Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dahiymişşşşşşş, güzel

Güzel Ve Dahiymişşşşşşş:(

Eski 08-08-2007   #1
tatia27

Güzel Ve Dahiymişşşşşşş:(

RÜYA adlı yarışmacı kızımızın Güzel ve Dahi evinde söylediği bu cümleyi duyunca "Allahım keşke rüya olsa" dedim ama ne yazık ki değildi Evde tarih çalışılıyordu Orçun ve Alican, güzellerin tarih bilgilerini test ederken konu Cumhuriyet'in ilanından açıldı Orçun, "Bazı şeyler Cumhuriyet'in kurulmasıyla başladı Yani bindokuzyüz" derken, Rüya lafa girdi: "Bindokuzyüzyetmişüç" Herkes hayretle ona bakarken, Rüya düzeltmeye çalıştı: "Yok, yok bindokuzyüzyetmişbeş" Dahiler, duyduklarına inanamazken, Alican bir başka soru yöneltti: "Peki ya Meclis ne zaman kuruldu?" Rüya'dan yanıt geldi: "Bilmem kaç Mayıs 1923'te" Alican, "İnanamıyorum ya? Siz uzayda mı yaşıyorsunuz kardeşim?" diye tepki verirken, Rüya canlı yayında savunmaya geçti: "Olabilir, unutabilirim Ben bazen kendi doğum tarihimi bile unutuyorum Yani bir ara Cumhuriyet'in 75 yılını kutlamıştık ya, oradan aklımda kalmış Çünkü ben o 75 yıl kutlamalarında çok güzel şeyler yaşamıştım" Bu sözler üzerine sunucu Melike Güner, şaşkınlığını gizleyemedi: "Madem 75'inci yıl kutlamasını hatırlıyorsun, o zaman Cumhuriyet'in kuruluş yılı olarak nasıl 1975 diyebilirsin ki?" Gerisini izleyemedim Zira bu sıcakta yüreğimin kaldırmayacağından korktum!

NOT: Bunun gibilerin de oy kullandığını düşünün, gerçi geçen gün bir tanesi dedi ki "hayatımda bir kez oy kullanmaya gittim baktım tırnağıma siyah boya sürecekler vazgeçtim" alın size Türkiye gerçeği…

sevgili arkadaşlar,bu konuyu tesadüfen okudum biyerde yane alıntıdır!!!
gerçekten derin bi vahhhhh çektim işin tüyler ürperten kısmı böyle gençlerimizin sayısının giderek artmasıbir millet tarihiyle vardır
TARİHİMİZE VE CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2007   #2
black_R-O-S-E

paylaşım için saol tatia başta güsel bi proğramdı ama giderek benliğini yitirdi eğer bazı yarışmacılar gereken ilgiyi gösterebilselerdi yararlı bi proğram olarak kalabilirdi ve dediğin gibi bu tip gençler artıyor önlem alınması gerekiyor umarım paylaşımın amacına ulaşır tekrar saol

Eski 08-08-2007   #3
bukettt

ben programın amacını hala anlamş değiliminsana yuhhh be kardesim dedirttiriyore tabi böyle salaklar yüzünden ülke bu hale geldibilmem kaç mayısmış töwbe töwbebide özrü kabahatinden büyük aptal şeylerbide rtüğe şaşarım nasl izin werirler böle programlara al sana ülke gençliğine diret zarar weren bi program

teşekkürler sewgili tatia

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #4
tatia27

arkadaşlar zaman ayırıp tepkinizi yorumlarınızla gösterdiginiz için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #5
mate

İlemeyin arkadaşlar
İzlemeyelim ve izlettirmeyelim
ne olur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #6
ERen

Alıntı:
mate tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlemeyin arkadaşlar
İzlemeyelim ve izlettirmeyelim
ne olur
bencede arkadaşlarZaten programın kurgu olduğu apaçık ortada

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #7
angelesdream

konuşursam çok fena şeyler söylemekten korkuyorumiçimde kalsın en iyisi
konuyu işlediğin içinde sağol tatiacım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #8
pesimistt

TARİHİMİZE VE CUMHURİYETİMİZE SAHİP ÇIKALIM

çok hakLısınız bu ne böyLe insan nası hatrLayamazutanç vericiaLLah yardmcımız oLsunyeni nesiL qençLiqe akıL fikir versin

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-09-2007   #9
sofia

o yarısmanın ısmının baska bısey olması lazımdı bence bu kızlar hıc bısey bılmıyo napıyolar gun boyu anlamıyorumyazık gercekten

saol tatıa

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-03-2007   #10
gulhan

bence hata bizde yanı izleyenlerde biz böyle saçma sapan programları izliyoz ve onlarda devam ediyolar
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com