Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kalpazan, kitabının, sürtük, özeti

Sürtük Ve Kalpazan Kitabının Özeti

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sürtük Ve Kalpazan Kitabının Özeti

Sürtük ve Kalpazan

"Yeraltı edebiyatının yeni temsilcilerindan İbrahim Altun'un son romanı Altun, Sürtük ve Kalpazanda merak uyandıran, dinamik kurgusuyla genç bir yazarın gizli dünyasında gezdiriyor okuru Beyoğlu ve Galata sokaklarında bu hayalperest adamın peşinden, sevgi, aşk, ihanet, nefret, kıskançlık gibi duyguları, inişleri ve çıkışları, şiirsel bir ironiyle anlatıyor Kaotik dünyanın labirentlerinde, hayatla ölüm arasındaki o incecik çizgide dolaşırken izliyoruz onu
Hüzünlü bir umutsuzlukla birlikte her şey daha güzel olacak ümidini de taşıyor her yeni güne gözünü açtığında bu genç adam Tek dostu da Zeytin adındaki sokak kedisi ""Hayatım darmadumanBir adam bir gecede çöker mi?Bir kadın bu kadar mı güzel olabilir? Bir düşü kim satın almak ister? Kirayı, faturaları, borçları kim ödeyecek peki? Çziginin öbür tarafı nasıl bir yer acaba? Hayır Kendi isteğinle çıkamazsın bu oyundan Gardını al!""

Yazar:İbrahim Altun

Yayınevi:Doğan Kitap

Sayfa Sayısı:252

Etiket Fiyatı:13,00 YTL

Basım Tarihi:Ağustos 2008

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com