Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi EÄŸlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bitmeyen, gerçek, masalımsın

Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın

Eski 07-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın

Seni Ne Zaman Tanıdığımın,Hayatımda Nasıl Yer Aldığının Hiçbir Önemi YokÖnemi Yok Sende Önce YaÅŸadıklarımınÃœzüntülerimin,Ä°syanlarımÄ ±n,GözyaÅŸl arımın Ve Söylenen Yalanların,GeçmiÅŸe Ait Ne varsa HiçbirÅŸeyin Önemi Yok ArtıkO Sayfaları Çoktan Yırttım Attım Ve de Yaktım

Bilmezdim Hayatım Diğer Yüzünü Senin Yanımda Olmadığın AnlarımdaGüneşin Böyle Güzel Gülümsediğini,Yağmurun Bu Kadar Güzel Sesi Olduğunu,Denizin Mavisini Hiç Bu Kadar Yakından Görmemiştim Sensiz Zamanlarımın Geçmek Bilmeyen Hicran VakitlerindeGözlerimin Güzelliğini Bakışlarını Gözlerimde Hissedince AnladımDaha Bir ela Oldular Senin kahverengin Karışınca Ve Daha Umutla Bakar Oldular Geleceğe

Dedim ya,Sen Varsan Yanımda Herşeye Dayanacak Gücümde VarYüreğimin En Deli Zamanlarını Yaşıyorum Şimdi Ve Her Deliliği deSevmek Başlı Başına Bir Delilik Değilmidir ZatenO Zaman Ben Sana Deliyim SevdiğimHer Deliliği de Yapabilirim

Sen Benim,Bugünüm,Yarınım,GeleceğimsinDüşüyo rum Dediğimde Ellerimden Sımsıkı Tutan SendinBıraksaydın Hayatı Silerdim Gözümü Kırpmadan Ama Bırakmadın Hep Defasında Dha Bir SarıldınVe Ben Kokunu Hissettim İliklerime KadarBir Paragraf Açtım Senle Beraber Ne Zamandı Ne Önemi VarAma O Pargrafın Sonu Hiç Gelmedi Gelmeyecek ti de Gelmedi de Hissediyordum Ve İlk Defa YanılmadımHer Bir Sayfam Senin Adınla Hayat Buldu SatırlarımdaBir Masal Gbiydi Aşkımız İnanması Yaşatılmazı Zor Sen Benim Gerçek Ve Hiç Bitmeyen Masalımsın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

forumsinsi.com