Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anneyim

'' Ben Anneyim ! ''

Eski 12-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

'' Ben Anneyim ! ''

Ben Anneyim
Anneyim Ben

" Seni,bir hücreden yaşamaya layık bir canlı haline getiren benimSeni ıstırapların en büyüğü ile doğurdum;sevinçlerin en büyüğü ile kollarıma aldımSana ilk davranışı,ilk gülüşü, ilk bakışı, ilk heceyi ben öğrettimSeni karşılıksız , menfaatsiz , ilk ben sevdim

Sana hayatta lazım olacak ilk dersleri ben verdimSenin yüzünden ilk acıyı ben duydumİlk ağlayışlarını benim göğsümde dindirdinİlk sırrını bana açtınİlk dost beni edindin

Ben anneyim!
Bana herzaman güvendinİlk aşkını ben hissettimÜzüntülerin benim üzüntülerim olduSeni pencerelerde bekledim, gelişinle kapılara koştumSeni herzaman aynı duygularla bağrıma bastım, seninle iftihar ettim , seninle taçlandım, şereflendim

Ben anneyim!
Ben,Allah'ın en büyük lutfuna layık görülmüşümBen bereketim, yeryüzünde iyi ve güzel, kötü ve çirkin herşeyin mesuliyetini taşıyorumMedeniyet benim, mazi benim , gelecek günlerin ümidi benim

Ben anneyim!
Ben insanlığın başı ve sonuyumBen hayata şekil veren sanatkarımİstediğim renkleri kullanır , istediğim gibi yontarımBeynine ilk nakşolacak sözler, kalbine ilk yerleşecek duygular benim duygularımdırBen cennet ve cehennemimBen istersem sevgi, kardeşlik ve dostlukla büyütürüm;istemezsem kinle , düşmanlıkla içini doldururumBen dünyaya nizam veren iradeyim

Ben anneyim!
Ben sabır ve tahammülümBen en yumuşak ve en sertimCesur olmayı nasıl benden öğrendiysen , korkuyu da ben sana öğrettimSeni ilk öpen ve ilk döven benimSevmek, aşık olmak, şefkat, kin, dostluk ve düşmanlık duygularının hepsi bende

Ben anneyim!
Bir acı duyarken beni çağırırsınBen teselliyimÖlsem bile gözüm arkamdadırBen endişelerin derin kuyusuyum, kendi içime düşerimBen bütün alakaların mihrakıyımCömert olduğum kadar hasis, kıskanmaz göründüğüm derecede kıskancım

Evet, seni kıskanırım!Sen benim eserimsin, sen benim emeğimsinSen benim güzel günlerim, geçen ömrüm, bütün hatıralarımsınSeni kıskanırımSeni bu duyguyla bunaltır, isyan ettirir, üzerimSeni kendime hasretmek isterimBunun için kıskanırım seni

Ben anneyim!
Ben saygının mihrabıyımÖnümde diz çökmeni, gönlünde yer etmeyi isterimHakkım ödensin isterimUnutulmaktan korkarımBaş üstünde ve baş köşende yerim
Bu benim hakkım!

Ben anneyim!
Ve son nefesimdeHer zaman
Sütüm ve hakkım helal olsun yavrum derim "

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com