Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ediorum, karşı, olanları, proteto, türbana

Cevap : Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

Eski 04-04-2008   #31
sudenaz

obsitane yorumunu okudum ve sadece söylüyeceğim şey sen çok uc bir noktasın herşeye tepeden bakıyorsun olayların içine giripde bakmayı dene bir kere?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #32
cansel

ben aynı kefeye koymuyorum diorum ki siz önce kendi içinizdeki parazitleri temizleyin sonra gelin isteyin eywallah siz bizleri eleştiriyeceğinize önce onları eleştirin bugün böle bir sorun varsa istemeyenlerin sucu diil onları siyasi görüş olarak gösterenlerdedir ayrıca laiklik gidio dememizin sebebi de bunun siyasi görüs olarak kullanılması şeriatcılığın bir simgesi olarak kullanılmasıdır bunu düşünmekle alkası yok durum görmekle alakalı

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #33
merve16

bunu siyasi hale getiren sizsiniz evet ben siyasi amaçla örtmüyorum ama şeriat için örtüyorum çünkü şeriat demek ALLAH'IN emir ve yasaklarına uymaktır yanlış anlaşılmasın yani ALLAH,DİNİMİZ İÇİN ÖRTÜYORUM desemde aynı anlama geliyor sen şeriati yanlış anlıyor ve İNKAR ediyorsun

Eski 04-04-2008   #34
djdem

ya şeriat çok uç bi nokta mervecim yani dinimizn emir ve yasaklarını abartarak uygulamak ben bunada karşıyım ama baş örtüsü şeriat simgesi değildri o çarşaftır bunu anlayamadılar

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #35
merve16

öyle bir yönetime ben de karşıyım ne biliyim hırsızlık yapanların kollarını kesiyorlarmış falan falan evet abartılmış ama işte bu şeriat değil tamam öyle kabul etsek bile zaten artık böyle şeyler olamaz sonuçta biz de demokratik bir ülkedeyiz amerikada nasıl oluorsa burda da öyle olacak bunda bu kadar korkacak abartacak bir şey yok bence
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #36
djdem

bencede zaten gelişmiş ülkelerde böle tartışmalar yok ki herkes özgür önemli olan kişilerin kendileri geliştirmeleri
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #37
merve16

evet aynen katılıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #38
merve16

enes neden konuşmucaz rahatsız olduysan söleyebilirsin sonuçta biz burda hakaret etmeden düzgünce tartışıyoruz rahatsız olan söler zaten
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #39
[KAPLAN]

Herşeyin özünde hoşgörü olmalıdır ki hayat yaşanılabilir ; sorunlar çözülebilir olsun Birbirimize karşı kırıcı sözler sarfetmek yerine, birbirimizi anlamaya çalışalım Karşıt görüşlere katılmıyor olabilirsiniz, ancak saygı duymak zorundasınız

Gereksiz mesajlar konudan arındırılmış ve konu iki gün geçici süreyle kilitlenmiştir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com