Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
grup, hayranlarına

Grup Hepsi Hayranlarına..

Eski 06-26-2007   #1
angelesdream

Grup Hepsi Hayranlarına..

Eren bakıcı 1984 İstanbul doğumlu Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor
Altı yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı
Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı
"Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti
Reklam jingle'ları seslendirdi
"Yıldızların Altında" müzikalinde oynadı
Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı

Cemre Kemer 1985 yılında İstanbul'da doğdu Liseyi ve orta okulu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor
Beş yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı
Özel piyano ve şan dersleri aldı
Kliplerde oyunculuk yaptı

Yasemin Yürük 21 Eylül 1986 yılında İstanbu'da doğdu Yasemin orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu Şu an halen üniversite eğitimini devam ediyor İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okuyor
Üç yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı
Tiyatro dersleri aldı Reklam jingle'ları seslendirdi Özel şan ve piyano dersleri aldı
İstanbul Üniversitesi klasik bale bölümünde okuyor Başak burcu Fenerbahçe'li 1 yaşında erkek kardeşi var
Çok sayıda reklam jingılları seslendirdi En büyük tutkusu modifiye arabalar (Yasemin'in doğumgünü pastası bile arabalıymış) Karanlıktan çok korkuyormuş

Gülçin Ergül 1985 yılında İstanbul'da doğdu Orta okulu ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor
Yedi yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı
Özel piyano, şan ve hip-hop dersleri aldı
Atatürk Kültür Merkezi Çocuk korosunda rol aldı
20 yaşında, 49 kg, akrep burcu, kitap okumayı ve yoga yapmayı seviyor Birçok reklam jingleları seslendirdi 2 kardeş, grubun en mükemmeliyetçisi ve çok ağırkanlı Soyadı Ergül

Grup Hepsi ve kendilerini benzettikleri mevsimler
GÜLÇİN:Ben sonbahar olurdumÇünkü herhangi bir negatif etkide hemen kapatıyorum havamı!Bulutlarım geliyor ve arkasına saklanıyorumSoğuk rüzgürım esiyorAma genelde ılık bir insanımdırHep gülerim

CEMRE:Yaz olurdumHerkesin kendini özgür hissettiği bir mevsim çünkü

YASEMİN:Yaza benzetirimSıcak,serin,hareketli ve heyecanlıZaman zamanda kurak

EREN:İlkbaharHavalar güzeldir,ama her zaman değilArada yağmur yağmalıki ,toprak beslensin

[SIZE="3"]Grup Hepsi'nin bilinmeyenleri

GÜLÇİN; grubun en soğuk kanlı üyesi aynı zamandada en utangaçlarıda olan gülçin kitap okumayı,boş zamanları olursa gezmeyi çok seviyorGülçinin kötü bir yanı ise gülçin yemek yemeyi çok seviyor çok kolay kilo alıyor ve kilo almaktanda nefret ediyorAyrıca gülçin gülmeyide çok seviyor

YASEMİN; en büyük hayali annesine müstakil bir ev almakmış ayrıca anneannesiyle uğraşmayıda çok seviyormuş birde yasemin ilaç hastasıymış en ufak bi olayda hemen ilaç içermiş ayrıca yasemin arabalardan çok hoşlanırmış

EREN; tam bir film hastası boş zamanlarında genellikle film izlemeye bayılırJaz müziği çok seviyor ve açık hava onu rahatlatıyormuş ormanlık alanda oturduğu için yeşil renge bayılıyormuşEren eğer boş zamanı olursa kitap okumayada bayılır ayrıca eren 10seneye kadar dünyanın her köşesini didik didik gezmek istiyormuşErenle karşılaşıp ne dediğini anlayamazsanız bilinki çok sinirlidir çünkü sinirlendiği zaman çok hızlı konuşuyormuş

CEMRE; boş zamanlarında gezmekten çok hoşlanırmış en büyük hayali kendine güzel bir ev almakmış birde cemre korku filmlerini izlemeyi çok severmiş cemre taklit konularındada oldukça başarılıymış

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2007   #2
ERen

bu kızlar yüzünden kız kardeşimle çok kavga ettim bilgisayarın her yerinde bu kızların remi var artık bıktırdı beni bide pazar günleri mutlaka HEPSİ1 dizisini seyrediyoruz mecburen ama şarkıları çok güzel ayrıca birisi benim adaşım o yüzden biraz sempati duyuyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com