Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
avında, balık, temel

Temel Balık Avında

Eski 09-02-2006   #1
[KAPLAN]

Temel Balık Avında

Bir gün Temel balığa çıkarİyi bir avdan sonra bir tekne balık tutarBirden hava patlar ve çok büyük bir fırtına çıkarTemel duva etmeye başlar Tanrım beni bu fırtınadan kurtarırsan bütün bu balıkları fakirlere dağıtacağım der içinden Hava bir zaman sonra düzelir Temel evine dönmeye başlar Birtaraftanda balıklara bakar ve içinden bu balıklar fazla, yarısını dağıtsam olur derBiraz daha sonra balıklara tekrar bakar ve bu balıkların yarısıda çok fazla ben bunların çeyreğini dağıtsam olur derBiraz daha zaman geçer Temel tekrar balıklara bakar Tam o sırada hava tekrar bozulurTemel kafasını gök yüzüne diker ve şöyle der"Haçen sen de şakadan hiç anlamiyusun"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-09-2007   #2
rebellious23

emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2007   #3
XXXÇARŞIXXX

Okkkkkk Titim Bunu SÜper
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-18-2007   #4
jojo'slover

hehee gerçekten güzelmiş
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com