Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hayalet, otostopçu

Otostopçu Hayalet

Eski 07-08-2006   #1
[KAPLAN]

Otostopçu Hayalet

Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n’apıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?" demiş Kız, "Uzun hikaye Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam" diyerek arka koltuğa oturmuş Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış Evinin adresini vermiş Gerçekten de yakınmış ev Adam eve vardığında önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş Gözlerine inanamamış tabii Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış kapıyı Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde" Yaşlı kadın adamı susturmuş, "Biliyorum, biliyorum" demiş, "Sonra da ortadan kayboldu di’mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyor Her cumartesi akşamı aynı şey olur" Meğer kız bir cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki kızın fotoğrafına ilişmiş Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-20-2006   #2
pisicik

tüylerim diken diken oldu acaba doğrumu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-21-2006   #3
Şengül Şirin

hayatta her türlü sprizlere hazırlıklı olmalıyız
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-28-2006   #4
sawman

kesinlikle yalan böyle şeylere inanmak zor

Yaşamla ölümü ayıran çizgi
Siyahla beyazı ayıramaz ki
Her yolun sonunda ölüm olsa da
Sevenleri kimse ayırmaz ki

ÇARŞI
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-28-2006   #5
mate

amerikan yapımı gerilim filminden kısa bi sahne birass saçmaa açıkçası
ama paylaşımın için yinede teşekkürlerr

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-07-2006   #6
Muhammed

arkadaşlar inancımızda ölen birinin tekrar dünyaya gelmesine imkan yokturhikaye olarak güzel ama inanmamanızı öneririm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2007   #7
funeralsong

yaa niye bu tür hikayelerde tüylerim diken diken oluyor benimıngaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2007   #8
pesimistt

inanılmaz bişe yatşkler
Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-20-2007   #9
bukettt

inanaılmazgüzel teşekkürler ama mantıklı düşünüldüğünde yani gerçek hayatta olamazzz bence tabiigüzel bi gerilim filmi konusu olrteşekkürleer
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-27-2007   #10
önder uçar

SIRLAR KAPISI GİBİ HİKAYE YAVVV
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com