Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bademli, bilgileri, ilköğretim, izmir, okulu, saracoğlu, ödemiş, şükrü

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Ödemiş İzmir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri Ödemiş İzmir

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu İletişim

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu İzmir Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ödemiş
Okulun Telefonu: 232 5374008
Okulun Faksı: 232 5374006
Okulun Adresi: Bademli
Okulun Web Adresi: http://bademlisukrusaracoglumebk12 tr
Okulun E-Posta Adresi: 955054@mebk12tr
Okulun Müdürü: MNuri ERDOĞAN
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Bademli Şükrü Saraçoğlu İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com