arkadaşlarımla gezdim Muhtemelen çoğu erkek de gitmiştir ama bir şey yapmış mıdır, bilemem Kaya Bey sosyolog mu da böyle bir açıklama yapıyor, anlamadım! Zor konu Ne cevap versek zor Vereceğimiz cevap her yana çekilebilir'

Hakan Ural 'Bu konuda herkesin söyleyecek bir şeyi vardır ama Müslüman bir ülkede yaşıyoruz Bu yüzden bu konuda görüş bildirmek bence ayıp!'

Bedri Baykam 'Bizim yaş grubumuz için bu geçerli Şimdi gençler cinselliklerini rahatça yaşayabiliyor Ben de ilk cinsel deneyimimi bir randevuevinde yaşamıştım Zaten bu konuya kitabımda da yer vermiştim'

SABAH

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-03-2007   #2
rebellious23

:))
yorum yok

emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-03-2007   #3
RaHaTSiZ

~~Hakan Ural 'Bu konuda herkesin söyleyecek bir şeyi vardır ama Müslüman bir ülkede yaşıyoruz Bu yüzden bu konuda görüş bildirmek bence ayıp!~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-03-2007   #4
Gözyaşı

ımmmmmmmmm ilginç paylaşım

Eski 03-10-2007   #5
doctor88

İlk GÜn Heyecani StresİymİŞ
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com