Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aile, havas, istekleriniz, sevgilii, vsyardım, yardım

Aile,Eş,Sevgilii vs...Yardım İstekleriniz (Havas Yardım)

Eski 06-27-2012   #256
Prof. Dr. Sinsi

esimden ayrıldıgımı fakat onu unutamadıgımı hala cok sevdiğimi yazmıstımonun hayatndada suan biri var galiba ama ciddi oldugunu sanmıyrm yani pavyondaki çalışan bi kadınla ciddi bişey yasayacagını düşünmüyorum
kac gündür isteare namazına yatıyorum bişey görmüyorumdua ediyorum hala bişey görmyrmnormalde her namazda görğrdüm bişeyler ama konu esim olunca rüyamda bişey görmüyorum
denemediğim isterare duası kalmadı
hala içimde bi umut var onla ilgili düzelecekmiş gibi onun için hakkımda gelecekte hayırlımı diye isteareye yatıyrm ama yok yok yok
Allah rızası için rüytasına 6hissine güvenen arkadaslar brnm yerime isteareye yatabilirlermi
artık umut beslemek istemiyorumgözüm yollarda beklemkten bıktım artık
onu geri getirmek için dua ediyim diyorum bu seferde vaz geciyorum kendi düşünp gelmeyınce ben zoırla nasıl getiryımeger rüyalarımda umut verici mişey görseydim hemen dualara baslıycm lütfen biri benm yerime yatsınyoksa durumum umutsuz vakkaya dönüşecek

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #257
Prof. Dr. Sinsi

seval arkadasım vakia suresinin 37ayetini
Uruben etrâbâ(Meali:Eşlerine düşkün, aynı yaşta olarak)
bu kac defa okuyacagız gunde1 tespih dedigimiz 99 adet mi?

Yardımcı olurmusunuz Allah rızası icin?

selametle

seval_seval Nickli Üyeden Alıntı

ben 12 senelik evliyim her evlilik gibi bende sorunlar yaşadım bu ayeti öğrendikten sonra tesirini çok fazla gördüm son 6 senedir sıkıştıkça okurum vede çok etkisini gördüm istedimki bu konuda sorun yaşayanlar bu ayetten hayırlısı ile yararlansınlar(3 Tövbe İstiğfar ,3 Salavati Şerife 3 Ya Erhamerrahimin( Bu Kelimeyi Söyledikten sonra RABBİM Meleğini Görevlendirirmiş Bakın Bu Kulum Benden be istiyo diye),Niyetini içten et ve Besmele ile Beraber Uruben Etraba Vakıa Suresi 37 Ayet en az günde 1 Tesbih oku Okurkende eşini, Nişanlınını sözlünü artık helalin olacak kişiyi düşünDenenmiştir RABBİM Bu Konudayardım isteyenlerin yardımcısı olsun inş

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #258
Prof. Dr. Sinsi

hepımız sorunu aynı yaaane yappcaz bizzzallahım yar ve yardımcımız olsun
--------------------
allahım benım gıbı bır umut ısıgı bekleyen tum cemı cumlemıızn dualarına ıcabet et yarabbımamintez zamanda ınsalajhhhhhhh
--------------------
biz nerde hata yapptık acba????
--------------------
bu soruyu kendıme soramıyoorummm yaa cok hatalıyım cunku sımdıdee durumuma bak ya arkadaslar bırbırımıze dua edelımmmm lutfen baska caremız yoqqq

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #259
Prof. Dr. Sinsi

Değerli üyelerimiz

Son zamanlarda sevgili,eş için,kişisel ailevi konularda yardım almak için başkalarından zarar görmemek ve fikir alışverişinde bulunmak için vs birsürü konu acılmakta

Ve biz yetkililerde görevimiz olarak bu konuları kilitlemekteyiz

Bu sorunu gidermek için artık bu baslık altında Yardım isteklerinizi sununuz

İlginiz için teşekkür eder mutlu forumlar dileriz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com