Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dua, ilaç

İlaç Gibi Dua

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlaç Gibi Dua

allah razı olsun emeğinize sağlık

Allâhümme yâ Rabbî bicâhî sâhibi'l-vesîleti Seyyidinâ ve Nebiyyinâ ve Habîbinâ ve gurrete uyûninâ ve nûr-i ebsârinâ Habîbike Muhammedini'l-Mustafâ ve Rasûlike'l-Murtazâ ve Nebiyyike'l-Müctebâ, havvil ahvâlina ilâ ahseni'l hâl Yâ muhavvile'l-havli ve'l-ahvâl
anlamı:
Ey Allahım vesile sahibinin yüzü suyu hürmetine senden diliyorum Rabbim O bizim efendimiz ve sevgili peygamberimiz, O gözlerimizin nurudur, O habibimiz Muhammed Mustafadır Halimizi en güzele değiştir Ey her hali ve durumu en güzel değiştiren Rabbim

Alıntı Yaparak Cevapla

İlaç Gibi Dua

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

İlaç Gibi Dua

Allahümme yarabbi bicahi sahibil vesileti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrete uyünina ve nuri ebsarina habibike muhammed inil mustafa ve resulikel murtaza ve nebiyyikel mücteba havvil halina ila ahsenil hal ya muhavvilel havli vel ahval

İşi bozulmuş kısmeti bağlanmış sıhhatsiz üzüntü ve kahır ömrü azap içinde geçen otururken yatarken gücü yettiği kadar okusun saymaksızın üç gün zarfında faydasını ve tesirini görmeye başlarsınız
Kaynak Delala i Hayrat

Alıntı Yaparak Cevapla

İlaç Gibi Dua

Eski 06-27-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

İlaç Gibi Dua

Allahümme yarabbi bi cahi sahibil vesileti ve seyyidina ve nebiyyina ve habibike ve kurreti uyunina ve nuri ebsarina habibikel muhammedinil mustafa ve resülikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havvil halena ila ahsanil hali ya muhavvilel havli vel ahval

Dua kısacık fakat pek tesirli kendim devamlı okurum yatarken, yürürken, otururken çalışırken
Şimdi diyelim sıkıntıda kaldın sayısı yok istediğin kadar inan sıkıntıdan akşama sabaha kurtuluyorsun, maddi sıkıntıya ilaç gibi, borç ödemeyi kolaylaştırıyor, rızkın çoğalıyor, iç sıkıntısına çare oluyor

Ben bu duayı daim okurum öyle büyük sıkıntı bela falan yaşamadım,
okuyun ezberleyin çok faydasını göreceksiniz, bunalanın derdine derman bu dua

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : İlaç Gibi Dua

Eski 05-03-2015   #4
Kayıtsız

Üye Kaydı olmaksızın bilgilerinizi tüm açıklığı ile insanların yararına sunduğunuz için Kutlarım ALLAH RAZI OLSUN ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-03-2015   #5
NURSENA

Dini konuları surekli araştırmak karşılaştırmak ve en doğrusuna emin olmak vazgecilmezimdirDolaşmadığım site yokturÜye gerekliliği olmadan yorum alan siteye ilk defa rastlıyorum çok şaşırdım ve bu benim şimdi ye kadar ilk mesajımdırinsanlığa fayda adına tüm açıklığıyla çıkarsız paylaşımınız için teşekkür azdır Size Hayır Dualarımı gönderiyorum ALLAH RAZI OLSUN Tům hayır kapıları önünüzde açılsın
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-26-2017   #6
Kayıtsız

gerçekten güzel bir dua arkadaşlar mutlaka okuyun
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com