Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları

Eski 06-27-2012   #16
Prof. Dr. Sinsi

ben de bu duayı hergün okuyorum inş daha cok faydalrını görürüm bir de gülsuyunu yapıyorum 1 ay olmuştur etkisini gerçekten görüyorum yüzüm pürüzsüzleşti bunun yanın da bende de cok halsizlik oluyor duaları okuyunca gerci dualardanmıdır bilmıyorum bişeye bağlamak istemıyorum ama bikaç günden beridir de hafızam cok zayıfladı 2 dakika önce söylediğim şeyi unutuyorum kendimi durup durup ne yapıcaktım ben die düşünürken buluyorm isimleri hatırlayamıyorum namaz kılarken bikeresinde kıldıgım rekatı tamamiyle unuttum ne okudum ne dedim ne yaptım hiç bişey hatırlayamadım duaların etkisi olabılır mı böyle bişeye? bilmedğim için soruyorum şükrü abi aydınlatırsan sevinirim Allah razı olsun
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #17
Prof. Dr. Sinsi

şükrü kardeş bişe sormak istiyorumben Allah'ın isimlerini zikrettiğim zaman bir hafta sonra aşırı baş ağrıları ve halsizlik yaşıyorumacaba enerjimmi yeterli gelmiyor anlamış değilimbirde kalabalık yerlerde otururken burası neresi gibi garip bi duygu oluşuyor sanki o an bi boşluktaymışım ya da başka biyere geçiş yapıcamda sonra oraya dönüyormuşum gibi sendeliyorumbuda beni korkutuyorsonra bırakıyorum zikiri bildiğim duaları okuyorum sadece ama sanki ozaman bu bile beni yoruyorbunun bir açıklaması varmı acaba?? bilginiz olduğu için soruyorum
ayrıca bu dua çok güzelmiş fırsat buldukça okuyorumne faydası oldu bilmiyorum ama vardır bi hikmetiokumak hoşuma gidiyortşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

şükrü abi cidden paylaşımların okadar çok güzelki ve okadar anlamlıki Allah razı olsun senden sabırla biz duayla çare arayanlara okadar güzel yoldaş oluyorsun ki Rabbim hayatınıda kalbin kadar güzel yaşamanı nasip etsin
ben bu duyla gülsuyuna okunan ya vedüd uygulamıştım ilk başta farkedemedim sokakta insanlar garip bir şekilde gözlerini benden alamıyorlardı herzamanki gyim tarzım herzamanki gittiğim yerlerdi oysa sonradan anladımki okuduğum duanın etkisi bayadır okumuyordum, bu gece gene okumaya başlıycam erkek arkadaşımla aramız gene fena bir şekilde açıldı hiç yoktan yere bu sefer bitti artık dieye bağırdı durdu, ilişkimiz için ümidi kalmamış artık, ailemde laf etmeye başladı bu durumlara inşyarın görüşüncede etkisi olurda gönlü yumuşar çünkü onu kaybetmek istemiyorum herşey yarınki görüşmeye bağlı çünküoff offf Sen yardım et Allahımmm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #19
Prof. Dr. Sinsi

ozge_72 Nickli Üyeden Alıntı

soyle bir bilgi buldum ama suphesiz Allah en dogrusunu bilir ama bais ismi bu anlamda hayirlara vesile olan bir isim sanirim

Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerinin müşterek vefklerini boynunda taşıyan bekar bir erkek veya kız hergün 1062 defa Ya Bais Ya Fettah ismi şeriflerini devam adrese kısa zamanda fevkalede hayırlı ve mesut bir izdivaç yapar

Vefk nasil yapilir bilmiyorum ama her gun okumak da etkilidir diye dusunmekteyim

cok enteresan vallahi, arkadaslar birisi bunu aciklayabilirmi? yani bu konular ile bilgisi olan birisi hayirli bir kismet ariyorumda ondan sordum yani

