Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, limewire, pro, resimli

Limewire Pro 4.8.1 (Resimli Anlatım)

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Limewire Pro 4.8.1 (Resimli Anlatım)

LimeWire PRO 481

Meşhur paylaşım programı LimeWire'ın Pro gold sürümü
Bu upload ettiğim fullyani istediğiniz gibi kullanınProgram ücretsizdirZaten programı daha önce forumumuzda vermiştimŞimdi ise nasıl alıçtırıldığını anlatıyorum

Mükemmel bir programAzıcık bir ipucu yazın onunla ilgili şarkı,video aklınıza ne geliyorsa buluyorVe indirme hızıda baya hızlıYani kısacası çok başarılı bir programHerkeze tavsiye ederimKullanımı nasıl mı?İşte böyle

KULLANIMI

Programı indirip bilgisayarımıza kurduktan sonra programı açıyoruz
Ve araya tıklayıp indireceğimiz dosya çeşidini seçiyoruz

İndireceğimiz dosya örneğin bir mp3 dosyası olsunSes'e tıklıyoruz ve arayacağımız mp3'ü yazıyoruz ve enter'a basıyoruz

Biraz bekliyoruzO aramasını bitirince veya bitirmeden öncede olur,şu yolu izliyoruz ve şarkıyı bilgisayarımıza indiriyoruz

Daha sonra altta ne kadar süre kaldığı vs yazıyor oRası %100 olunca şarkı inmiş demektir

Aynı yöntemi uygulayarak diğer çeşitleride yükleyebilirsinizMesela filim vs indirmek için video ya tıklayı aratırsınızİşte bukadar basitVe bu program çok başarılı hemen istediğinizi buluyor ve indiriyorsunuz

Ha unutmadan şöyliyeyimİndirilen dosyalar şuraya indirilir:

bilgisayarım/c:/Documents and Settings/(bilgisayarınızın isimimesela benimki şöyle CHUCKY)/shared

Shared sosyasının içinden ulaşabilirsinizUmarım faydalı olabilmişimdir
||
||
||/
V

DOWNLOAD BY CHUCKY

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com