Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji > Rüya Tabirleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
indir, rüya, tabirleri, trunçgil

Trunçgil Rüya Tabirleri 3.1.0 İndir

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Trunçgil Rüya Tabirleri 310

Boyut : 153 Mb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Trunçgil Teknoloji

Tanıtım:
Trunçgil Rüya Tabirleri 3, Trunçgil Teknoloji firması tarafından geliştirilen ücretsiz 32 Bit Windows sürümüdür Sözcük kapasitesi geniş, kullanımı kolay ve estetik arayüzü ile şimdiye kadar üretilen diğer tabir programlarına iyi bir alternatif olabilecek düzeydedir Sözlük muhteviyatı, İmam Nablusinin eserlerinden faydalanılarak hazırlanan yazılımda istediğiniz tabiri fare kullanmadan birkaç tuşlama ile anında görebilirsiniz

Özellikler:

1 Windowsun bütün sürümlerinde kolayca kurulabilme
2 Sözcük tamamlama özelliği olan arama kutusu
3 Düşük sistem özelliklerinde bile bilgisayarı ağırlaştırmadan kolayca arama yapabilme
4 Sadece klavye kısa yolları kullanılarak rahat bir şekilde kullanılabilme
5 Düşük RAM kullanımı

Trunçgil Rüya Tabirleri 310

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

rüyamda evimizin duvarları eskimiş boyası kavlamış kötü durumdaydı bunun anlamı ne olailir yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Rabbim hayırlara çıkarsın ilk öncegördüğünüz rüya sizi ve ailenizi bir takım sıkıntıların bekeldiğiniduvarların eskimesi bu sıkıntının sağlıkla ilgili olma olasılığının yüksek olduğunu gösterirboyanın eskimesi ise evliyseniz eşinizle bekarsanızda sevgilinizle problem yaşayacağınıza delalettiryada aile bireylerinden birinin bu problemi yaşayacağını gösterir

bu sıkıntıları dualarla az zararla ataltırsınızyer gök dua üzerineselam ve dua ile kalın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

hımmbende rüyamda ablamın yeni bebeği olduo bebek kundakta saılı böyle konuşmaya başlıyoray diyorum nasıl olur 2 günlük bebek böyle konuşabilirama ne dediğini bilmiyorumama gayet bizim gibi konuşuyordu

yorumlarsan çok memnun olurum ablamteşekkürler şimdiden

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Ablacığımilk önce hoş geldin diyorumrabbim hayırlara çıkarsın inşbebek kundak konuşması hepsi ayrı ayrı bir müjdeama rüyada kız bebek görmek hayırlı bir haber alacağına kiyeğeninin kız olduğunu biliyorumerkek bebek sıkıntıdırhiç beklemediğin andada mucizeye tanık olacağına kundakta oluşu ise senin özverili ve sabırlı bir eş ve anne olacağına delalet kundağın beyaz oluşu iseözverinin ve sabrın mükafatını göreceğine gösteriryalnız yeni doğan bir yeğen göremediğin için bilinç altıda olabilir
evlilik yakın galiba ablammmmmvarmı kız aday

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

çok güzel ablam teşekkürleraday yok ablamda, ablam hamileyken he beni rüyalarında görürdükimi zaman bi atın yanında,kimi zaman makarna dolu bi yerdebende ona senin kız bana uğurlu gelecek sanırım derdim

yani bilemiyorumyiğenim bana cennetten gelirken güzellikler getirdi sanırım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

senin kısmet makarna kralıymış )))))))) kıs deseydinde doğuma girmeden sancı çekerken dua etseydihamile kadının doğum esnasında edeceği dua kabul olurmuşştabi o acıdan aklınada gelirmiydi bilemem
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

:) :) olabilir ama atın yanında görmüş bikeresindeçiflik ağasıda olabilir :) o bana hamileykende ederdibakalım bekleyip görücez artık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

ablam yine etkisinde kaldığım bir rüyamı yorumlamanı istiyorumdaha önce yorumladığın rüya çıktı biliyomusunteşekkürler şimdiden

dün akşam rüyamda bizim evdeyizbir örümcek var ağ örüyor ama o kadar büyük ki örümcek böyle kocaman bi kedi kadar var nerdeyseama siyah değil böyle krem-gri arası bir renkte örümcekyanımda biri var öldürüp atayım şunu dışarı diyorbende atma o örümcek bana haber getirdihemde kocaman güzel bir haber görmüyomusun örümcek beyaz zaten diyorumöylece örümceğe baktım kaldım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

hoş geldin ablamrüyan hayırlara vesile olsunablam rüyada örümceğin her türü ve ne şekilde görümüş oluırsan ol pek iyi değilevinize gircek maddi sıkıntıyı delalettirsanırım bu senden kaynaklancak harcamalara dikkatkimseye borçda vermealamazsınallaha emanet ol ablam
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

hım sağol ablambu zamana kadar verdiğim hangi borcu aldım ki zatenteşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

ablam yine ben

rüya yorumların çıktığından ilk sana yorumlatıyorum rüyalarımıbi önceki rüyada yorumladığın gibi maddi sıkıntılar bu ay oldukça fazla

herneyse sana iki rüya yazacağımbunları brer gece arayla gördümbu aralar içimde bir iş deşikliği yapma istediği varbilinçaltıda olabilir rüyalarım

1rüyaböyle bir yerdeyiz15-20 kişi belki daha fazlabi yere gireceğizkapıda görevliler varsınırlı sayıda insan alıcaklarmışkapının biri açılıyorherkes koşmaya başlıyorbende koşuyorum ve ben geçiyorum kapıyı kapatıyolarsonra ikinci kapı onuda açıyolarbi odaya çıkıyor kapıodada bilgisayarlar var sıralanmış yanyanaher kapıdan geçen bir bilgisayarın başına otuyorben tam bir sandalye tutuyorum ama oturamadan bir erkek gelip oturuyor ben ayakta kalıyorum

2rüya eskiden staj yaptığım bankayı görüyorumben çalışırken 2katlıydı banka ama şuan tek katlırüyamda akşam böylebankaya girmek için önüne gidiyorum,kapıyı açıyorum etraf karanlıkmerdivenerden çıkıp üst kata geliyorumniye kimse yok bu bankada diyorumsonra bir görevli geliyor ışığı yakıyordiyorumki geçmi kaldım yoksahani siz gidin ben çalışacağım diyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

ablacığım rüyan hayırlara çıksınbu aralar nette ve ya bilgisayarada problem varçoğu zaman giremiyorummsn de aynıbiraz bekle sana hayırlı iki kapı açılıyorbirini kapıdan girdikten sonra hoşnut kalamyıp kendin kapatacaksındiğer kapı ise senin için hayırlı olansanırım yeni bir iş karşına çıkacak ve senin için maddi manevi rahatlamana sebeb olacakve yükselmene rüyada merdiven çıkmakyükselmek ilerlemektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

teşekkürler ablacımçok sağolll
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com