Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Bilgisayar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
300mbps, adaptör, ae1000, band, cisco, dual, linksys, wireless

Cisco Linksys AE1000 300Mbps Dual Band Wireless Adaptör

Eski 09-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

HIZLI YOL ALIN

• Bilgisayarınıza Linksys AE1000 kablosuz -N usb ağ adaptörünü takın ve bilgisayarınız esnek, hızlı ve geniş menzilli bağlantı için hazır olsun Masaüstü bilgisayarınızı yada eski Teknolojiye sahip dizüstü bilgisayarınızı kablosuz -N performansına yükseltmenizi sağlar

ESNEK GÜÇ

• Linksys AE1000 ağ adaptörü -N dual-band özelliği ile 2,4 Ghz veya 5 Ghz frekansında bağlanabilmek için esneklik sunar, böylece her iki türlü kablosuz -N ağlarına erişebilirsiniz Aynı zamanda kablosuz -G, -B ve -A ağları ile çalışmaktadır

KOLAY KURULUM

• Bilgisayarınızın Usb yuvasına bağlanır ve adım adım kurulum sihirbazı, ağ ayarlarınızı yapılandırmanızı kolaylaştırır

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Dizüstü bilgisayarınızı veya Masaüstü bilgisayarınızı kablosuza çevirebilme özelliği

• 300 Mbps kablosuz bağlantı olanağı

• 24 Ghz veya 5 Ghz radyo bandında çalişabilme özelligi

• 80211N teknolojisi ile daha genis kapsama alanı

• 80211 –A, 80211 –B, 80211 –G, 80211 –N destekli cihazlar ile uyumlu

• WEP / WPA / WPA2 şifreleme ile güvenli kablosuz bağlantı

2 Dahili Anten

Kurulum CDsi

Cisco Connect yazılımı

USB uzatma kablosu ile en iyi kablosuz sinyal kapsama alanı için Stand
Türkçe Linksys Destek Hattı 0 212 444CSCO(2726)

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Kablosuz Bağlantı Hızı : 300 Mbps
  • Diğer:
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 02092012
17,90 USD + KDV
39,20 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com