Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvuruları, dus, gün, tus, yarın

TUS ve DUS Başvuruları Için Yarın Son Gün

Eski 02-26-2014   #1
Şengül Şirin

TUS ve DUS Başvuruları Için Yarın Son Gün

TUS ve DUS başvuruları için yarın son gün
Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS), Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) ile Yurtdışı Yükseköğretim Diplomaları Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı (STS) başvuruları, yarın sona erecek

2014-TUS, DUS ile STS ilkbahar dönemi sınavları 13 Nisan'da yapılacak Sınavlara başvurular, yarın sona erecek Sınavlara başvurular, sınavın uygulanması ve değerlendirilmesi ile yerleştirme işlemlerine ilişkin bilgiler, kılavuzlarda yer alıyor
Kılavuz ile aday başvuru formuna başvuru süresi içinde ÖSYM'nin http://wwwosymgovtr internet adresinden ulaşabilecek Kılavuzların dağıtımı ve satışı yapılmayacak Sınavlara başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekiyor
Cumhuriyet

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com