Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
serdar

Serdar

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Serdar

Serdar

Merhabalar
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim Daha önce gördüğüm bir rüya bu
Rüyamda nişanım oluyormuş Düğün havasındaydı aynı Nişanlım yoktu ama Sadece adı söyleniyordu "Serdar" diye Sözde benim çalıştığım köyden birisiymiş Normalde çalıştığım köyde böyle bir insan yok
Kendimi halay çekerken görüyordum Üzerimde kavuniçi gibi pembe renkli kabarık bir tuvalet vardı Bir de kaynanamı gördüm Sarışın çok konuşan birisiymiş Aynı evlilik programında çıkan kaynana Semra gibi birisiydi
Bunun dışında köyde tanıdığım insanları ve tanımadığım birçok insan gördüm Oynuyorlar halay çekiyorlardı falan Bir de altın bilezik, yüzük vs gördüm

Yorumlamanızı rica ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Serdar

Eski 08-06-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Serdar

Alıntı:

coccinella Nickli Üyeden Alıntı

Merhabalar
Rüyamı yorumlarsanız sevinirim Daha önce gördüğüm bir rüya bu
Rüyamda nişanım oluyormuş Düğün havasındaydı aynı Nişanlım yoktu ama Sadece adı söyleniyordu "Serdar" diye Sözde benim çalıştığım köyden birisiymiş Normalde çalıştığım köyde böyle bir insan yok
Kendimi halay çekerken görüyordum Üzerimde kavuniçi gibi pembe renkli kabarık bir tuvalet vardı Bir de kaynanamı gördüm Sarışın çok konuşan birisiymiş Aynı evlilik programında çıkan kaynana Semra gibi birisiydi
Bunun dışında köyde tanıdığım insanları ve tanımadığım birçok insan gördüm Oynuyorlar halay çekiyorlardı falan Bir de altın bilezik, yüzük vs gördüm

Yorumlamanızı rica ediyorum

Hayrolsun inşallahgelecekle ilgili bir rüya olabilir bence fazla insanlara anlatma, sende kalsın Serdar= (osmanlı imparatorluğunda)başkomutan ya gerçekten Serdar diye biri ile tanışacaksın yada karakteri güçlü ve biraz maço olan bir adam olacak, altın bilezik ve yüzük ise nişanlanacağın anlamına gelir çok hoş bir rüyagiydiğin elbisenin ise kavuniçi oluşu seni mutlu edecek ve hayatına renk katacak bir beraberlik olmasıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com