Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cuma, günü, güzel, yazıları

En Güzel Cuma Günü Yazıları

Eski 11-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

En Güzel Cuma Günü Yazıları

En Güzel Cuma Günü Mesajları

En Güzel Cuma Günü Sözleri

Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle Hayırlı Cumalar…

Ya Rabbi; sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle dualarımızı kabul eyle Cumamız mübarek olsun

Melekler daima duacınız olsun Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun Sevgili peygamberimiz, şefaatçiniz olsun Cumanız mübarek olsun

Ya Rabbi; gönlümün tesbihine umut boncukları dizdim tane tane Her bir çekişte af diyerek sığındım rahmetine Hayırlı Cumalar

Hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini, nasip eyle ya Rabbim Hayırlı Cumalar dilerim

Allah’ım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme Bizleri İslam yolundan ayırma Hayırlı Cumalar…

Allah’ım, peygamberin Muhammed (sav) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle Hayırlı nurlu cumalar…

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz Hayırlı Cumalar…

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç Hayırlı Cumalar…

Ya Rabbi; gönlümdeki boşlukları öyle güzel şeylerle doldur ki; kemiği olmayan dilim Allah kelimesinden başka bir şey demesin Hayırlı Nurlu Cumalar…

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam Hayırlı Cuma’lar

İnsan; geçmişin hasretçisi, geleceğin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir… Allah bizi şikayet edenlerden değil şükredenlerden eylesin Hayırlı cumalar…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com