Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
edebilirmisiniz, gördüğüm, için, silüet, yardım

Gördüğüm Silüet İçin Yardım Edebilirmisiniz?

Eski 08-06-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

gördüğüm silüet için yardım edebilirmisiniz?

merhaba ben ara sıra fal bakıyorum söylediklerimin olduğunu söylerler her zaman geçen seneden beri ev arkadaşımla yaşadığımız tuhaflıklar var evin içinde bişeylerin sürekli kaybolması, sesler duymamız vs fakat bu zamanlar çok fazla kabus görmeye başladım uyuduğumun ve aslında ruya gördüğümün farkındayım ama uyanamıyorum ve gördüğüm şeyler sebebiyle sıçrayarak kalkıyorum geçenlerde gördüğüm rüya hepsinden daha farklıydı odamdayım yatağımda uyuyorum kapıyı açık bırakmıştım gözümü aralıyorum sadece odaklandığım noktayı görüyorum sanki baş ucumda bir şey var ve ona bakamıyodum bir yere odaklanıyorum baktığım yerin çevresinde gölgeler var ve hareket edemiyorum bir ses duydum arkadaşıma seslendim sen misin diye evet korkma dedi kalkmaya çalıştım kalmadım ve üstümde bir silüet gördüm simsiyahtı uzun saçlı sivri beyaz yüzlü biri gibiydi ben duaların çoğunu bilmiyorum o anda dua mı ettim onuda bilmiyorum ama bişeyler okumaya başladım okudukça canım yanıyodu göğsümde baskı hissediyodum inat ettim okudum ve sonra kayboldu nefes nefese uyandım bunun açıklamasını yapabilecek biri varmı?

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

sevgili jane sizin yaşadığınız olayın bire bir benzerini kardeşim ve eşi yaşadıama onlarınki rüyadan tamamen uzak ve her şey gerçek yaşandıgece bir vakti ya musluklar sonuna kadar açılıyor ya kardeşimi görünmeyenler tarafında eziyet görüyoryada eşine kendilerinin gözlerinin içine bakmasını söylüyorlardı vs gibi olaylarla beni gecenin bir vakti arayıp yardım istiyorlardıyani bu gibi olaylar çok yaşanıyor ve insanlar deli diye anılmamak için kimseye söyleyemiyorlarsizin ki ise sadece anladığım kadarıyla rüyadan ibaret bazı ayetlerle size yardımcı olmaya çalışacağım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

bizdede musluklar durduk yerde açılıyodu tv kanalları değişiyodu gölgeler görüyorduk yada ben veya ev arkadaşım huzursuz oluyorduk sürekli sanki bir şey bizi izliyor gibi hissediyorduk gördüğüm şey rüyamıydı gerçekmiydi ayırt edemiyorum ama rüya olarak düşünüyorum genelde geceleri uyuyamıyorum artık ya kabus goruyorum ya da huzursuz uyanıyorum ezanı duymadan uyumak çok zor oluyor ve bunların nasıl geçeceğini bilmiyorum tşk ederim :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-06-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

sa banada yatakta uyanmistim ve daha uyumak icin yataktaydim birden üzerime birsey geldi sanki biri vücudumu tamamen tutuyordu kimildayamadim o an la ilahe illallah muhammeden resulallah devamli söyledim birden kendimi kus gibi hafif hissettim,sordum sorusturdum karabasandi dediler ve ayetel kürsi okumami söylediler simdi her gece 11 ayetel kürsi okuyorum kendimi daireye aliyorum ve rahat uyuyorum cok sükür genelllikle yanliz ve korkan insaanlara geliyormus kabuslar falanda görmüyorum istesemde kolay kolay rüya göremiyorum artik rahatim cok sükür
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com