Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evlenme, ilginç, teklifi

İlginç Bir Evlenme Teklifi

Eski 05-09-2007   #1
speed

İlginç Bir Evlenme Teklifi

Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım Sanki tanrı dualarımı duymuştu Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu Ben üstüme düşeni fazlasıyla yapmıştım Aradan birkaç hafta geçmişti Haldun olanları unutup, eski neşesine kavuşmuştu Bir akşam saat 22:00 sularında cep telefonuma bir mesaj geldi Mesajın sahibi Haldun'du Mesaj şöyleydi; "Yarın bana son kez yardım etmeni istiyorum Hayatımın aşkını buldum Ne olur benimle evlenmesi için onu ikna et" Bu mesaj beni beynimden vurmuştu Gün ışıyana kadar yanağımdan süzülen yaşlar, yastığımda acı ve unutulması mümkün olmayan bir iz bırakmıştı İşe giderken ayaklarım beni geri geri götürüyor, yol bitmesin diye sürekli dua ediyordum Hayatımda ilk ve son kez aşık olmuştum ve bu aşkı ben kendi ellerimle yok edecektim Mesaime yarım saat geç gittim İçeri girer girmez Haldun, bu günün hayatındaki en mutlu gün olduğunu ispatlar gibi neşeli ve bir çocuk gibi heyecanlı yanıma geldi Ben ise yenilgiyi çoktan kabullenmiştim Ama sevdiğimin mutluluğu beni teselli ediyordu Haldun, "iyi günler" dedikten sonra hemen konuya girdi; "Yeşim, senin hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum Ama inan çok yüce bir olaya vesile oluyorsun" Elindeki telefon numarasını bana uzattı Bu numarayı arayıp, karşı tarafa; "Haldun seni hayatını paylaşacak kadar çok seviyor Lütfen onu kırma ve evlilik teklifini kabul et İnan seni şimdiye kadar kimseyi sevmediği kadar çok seviyor" dememi istedi Sonra da masama; "Bu emeğinin karşılığı değil ama" diyerek küçük bir hediye paketi bıraktı Masamdaki iş telefonunu alıp elimdeki telefon numarasını çevirmeye başladığımda, Haldun parmaklarımdaki titremeyi görecek diye çok endişelendim Telefon çalmaya başlamıştı Birden masamdaki kutudan love story müziğini duydum Telefon halen kulağımdaydı Bir yandan da kutuyu açmaya çalışıyordum Kutuyu açtığımda bir cep telefonu gördüm Telefonu aldım ve açtım Haldun bir hamle ile masamdaki iş telefonunu kulağımdan aldı Ben ise gayri ihtiyari cep telefonunu kulağıma götürmüştüm Haldun, şimdiye kadar duymayı her şeyden çok istediğim, bir kerecik duyduğumda ölmeyi bile kabul edeceğim o cümleleri söylemeye başladı Ben ise göz yaşlarımı tutamadım ve boynuna sarıldım

İyi takttik hafızama yerleştirdmböyle teklifi kabul etmeyecek olan biri varmı:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #2
asyaland

ciddi güzel bir teklif alışılmısın dısında
saol speed

Eski 05-09-2007   #3
virüs

çok güzeldi,
eline sağlık speed

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #4
angelesdream

süpper yaevet kesinlikle çok iyi bir fikirama kadının onca mutsuzluğu ne olacak bakalım?
sağol speedgüzeldi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #5
Ergenekon

:))) eline sağlık speed harika
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #6
speed

Alıntı:
angelesdream tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
süpper yaevet kesinlikle çok iyi bir fikirama kadının onca mutsuzluğu ne olacak bakalım?
sağol speedgüzeldi
tekliften sonra unutmuşa benziyo bana bunu bir kız yapsa kaldıramzdım demekki karasevda:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #7
angelesdream

Alıntı:
speed tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tekliften sonra unutmuşa benziyo bana bunu bir kız yapsa kaldıramzdım demekki karasevda:)
senın o halini merak edıyorum doğrususenı öyle görmek eğlendirici olurdu:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-09-2007   #8
speed

Alıntı:
angelesdream tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
senın o halini merak edıyorum doğrususenı öyle görmek eğlendirici olurdu:)
teklif ederkenmi o biraz zor ben kendimi öyle rezil etmem:)edersem normal edrim sıradan biri gibibu arada okuduğunz için teşkkürler arkadaşlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-10-2007   #9
mate

ilginç bir teklif olmuş teşekkürler speed
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-11-2007   #10
RaHaTSiZ

~~ Gerçekten güzel taktik :) ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com