Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
duymak, selasini, sewdiğinin

!!!sewdiğinin Selasini Duymak!!!!

Eski 03-03-2007   #1
angelesdream

!!!sewdiğinin Selasini Duymak!!!!

YAŞANMIŞ BİR HİKAYEDİR BENCE OKUNMAYA DEĞER

ßir internet cafe açtıkGece gündüz cafedeydimHergün cafenin önünden kızın biri geçiyorduhep bana bakıyorduHiç kompleksli biri olmamışımdır hayatımda,birisi bana bakıyosa illa beğendiğinden bakmıyodur diye düşünen bi yapım varama bu bakışlar gün geçtikce manalaşıp yerini gülümsemeye hatta selamlaşmaya bırakmıştıÇok güzel biriydiinsanlığı,hareketleri,uzun boyu,sapsarı saçları,beni büyülemeye yetmişti
bigün internet cafenin yanındaki idda bayisinde duruyorum O sırada yine kapının önünden geçiyordugözleri beni arıyodu biliyorum,beni gördü,gülümsedi ve durdu kenardabir çok kez onun üzerine düşünmüştüm,bu benim aradığım kişi olabilirmi diyeevet oyduO benim aradığım insandıyalnızlığımdı,suskunluğumdugittim arkasından
ilk defa bi bayanla konuşmuyordum,ama inanılmaz heyecanlanmıştımiki lafı bi araya getiremiyordumneyseki kız anladı derdimdenDerken hayatımın en güzel günlerini yaşatıp sonunda da en kötü gününü yaşatacak bir serüven başlamış oLduHaftanın her akşamı buluşup geziyordukEl ele kol kolaOnun yanındayken her şey çok güzeldiAnnemle tanıştırmıştım,niyetimiz ciddiydi,evlenecektikOnun aileside biliyor ve destek veriyordu bu ilişkiyeßir ilişkide hiçmi kavga olmaz,olmuyordu işte,tartışmıyorduk bile
Günler günleri kovaladı bizim sevgimiz dahada arttı
ßi Pazar günü buluşacaktıkMesaj çektimUykucu aşkım hala yatıyomusunhadi kalk artık diye
Mesajıma karşılık vermediilk defa böyle birşey oluyodußenim mesajıma 2 dakika içinde cevap vermesi lazımdıßöyle anlaşmıştıkeger vermezse kötü birşey olmuşturMeraklanmıştım,aşkıma birşey oldu diyegergin bir bekleyişin ardından hayatımı karartan bi mesaj geldiŞunlar yazıyodu msjdaSeni çok seviyorum ama ayrılmamız lazımYürümeyecek bir ilişki bizimkisiSenin hayatını karartmak istemiyorumSeni Seve Seve senden vazgeçiyorumYıkılmıştım bir andaßeni çok sevdigini bildiğim birisinin bir anda böyle bir msj yollaması beni çok şaşırtmış vede üzmüştüAcaba benimle gönülmü eglendirdi demekten kendimi alamamıştımHemen telefona sarıldımKendinden duymak istedim bütün bu olanlarıinanamıyordum bütün bunLaraAma telefonu kapalıydı,ulaşılamıyodu bitürlü kendisine
küsmüştüm,Hayata,Yaşamaya,Aynada ßaktığım Yüze

Nereye baksam onu görüyordumKızmalımıydım ağlamalımıydım neyapacağımı bilmiyordumbildiğim tek birşey vardı ben bunu hak etmiyordumßöylesine sevmenin sonu bir mesajla bitirilmemeliydi
Aradan 1 Hafta geçtißen hala aynı psikoloji içindeydimDurumum gerçekten çok kötüydüCafenin önünde dikiliyordum öylesineYine aklımda O vardıCami çok yakındı bizeSela verilmeye başlandıiçeri girip müziği kapattımßir yandanda allah rahmet eylesinallah ailesine başsağlığı versin diyordumSela bittiSelanın bitişi benim hayatımın bitişi olmuştu
Çünkü selanın sonunda zikredilen isim benim canımdan çok sevdigim kişinin ismiydiO ölmüştüHaykırdım,bağırdım avazım çıktıgı kadarolmamalıydı böyle bişeO yaşamalıydıßenden uzak olsun beni istemesin ama yaşasınALLAH'ım nolur benim canımıda al diye Bağıra çağıra koşuyordum Camiye dogrußabasını qördümßaba nolur O ölmedi de diye yalvarıyordumgittii oğlum öldü OArtık yokDüğününüzü göremeden muradına eremeden öldüßirbirimize sarılıp dakikalarca sesle ağladık
işin aslını ablasından öğrendimBeyninde damar tıkanıklığı varmışBayağı ilerlemişßigün fenalaşıp hastaneye kaldırıLdığında Doktor herşey için qeç olduğunuTedavisinin ise sncak yurt dışında olabileceğini söylemişStres sıkıntı kesinlikle yasaklanmışkendini ölüme hazırlamış benim aşkımßana attığı ayrılık mesajı buyüzdenmişOnunla beraberken ölümünü görmemi istememişNeden böyle yaptın be aşkımßiliyorum benden ayrılmak istediginde sen ölüm fermanını kendin imzaladın zaten biz birbirimiz olmadan yaşayabilirmiyizStres yasak olan biri benden ayrılarak mutlumu olacaktıNeden aşkım nedenn ALLAH kimseye böyle bi acı vermesinO an herşeyi düşünebiliyosunuz intihar etmeyi kaçıp gitmeyi ne qelirse aklınızaßen şimdi kimseyi sevemiyorumSevmenin ne olduğunu unuttumSevme Hissi onunla gömüldü mezaraMahşere kadar UyanmayacakUyanmasındaŞimdi sizde birkere düşünün şöyle bir;sela okunuyor ve bu sela ALLAH korusun sevdiğiniz kişininßu yazımı okuyup şimdi sevgilinize bir msj cekin ve Onu herşeyden çok sevdiqinizi Söyleyinßuna imkanı olmayanlar varßunu herşeyden çok isteyenler Hemde
-alıntı-

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-03-2007   #2
ctn_86

çok duygulandım gerçektentşkler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-04-2007   #3
tatia27

konuyu okumadım daha dogrusu başlık anlatıyo herşeyi allah korusun yaaaaaaa

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-04-2007   #4
Ergenekon

Hislenmemek elde değil Teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com