Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hızlı, öfkeli

Hızlı ve Öfkeli 4

Eski 03-30-2009   #1
aksel

Hızlı ve Öfkeli 4

Gösterim Tarihi : 3 Nisan 2009

Oyuncular

Vin Diesel ( Dominic Toretto) , Paul Walker (Brian O Conner) , Michelle Rodriguez ( Letty Marciano) , Jordana Brewster ( Mia Toretto) , Laz Alonso (Fenix Rise) , Gal Gadot (Gisele Harabo) , John Ortiz (Antonio Braga)

Eski dolandırıcı Dominic Toretto’nun (Vin Diesel) Meksika sınırından geçip orada kaçak olarak yaşamaya kalkışmasının üzerinden sekiz yıl geçmiştir Artık Dominik Cumhuriyeti’ndeki bir sahil kulübesinde yaşamakta olan Dom’un yanında, ABD’deki geçmişinden kalan tek varlık olan biricik sevgilisi Letty (Michelle Rodriguez) vardır Orada yepyeni bir yaşama başlamaya çalışır Ancak kanun temsilcilerinin daima peşinde olduğunun da farkındadır

Çok sevdiği bir insanın trajik ölümünden sonra Los Angeles’a dönen Dom’un, ajan Brian O’Conner (Paul Walker) ile ezeli kavgası yeniden ateşlenir Ancak artık ortak bir düşmanları vardır ABD’ye öldürücü maddelerin akışını sağlayan sosyopat ruhlu uyuşturucu kralına karşı mücadele edebilmek için güçbirliği yapmak zorundadırlar Uyuşturucu kralını safdışı etmenin ve onun tarafından öldürtülen arkadaşlarının intikamını almanın tek çaresi, ikisi arasında yepyeni bir güven ortamı sağlanmasından geçmektedir

Hızlı ve Öfkeli 4 - Seyretdurcom

galip olmak, mağlup olmamak

MKemak Atatürk
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Hızlı ve Öfkeli 4

Eski 03-30-2009   #2
Aragorn561

bayağıdır bekliyorum bakalım nasıl bir film olacak

teşekkürler

Eski 03-30-2009   #3
Gözyaşı

Ben üçü izleyemedim daha 4 çıkıyor : ) güzel filim heyacanlı olmalı

Eski 03-30-2009   #4
aksel

ozaman once 3 ü seyret sora 4 e gec :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-30-2009   #5
seyito

teşekkürler sabırsızlakla bekliyorum:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-29-2009   #6
[KAPLAN]

Açıkcası filme ayırdığım zamana üzüldüm diyebilirim Beklentilerimin çok altındaydı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-18-2009   #7
1die

nettekı en ıyı goruntusunu ben upload ettım bu fılmı

x-men 4 le beraber sundum herkese

bence serının enıyısıydı dıyebılırım

5 ınde yolda oldugunu haber verdı
fılmı seyredenler anlamıstır zaten

Çocuklarınıza dilini tutmayı ögretin,konusmasını nasıl olsa ögrenecektir /BFRANKLiN
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com