Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Güzel Evim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sitesi, web, yaptırmak

Web Sitesi Yaptırmak

Eski 09-18-2017   #1
ahmetdevran

Web Sitesi Yaptırmak

Web Sitesi Yaptırmak İster Misiniz?
Günümüzde artık web sitesi yaptırmak kolaylaştığı gibi bunu tüccarlığa döken firmalar da türedi Bu yüzden size profesyonel anlamda web sitesi nasıl yaptırabilirsiniz ve bunu uygun fiyata nasıl yaptırırsınız bunun hakkında bir yazı yazmak istedim

Bildiğiniz gibi artık her önüne gelen web sitesi yaptığını ve profesyonel olduğunu söylüyor Bunu nasıl anlayacağız peki? Profesyonel anlamda web sistesi yapan kimseler artık flat tasarımlar tercih ediyorlar ve kullanıcılar artık bir web sitesine girdiğinde karma karışık bir arayüz değil de soft tasarımlar olan web sitelerinde daha fazla vakit geçiriyor Kullanıcılar ulaşmak istediği yerlere kolayca ulaşmak ve gözleri yormayan soft tasarıma sahip sitelerde daha fazla geçiriyor ki dikkat ederseniz vakit geçirilen sitelerde soft tasarımlar var

Bu yüzden artık rengarenk tasarımlar değilde daha düz renklere sahip siteler daha fazla vakit geçirilen yerler haline geldiBu konuda size yardımcı olabilirim ve uygun fiyatlara sizde web sitesine sahip olabilirsiniz Bunun yanında logo yapımı,broşür tasarımı,uygulama yapımı ve antentli tasarımlar hazırlayabilirim Birçok kurumsal yerelere tasarımlar yaptığım için size de bu konuda destek verebilirim İhtiyacınız olan herşey hakkında bana iletişim bölümünden, yazının altındaki yorum bölümünden yada cengizararatcom üzerinden ulaşabilirsiniz

Uygun fiyata logo tasarımı ve logo tasarımı yaptırmak istiyorum diyen arkadaşlar, kardeşimiz aynı zamanda sizler özel tasarımlarda yapabiliyor Ucuz fiyata logo tasarımı ve ucuz fiyata site yaptırmak isteyen arkadaşalara tavsiye ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com