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #20
Prof. Dr. Sinsi

şükrü arkadaşım öncelikle bi şey sormak isityorum kimi şükrü abi diyor kimi şükrü hanım diyor şahsen nası hitap etceğimi şaşırdım kız mısın erkek misin önce onu bi öğrenebilir miyim sadece hitap etmek için soruyorum
sen oldukça bilgilisin yukarıdaki msjın gibi 99 esmayla ilgili bizleri aydınlatır mısın forumu çok iyi taradığımı söyleyemicem belki de vardır yada link verirsen ordan faydalanılımAllah razı olsun arkadaşım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #21
Prof. Dr. Sinsi

aynur67 kardeşim
el cebbar:bu ismi şerifi okuyana bütün insanlar bağlanır itaat eder kimse okuyana kötü gözle bakamaz herkeze heybetli görünür
el kahharkuyanın kalbinden dünya sevgisi çıkar okuyanın maddi ve manevi bütün düşmanları helak olur kimse okuyana tazzik uygulayamaz herkez ondan korkar
el fettah zikrini okuyana tüm hayır kapıları açılır hiç bir şekilde darlık ve sıkıntı çekmez neye yönelirse yönelsin cenabı allah ona başarı kapılarını açar
el latif:bu ismi şerifi okumak bütün bela musibet ve sıkıntıları kaldırır kalpleri çeker şerleri hayra çevirir
buna göre siz karar verin
bur kardeşim izin olayına çok sevindim kalpten ve inanarak dua allah katında her zaman değerlidir allaha emanet olun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #22
Prof. Dr. Sinsi

şükrü34 Nickli Üyeden Alıntı

bu duanın anlamını bilmiyorum ama yıllardır okuyorum ve çok faydasını gördüm bu dua hergün okunduğunda ne şekilde olursa olsun kalpleri celp eder bu dua okunduğunda bozulan bütün işler allahın izniyle yoluna girer mükemmel derecelere vasıl olur okuyan muroy sevgili kardeşim maddi sıkıntılar için vakıa süresi bire birdir devamlı okumanı tavsiye ederim

ya arkadaşım mükemmel derece derken ne kastettin açıklarmısın takva anlamında derece diyosun sanırım merak ettim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #23
Prof. Dr. Sinsi

222merve222 Nickli Üyeden Alıntı

Sağolun cnm ama ben size başıma gelen bir şeyi anlatayımBen sanırım bu tarz bir duayı denedim ama ondan sonra yaşı kaç olursa olsun bir sürü kişi bana başka gözle bakmaya başladıŞimdi geçsin diye dua ediyorum,yani iyi düşünelim sadece hoşlandığımız kişiyi değil yaşı kaç olursa olsun veya yakınlığı ne derece olursa olsun tüm karşı cinsi çekiyor bu tarz dualar

Merve arkadaşım,senin okundugun duayı paylaşabilirmisin?teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-27-2012   #24
Prof. Dr. Sinsi

bismillahirrahmanirrahim

ya baisu entellezi teb asü sirri hayatike ilel kulübi vessudüri ve entellezi evcedte ruha nefhatike liintizamil ümüri ve entellezi sahhahte zamaire esrari ehlil keşfi birruhı ve beaste rüsülike ve enbiyaike biızhari sirril kadri ve keşeffi belaike es elüke allahümme bibestı vilayetike fi kulübi evliyaike ve bisirri nübüvvetike fi sudüri enbiyaike en tecaleni menüten ila emri baliğan ala mebleğıl bülüğı fi zikri faniyen bivezaifi hamdi ve şükri ayıben ileyke fi sirri ve cehri ahızen ılmi ve ameli ve eyyedeni bikudretike fi icaretil kemali ve enaletidderecati inneke entallahür raüfü bil ıbadi ve müıydü ecsamehüm ila daril meadi

bu duayı hergün okuyan kimse her ne türlü olursa olsun tüm kalpleri mıknatıs gibi kendine çeker ve bütün işleri düzene girer istenilen vakitte okunur ve okuma sayısı yoktur bu duayı bilmeyen arkadaşlar varsa okumalarını tavsiye ederim
kenzul havas

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com