Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular > Dualar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
azimeti, cennetül, esma

Cennetül Esma Ve Azimeti

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Cennetül Esma Ve Azimeti

Cennetül Esma ve Azimeti

Cünetül esma hakında eski eserlerde oldukça çok bilği ve malumat vardır biz burda şunu deyelım her kim cünetül esma yı okusa

BÜTÜN MURADLARI HASIL OLUR CÜNETÜL ESMA OKUDUKTAN SONRA EN AZINDAN 1 DEFADA KASEM okunmasını tavsiye edilmiştir kitabın yazarı bunula her bir dileklerine kavuşmuş olduğunu yazar zamanı istediğiniz zaman okuyabilirsiniz coook cabuk kabul olan bır duadır TECRÜBE EDİLMİŞTİR okuma şartı okumaya başlamadan önce 19 defa tekbir sonra en azından 19 defa cünetül esma sonrada en azından 1 defada cünetülesmanın kasemi okuncak

cünetül esma

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

LA İLAHE İLLALLAH YUHYİ VE YÜMİT FERDÜN HAYYÜN KAYYUMÜN HAKEMÜN ADLÜN KUDDUSÜN

19 DAN FAZLADA OKUNABİLİR AMA EN AZINDAN 19 DEFA OKUNCAK

OKUNCAK AZİMETİ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAHÜMME İNNİ ES-ELÜKE Bİ-FA-İL FERDANİYYETİ VERAİR-RUBUBİYYETİ VEDALİ DEVAMİDDEYMUMİYYETİ VE HAİ HAYAATİS SERMEDİYYETİ VEYAİ YENABİUL HIKMETİ VE KAFİL KUDRETİ VE YAİL YÜSRATİ VE VAVİL VÜCUDİ VE MİMİL MĞLKİ VE HAİL HIKMETİ VE KAFİL KİBRİYAİ VE MİMİL MELEKUTİ VE AYNİL INAYETİ VE DALİD DİRAYETİ VE LAMİL LUTFİ VE KAFİL KAHRİ VE DALİD DELALETİ VE VAVİD VELAYETİ VE SİNİS SEKİNETİ AKSEMTÜ ALEYKÜM EYYETÜHEL ERVAHUR RUHANİYYETÜL HUDDAMİ Lİ-HAZİHİL ESMAİL IZAM İLLA MA ECEBTÜM DAVETİ VE BERERTÜM KASEMİ VE TEVEKKELTÜM BİKAAİ HACETİ Fİ KÜLLİ MA YERDALLAHÜ TEALA FİHİ SALAHU EMRİ Bİ-HAKKİ NURİ VECHİLLAHİL AZİMİL A ZAM VE AZAMETİHİ VE KİBRİYAİ ALEYKÜM İZ LA YESIFÜL VASİFUN VEF-ALU MA EMERTÜKÜM BİHİ İN KANE EMRİ LEKÜM VE LASEMİ ALEYKÜM FİMA YERDALLAHÜ FAKDU HACETİ VE İN KANE FİMA YA DİBULLAHU FERUDUHA Bİ-HAKKİ İSMULLAHİL AZİMİL A ZAMİ ALEYKÜM VE KUDRETİHİ LEDEYKÜM VE KALU SEMİ NA VE ETA NA ĞUFRANEKE RABBENA VE İLEYKEL MASİR

AMİN

NOT : Benim Konularımı Başka Siteye Koyanlara Hakkım Her İki Cihanda Haram Olsun

AMİN

bu kasemin hudamları ve kaseme saygı ve hürmetle hizmet ederler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com