Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
almanya, ayrıldı, birden, ejder kapanının, filme, galasında, izdiham, oluştu, salon

&Quot;Ejder Kapanı&Quot;Nın Almanya Galasında İzdiham Oluştu 7 Salon Birden Filme Ayrıldı..

Eski 11-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

&Quot;Ejder Kapanı&Quot;Nın Almanya Galasında İzdiham Oluştu 7 Salon Birden Filme Ayrıldı..

Başrollerini Uğur Yücel, Kenan İmirzalı oğlu, Berrak Tüzünataç, Nejat İşler ve Ceyda Düvenci'nin paylaştığı "Ejder Kapanı" filminin Almanya galası Köln kentindeki Cinedom sinemalarında yapıldı

Son dönemin en iddialı yerli filmlerinden olan "Ejder Kapanı"nın galasında Kenan İmirzalıoğlu'na ulaşmak isteyen hayranları sinemada izdiham oluşturdu

Yoğun ilgi nedeniyle Cinedom'daki 7 salon birden "Ejder Kapanı" filmine ayrılırken oyuncuların bu ilgiden çok mutlu olduğu gözlendi

Filmin sonunda düzenlenen basın toplantısında konuşan yönetmen Uğur Yücel, gördükleri ilgiden çok memnun kaldıklarını belirterek, "Ben çok duygulandım Her şey çok sıcak geldi Yolumuza devam ediyoruz, yeni filmler yapacağız Filmlerle amacımız insanlara hoş vakit geçirirken bir de mesaj vermek Umarım başarılı olmaya devam ederiz" dedi

Yurt dışında yaşayan Türklerin sevgi ve coşkusunun her zaman çok farklı olduğunu ifade eden Yücel, sinemanın evrensel dili olduğunu ve film çekerken Türk ya da yabancı film diye düşünmediğini kaydetti

İmirzalıoğlu'nun yakışıklı olmasından dolayı ömrünün sonuna kadar film çekebileceğini de söyleyen Yücel, "Kenan'ın yakışıklı olması kendisinin umurunda değil Onun amacı fiziğinin içine oyunculuğu yerleştirmek Ben de bunu takdirle karşılıyorum" diye konuştu

Basın toplantısında söz alan İmirzalıoğlu da, zaman zaman gördüğü ilgiden yorulduğunu ifade etti

İmirzalıoğlu, yine de yurtdışında böyle bir ilgi görmekten çok mutlu olduğunu belirterek, 2 yıl sonra bir komedi filminde oynamak istediğini kaydetti

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com