Yardım(Internet Explorer)

Eski 07-30-2009   #1
mgk_42
Icon1861

Yardım(Internet Explorer)

Arkadaşlar değişik bi sorunumdan bahsedeceğim hata siteye girerken başta oluyor şu ana kadar hatanın oluştuğu site facebook sitesini açarken oluyor belki başka sitelerde de yapıyordur ama tek bildiğim bu dediğim gibi başlangıçta klasik olan gönderme hatası weriyor hata kaynağı jscriptdll bunu dll depo sitelerinde indirdim ama normal kipte system32 ye yüklemeye kalksam disk korumalı diyor bu yüzden güvenli kipte başlattım yükledim fakat bu seferde farklı bi dll hata verdi onuda yaptım sonrada ınternet explorer hiç başlamadı ınternet explorer 8 i tekrar kurdum ama sorun devam ediyor yardımcı olablirseniz sevinirim format at gibi yaratıcı fikirler istemiyorum resimleri veriyim

SELÇUK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

2001 NİSSAN PRİMERAM
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Yardım(Internet Explorer)

Eski 07-30-2009   #2
[KAPLAN]

"Başlat" çubuğundan "çalıştır" sekmesine giriniz ve "cmd" yazınız Karşınıa gelen ekrana regsvr32 jscriptdll yazıp, tamama tıklayınız Daha sonra bilgisayarı yeniden başlatınız Bu yöntemi benzer hatada başka bir bilgisayarda daha önce denemiştim ve işe yaramıştı Umarım size de yardımcı olabilir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2009   #3
mgk_42

sevgili kaplan dediğiniz komutları yaptım fakat bi sonuç alamadım yardımınız için teşekkürler

bu arada bir şey farkettim mesela kendi kurduğum grubun adresini favoritese kaydetmiştim daha kolay ulaşıyım diye mesela şu gibi Willkommen bei Facebook | Facebook
buraya girince o sorun olmuyo fakat direk kendi duvarıma yani wwwfacebookcom a gidince hata oluşuyo

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-16-2009   #4
TiFus

mgk_42 arkadaşım yardım isteme konunun sabitlemenin nedenini sorabilirmiyim ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-17-2009   #5
mgk_42

benim için çok önemli bir an önce ilk sayfada bulunsun istedim ayrıca bu bölümün moderatörüyüm
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com